Meble

Duży drewniany stół do jadalni marki Bonaldo – efektowna mieszanka kolorów

kolorowe nogi włoskiego projektanta mebli

Duża Stół do jadalni z drewna fascynuje efektowną mieszanką kolorów i oryginalną konstrukcją. Włoska marka Bonaldo od dawna znana jest z minimalistycznych mebli. Wyraźne linie mebli często odświeżane są efektownymi zestawieniami kolorystycznymi. Niedawno wprowadziłeś na rynek stół o oryginalnym i kolorowym designie. Przedstawiamy Państwu – “duży stół”

Drewniany stół do jadalni z oryginalną koncepcją

Jadalnia kominek ścienny pomysł na dekorację stare czasopisma

Kreatywna koncepcja Stół do jadalni z drewna z Bonaldo można rozpoznać na pierwszy rzut oka – innowacyjna konstrukcja i wesołe zestawienie kolorystyczne kontrastuje z dyskretnymi liniami. Dwie z czterech nóg stołu tworzą krzyż. Nogi wykonane są ze stali. Każdy detal został wycięty laserem – precyzyjne wykonanie jest warunkiem stabilności ze stołu. Projekt został pierwotnie zaprezentowany publiczności pod nazwą – stół z dużymi nogami, ale później nazwa musiała zostać zmieniona. Okazało się, że inna firma nosi markę „Big Foot”, więc projektanci zmienili nazwę stołu. Duży stół ma pozytywną aurę i tworzy złudzenie optyczne, że nogi stołu się poruszają. W zależności od tego, gdzie aktualnie jesteś w pokoju, stół w jadalni zawsze wygląda inaczej.

Stół do jadalni z drewna – mix kolorów i materiałów

Nogi do stworzenia minimalistycznej jadalni

Z Stół do jadalni z drewna to eklektyczna mieszanka kolorów i materiałów. Rozkładany blat wykonany jest z drewna. Nogi – jak już wspomniano – wykonane ze stali. Dostępne są liczne kombinacje kolorystyczne – pomarańczowy, czerwony, fioletowy, zielony, a nawet różowy. W zależności od wybranego koloru stół może wyglądać nowocześnie, eklektycznie, minimalistycznie lub purystycznie. Stół do jadalni oferowany jest w dwóch wersjach – pierwszy wariant ma wymiary 250x100x74, drugi – 300x100x74.

Nowoczesny stół z akcentami kolorystycznymi

Stół rozkładany drewniany wielokolorowe nogi

Purystyczna konstrukcja, nowoczesna kolorystyka

Stalowe nogi krzyżowe niebieskie krzesła dekoracja ścienna!

Prosta kolorystyka dla minimalistycznych mebli

Dekoracja sufitu w jadalni

Stół – widok z góry

Krzesła rozkładane po bokach, widok z góry

Stół całkowicie w kolorze czarnym

krzesła z czarnego drewna stalowe czerwone pomarańczowe

Nogi stołu wykonane są ze stali, blat – z drewna

dwa fotele tapicerowane wizualizacja 3D

Szczegóły projektu nogi stołu z drewna bukowego czerwone krzesło

Nowoczesne kombinacje kolorystyczne dla różnych obiektów

Jadalnia z francuskimi oknami