Meble

Ekskluzywna sofa w kształcie kaktusa zapewnia radość i wygodę w salonie

kaktusowa sofa dla zabawy i komfortu we wnętrzu salonu

Od czasu do czasu odkrywanie zabawnych projektów mebli jest szczególnie orzeźwiające. Tak właśnie jest w przypadku tego wyjątkowego Projekt sofy w postaci kaktusa. Ten mebel został zaprojektowany przez projektanta Maurizio Galante we współpracy z Cerruti Baleri. Nie jest łatwo wskazać ten wynalazek. Projekt został nazwany sofą, ale nie wygląda jak zwykła sofa. Nie jest to również stołek ani kanapa w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

Ironia w tym projekcie sofy z kaktusa

kaktusowa konstrukcja sofy dla zabawy i komfortu w salonie mebla

Kaktus Projekt sofy to właściwie zbiór miękkich, elastycznych kulek, które zostały złożone przypadkowo. Wynik tego wygląda jak miękka formacja do siedzenia. Gdyby nie ironia tego pomysłu na dekorację, można by powiedzieć, że to wyjątkowo wygodny mebel. Szczerze mówiąc, kto usiadłby na gigantycznym kaktusie? W rzeczywistości iluzja jest szczególnie realistyczna w przypadku ogromnej kolekcji kaktusów. Oczywiście ta udana iluzja została stworzona tylko przez drukowanie zdjęć na tkaninie. Każdy kaktus wykonany jest z elastycznej tkaniny. Cała kolekcja składa się z kaktusa Projekt sofy oraz kilka taboretów wykonanych z poliuretanowych poduszek, które zostały umieszczone na solidnej drewnianej podstawie.

Projekt sofy w kształcie kaktusa w ramach słynnej wystawy

kaktusowa sofa zabawa i wygoda w stołku w salonie

Ten zabawny Projekt sofy po raz pierwszy pokazano na wystawie „Czy to nie jest romantyczne” w MAKK w Kolonii. Można narysować paralele z surrealistycznymi projektami mebli Salvadora Dali, a także wyraźnie skojarzyć się z obiektami artystycznymi z ruchu Pop Art. Choć mebel został zaprojektowany z myślą o ludziach z poczuciem humoru, ta sofa uosabia nowy trend w projektowaniu mebli. Klienci w dzisiejszych czasach poszukują coraz bardziej wyjątkowych i nietuzinkowych mebli, które odzwierciedlają poczucie indywidualności. Czy ci się to podoba, czy nie, ta kaktusowa sofa jest szczególnie ciekawa i całkiem dobrze będzie pasować do nowoczesnego wnętrza.

Wyjątkowa sofa w kształcie kaktusa

Kaktusowa sofa zapewnia zabawę i wygodę w salonie

Zabawna sofa kaktusowa – widok z boku

kaktusowa konstrukcja sofy dla zabawy i komfortu w widoku z boku salonu

Kaktusowa designerska sofa w szczegółach

kaktusowa sofa dla zabawy i komfortu w salonie

Kaktusowa sofa łączy w sobie wygodę i wyjątkowość

kaktusowa sofa dla zabawy i komfortu w salonie wygodnie