Meble

Ekskluzywne designerskie siedzenia zapewniające najwyższy komfort i styl

poltrone-skórzany-fotel-Exclusive-Designer-Seating-Flexform

Kolekcja „Mood” firmy Flexiform z Mediolanu we Włoszech

Luksusowy Kolekcja „Mood” firmy Flexform prezentuje ekskluzywne designerskie meble do siedzenia, które oferują wymagającemu klientowi elegancję i najwyższy poziom komfortu. Stylowa kolekcja sof jest wynikiem współpracy trzech aspirujących projektantów, Johna Huttona, Carlo Columbo i Roberto Lazzeroni.

Dzięki kreatywnej współpracy powstają ekskluzywne designerskie meble do siedzenia

Astrid-fotel-alberto-lazzeroni-design

Jak można oczekiwać od włoskiej firmy, wykwintny styl jest wysoko na liście tego kreatywnego zespołu. Nie są zbytnio zainteresowani minimalizmem i zamiast tego starają się produkować ciepłe i przyjazne meble, które mogą podążać stylem tradycyjnej linii. Uważają, że meble powinny aktywnie poprawiać nastrój w domu i czynić życie bardziej komfortowym. Kolekcja „Mood” firmy Flexiform to kolekcja wszechstronna, która dzięki selektywnemu kunsztowi zamiast produkcji seryjnej zyskuje szczególny urok. Ta kolekcja zawiera wiele niezwykłych i ekscytujących stylów i wariacji, dzięki czemu klient ma duży wybór. To, co łączy wszystkie te projekty, to cudownie zrelaksowany wygląd, ukazujący idealną syntezę kształtów i materiałów.

Ekskluzywne designerskie siedziska inspirowane klasycyzmem

Ekskluzywne designerskie meble do siedzenia z kolekcji Flexform

Chociaż koncepcja minimalizmu została odrzucona przy projektowaniu i produkcji tych elementów, to ekskluzywne, designerskie siedzisko nie jest przesadnie ozdobne. Nieformalny i wyrafinowany wygląd jest wynikiem połączenia prostych kształtów i wyraźnych linii z miękkimi, obszernymi kształtami. Elementy dekoracyjne nie rzucają się w oczy jak w klasycznej tradycji.

„Dobry design to wyraz natychmiast rozpoznawalnych wartości, to radość zmysłów, która pieści duszę.”

Referencja ze strony Flexform

Ekskluzywny, designerski pokrowiec na siedzisko-flexform-na ławkę ze skóry

W tradycji wielkich artystów włoskiego renesansu projekt Flexform ucieleśnia ten wiek w najczystszej postaci, gdzie racjonalność i harmonia formy i funkcji inspirowane są wpływami humanistycznymi i wielokulturowymi.

Fotel skórzany

Ekskluzywny-designerski-siedzisko-flexform-skórzany-fotel-czarny

Jak pokazują te wspaniałe zdjęcia, istnieje wiele wspaniałych wzorów do wyboru. Dostępne są sofy i krzesła pasujące do wszystkich stylów wnętrz. Każdy jest subtelny i wysmakowany, bez względu na to, czy ma naprawdę modernistyczny kształt, czy bardziej tradycyjny. Dobrą wiadomością jest to, że ze względu na szeroko zakrojone międzynarodowe działania marketingowe Flexiform, gdziekolwiek mieszkasz, prawdopodobnie w pobliżu znajduje się agent Flexiform, który zaoferuje Ci to ekskluzywne, designerskie siedzisko.

przez Jaz

Sofa Oscar

Sofa-Oscar-Ekskluzywny-Designer-Siedzenia-Flexform-

Fotel Poltrona

Poltrona-Fotel-Exclusive-Designer-Siedzisko-Flexform-

Kremowy fotel Poltrona

poltrona-creme-fotel-exclusive-designer-siedzisko-flexform-

  Projektant otomana

Ekskluzywny-projektant-siedzenie-flexform-ottoman

Kanapa

salon-sofa-flexform-

salon-łóżko-ekskluzywne-designerskie-siedzisko-flexform-

Szezlong

chiaselongue-Exclusive-Designer-Siedzenia-Flexform-

Sofy Dragonfly

ważka-małe-sofy-flexform

Sofa ALfred

alfred-sofa-krem-włoski-projektowanie-mebli

Alfred-white-sofa-flexform-mood-collection