Meble

Eleganckie i ultranowoczesne meble i oświetlenie zewnętrzne

nowoczesne oświetlenie mebli ogrodowych

Studio projektowe Vondom z Walencji w Hiszpanii to dynamiczna firma zajmująca się produkcją ultranowoczesnych Meble i oświetlenie zewnętrzne jest wyspecjalizowana. Produkują wszystkie akcesoria, które można wykorzystać do pełnego relaksu na świeżym powietrzu. Vondom jest znany na całym świecie ze swoich stylowych i innowacyjnych modeli. Jego katalog wyróżnia się kreatywnością wielu projektantów. Jak sama firma wyjaśnia swoją pracę, preferowany styl inspirowany jest stylem śródziemnomorskim.

Rzeźbiarska elegancja – nowoczesne meble i oświetlenie zewnętrzne

eleganckie kolorowe oświetlenie ogrodowe LED

Kolekcja Vondom – nowoczesna Meble i oświetlenie zewnętrzne zawiera szeroką gamę kolorów i różnych kształtów – od struktur prostokątnych, takich jak jut, vertex i faz, po struktury organiczne i krzywe, takie jak lawa i kamienie. Każda wariacja pozostaje wierna minimalistycznemu stylowi. Wyraźne linie definiują rzeźbiarski wygląd mebla. Innowacyjne wbudowane oświetlenie jest prawdziwą atrakcją i sprawi, że Twój taras nie tylko będzie pięknie wyglądał, ale także będzie dobrze oświetlony. Poszczególne meble można ze sobą łączyć lub ustawiać jako akcenty.

Fascynujące meble ogrodowe i oświetlenie w jednym projekcie

eleganckie oświetlenie LED leżaka

Mądrą decyzją projektanta jest właściwy dobór materiałów – wykonane są z niezwykle wytrzymałych polimerów, które między innymi są półprzezroczyste. Różnorodność tego materiału sprawia, że ​​projekt staje się samowystarczalny. Powierzchnia mebli zewnętrznych i oświetlenia jest wypolerowana i błyszcząca. Chociaż wszystkie modele dostępne są w kolorze białym, można je również zamówić w odważnych kolorach.

Eleganckie i nowoczesne oświetlenie LED

nowoczesny biały zestaw sof patio

Nowoczesne oświetlenie LED jest wbudowane w mebel tak, aby światło padało od wewnątrz – w ten sposób podkreślane są różne ciekawe elementy wystroju. Meble od Vondom są dowodem na to, że meble ogrodowe mogą wyglądać co najmniej tak nowocześnie, jak meble w domu.

Od Jaz

Futurystyczne krzesła i stół jadalny

biały stół do jadalni krzesła ogrodowe

Ciekawe kolorowe meble ogrodowe

futurystyczny fioletowy stołek

Nowoczesne krzesło wypoczynkowe od Vondom

Innowacyjny fotel wypoczynkowy Vondom