Meble

Ekskluzywne meble Maroso – mocne kolory i modne wzornictwo

ekskluzywne meble ogrodowe maroso w kolorze rattanu

Włoska firma projektowa MOROSO została założona w 1952 roku. Ma dobrą reputację za projektowanie swoich ekskluzywne meble oraz akcesoria zdobyte we współpracy z niezliczonymi utalentowanymi projektantami, takimi jak Ron Arad, Carlo Colombo, Enrico Franzolini, Marc Newson, Toshiyuki Kita i Patricia Urquiola. Marka MOROSO ucieleśnia najwyższą jakość i otrzymała wiele nagród w uznaniu tego osiągnięcia. Firma stosuje wyłącznie bezpieczne, przyjazne dla środowiska metody produkcji i materiały, które są albo naturalne, albo łatwo poddające się recyklingowi.

Ekskluzywne meble Maroso – jasne kolory i ciekawe wzory

ekskluzywne meble maroso afryka motywy kolory wzory

Rozważny proces projektowania działa od początku do końca. Innymi słowy, najpierw biorą pod uwagę potrzeby i komfort swoich klientów, a potem wygodę użytkowania, czy to dla rozrywki, czy wypoczynku i relaksu.

Ekskluzywne meble Maroso – Fotel Bukiet

ekskluzywny fotel meblowy maroso Bukiet

Sławę marki Moroso przypisuje się również wielu odnoszącym sukcesy projektantom, którzy się do niej przyczyniają. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę szeroką i zróżnicowaną gamę produktów firmy. Ekskluzywne meble od Moroso można dostosować do wszystkich osobowości i preferencji.

Kolekcja Bohemian Patricia Urquiola

designerskie meble kolekcja maroso Bohemian Patricia Urquiola

Rewelacyjna kolekcja „Bohemian” została zaprojektowana przez czołową projektantkę Patricię Urquiolę. Moroso postrzega ich jako projektanta, który najprawdopodobniej wyrazi swoją wizję. Urquiola ożywiła klasyczną tkaninę obiciową Capitonné, która nadała meblom „rewolucyjny, nowoczesny wygląd”. Jej prace charakteryzują płynne formy, które zdają się roztapiać na solidnej ramie. Tworzy to miękki, swobodny wygląd ze względu na jego zrelaksowaną nieregularność.

Kolekcja Diesel

nowoczesne meble kolekcja maroso diesel

Diesel słynie oczywiście z odnoszącej sukcesy marki modowej. Tutaj możesz zobaczyć, że Moroso wraz z Diesel stworzyli kolekcję rewelacyjnych nowoczesnych mebli, które prezentują te same relaksujące i wygodne cechy, co popularna linia odzieży.

Taboret i fotel Diesel

maroso meble tapicerowane fotel stołek

Inspiracją dla tej kolekcji jest obraz specyficznego, nieformalnego stylu życia. Grupą docelową są osoby, które lubią nieskomplikowane meble i proste kształty. Jednak starali się również wprowadzić współczesny styl, który nie rezygnuje z wysokiej jakości materiałów, czystych linii i nietypowych detali.

„Mój piękny tyłekkolekcja

moja piękna kolekcja mebli tapicerowanych z tyłu w Indiach

To ekscentryczny tytuł dla niezwykle oryginalnej kolekcji nowoczesnych mebli i akcesoriów. Ta seria mebli jest wynikiem udanej współpracy między projektantami Nipa Doshi i Jonathanem Levienem i Moroso. Meble łączą w sobie style z Europy i Indii.

Szezlong

szezlong Kolekcja Moroso białe poduszki

Użyte do budowy tkaniny oraz gama subtelnych, ale żywych połączeń kolorów i faktur ożywiają kolekcję. Duże poduszki są przymocowane do stelaża, tworząc asymetryczne oparcie. Aby uzyskać bogaty wygląd, poduszki pokryte są wspaniałą kolekcją zmysłowych indyjskich tkanin.

Te trzy kolekcje stanowią tylko niewielką część ogromnej kolekcji Moroso. Odkryj inne ekskluzywne meble i akcesoria, które Cię zafascynują.

Projekt Fergany autorstwa Patricii Urquiola

patricia urquiola kolekcja mebli fergana moroso

Motywy indyjskie

Sofa Patricia Urquiola Fergana ciemnoróżowoszare motywy indii

kolekcja fergana nowoczesne meble maroso indie motywy

Projekt warkocza   Projekt wiklinowych leżaków moroso  

Kolekcja Sofa Sushiekskluzywna kolekcja mebli maroso sofa sushi

Kolorowe fotele z patchworkowym wzorem      kolorowy patchworkowy fotel moroso