Meble

Dwa nowoczesne pomysły na projekt toaletki z różowymi akcentami

Toaletka drewniana parkiet lustro rama magazyny tapeta

Przedstawiamy dwa ultranowoczesne Pomysły na projekt toaletki z akcentami kolorystycznymi w kolorze jasnoróżowym. Toaletka była nieodłącznym elementem wyposażenia sypialni. Z biegiem czasu zapomniano o niej – często określano ją mianem staromodnej. Nie stosowano go w małych mieszkaniach, gdzie i tak nie ma dużo miejsca. Ale w ostatnich latach mebel znów stał się modny. Powód? Wielu projektantów starało się zaprezentować toaletkę w nowoczesny i funkcjonalny sposób.

Pomysły na projekt toaletki – minimalistyczna konstrukcja, kobiece kolory

Toaletka stojak na biżuterię stołek meble drewniane

Delikatny różowy kolor od wieków uważany jest za kolor kobiecy. W rzeczywistości niewiele kobiet lubi ten kolor – do sypialni wolą zwykłą biel lub naturalne drewno. Utalentowany włoski projektant Simone Cappelanti połączył trzy schematy kolorystyczne w toaletce. Minimalistyczny wygląd i prosta konstrukcja sprawiają, że toaletka wygląda nowocześnie, delikatny akcent kolorystyczny / różowy, naturalny / optycznie łączy oba elementy. Szuflada zapewnia miejsce do przechowywania makijażu. Stół jest wystarczająco długi, aby zorganizować na nim stojaki na biżuterię. W projekcie przewidziano składane lustro. Drugi z Pomysły na projekt toaletki została niedawno zaprezentowana na Londyńskich Targach Meblowych.

Pomysły na projekt toaletki – oszczędność miejsca i wygoda

Oświetlenie toaletki wbudowany stołek rama

Druga toaletka to równie prosty, ale bardzo oryginalny projekt. Geometryczny kształt stołu został złagodzony okrągłym lustrem. Wbudowane oświetlenie w ramie lustra jest bardzo praktyczne i funkcjonalne. Dwie szuflady zapewniają miejsce na przybory do makijażu. Stolik jest mały i zajmuje niewiele miejsca – co jest bardzo korzystne. Z projektu skorzystają zwłaszcza mieszkania jednopokojowe. Toaletka została połączona z tapicerowanym taboretem. Równie okrągły stołek – z różową tapicerką stawia akcenty kolorystyczne. Drugi z Pomysły na projekt toaletki został wykonany przez Codolagni zaprojektowany.

Toaletka o nowoczesnym wyglądzie

Lustro składane z drewna bukowego nowoczesne meble do sypialni

Drewniany stół o minimalistycznym wyglądzie

Drewniany stół w kolorze drewna szuflady lampa stołowa betonowa ściana

Okrągłe lustro z wbudowanymi światłami

Toaletka rama lustro szuflady stołek lekki

Drewniany stołek stołowy z ramą lustra

Pomysły na projekt toaletki z szufladami