Meble

Eleganckie meble B&B Italia

Meble-by-B i B-Italia-półka-telewizor

B.&B Włochy to jeden z najbardziej uznanych włoskich producentów mebli. Każdy kawałek jest niesamowicie piękny. Eleganckie meble od B&B Italia sprawiają, że atmosfera w każdym domu, biurze czy miejscu publicznym jest żywa i ciepła.

Eleganckie meble od B&B Italia o nietypowych kształtach

Meble-by-B i B-Italia-Moon-System

Firma została założona w 1966 roku i niemal od razu stała się liderem we współczesnym projektowaniu i wyposażaniu wnętrz. Każdy mebel jest kompletnym przedstawieniem kreatywności we włoskim projektowaniu mebli. Eleganckie meble od B&B Italia nadają się do przestrzeni publicznych i domów prywatnych. Projekty są wyjątkowe i pasują do każdego otoczenia. Wszystko jest idealnie ze sobą połączone i sprawia, że ​​wnętrze jest harmonijne i klasyczne w wyjątkowy sposób.

Eleganckie meble od B& B Italia – sofa wypoczynkowa

Meble-by-B & B-Italia-sofa-salon

Mieszanie tradycyjnych elementów z nowoczesnymi rozwiązaniami projektowymi to trudne zadanie, ale B.&B Italia wykonała świetną robotę dzięki wykwalifikowanym, utalentowanym projektantom oraz dziesięcioleciom badań i eksperymentów.

Kolekcja zewnętrzna

Meble-by-B i B-Italia-z kolekcji-outdoor

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że B& B Italia to jeden z najwyższej jakości włoskich producentów mebli, którzy stworzyli prawdziwe imperium w branży wyposażenia wnętrz. Niektóre kolekcje mebli można obejrzeć w siedzibie firmy, która znajduje się w Mediolanie. W budynku zaprojektowanym przez Renzo Piano i Richarda Rogersa.

Modułowa sofa

Meble-by-B & B-Italia-sofa-modułowa

Jedna z najlepszych cech eleganckich mebli od B&B Italia polega na tym, że choć współczesne, są nietrwałe. Projekty są jednocześnie klasyczne i nowoczesne, dzięki czemu są ponadczasowe. Ponieważ meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i tkanin, są niezwykle trwałe i praktyczne na przeszłe i nadchodzące lata.

Fotel “Tulipan”

Tulipany-meble-by-B & B-Italia

B. & B Italia nie tworzy nudnych projektów. Niesamowite, ale każda kolekcja mebli to dzieło sztuki. Eleganckie meble od B&B Italia mają prostą, ale bardzo złożoną konstrukcję, która za każdym razem, gdy na nią spojrzysz, ukazuje się trochę bardziej.

Koc futrzany

Meble-by-B i B-Italia-łóżko

Stolik kawowy

Meble-by-B & B-Italia-Xilos-stolik-kawowy

Stoliki boczne

Meble-by-B i B-Italia-stoliki

biały fotel

Meble-by-B & B-Italia-biały-fotel

okrągła sofa

Meble-by-B & B-Italia-okrągła-sofa

skórzana sofa

Meble-by-B & B-Italia-skórzana-sofa

Krzesło Canasta

Meble-by-B & B-Italia-Canasta-salon-krzesło

Otomana piłka

Meble-by-B & B-Italia-fotel-ball-ottoman

Kredens

Meble-by-B i B-Italia-kredens

Okrągłe łóżko Canasta przy basenie?

Canasta-okrągła-sofa-meble-patio

Zginaj sofę

  meble-sofa-zaginana-by-B & B-Italia

stylowy skórzany fotel

Meble-by-B & B-Italia-Athos-fotel-skórzany

czarny fotel ze stołkiem

Meble-by-B & B-Italia-czarny-fotel

krzesła tapicerowane

Meble-by-B i B-Italia-Febo