Meble

Designerskie meble Mascheroni wprowadzają włoski styl do Twojego domu

pomarańczowe skórzane krzesła-salon

ten Designerskie meble od Mascheroni wnieś do nowoczesnego mieszkania retro szyk i elegancję. Luksusowe, wartościowe i po prostu piękne wzory. W przypadku tak szlachetnych mebli dużą rolę odgrywa trwałość i ponadczasowa elegancja.Cała kolekcja oferuje wspaniałe pomysły na aranżację wnętrz.

Designerskie meble Mascheroni – włoska elegancja

elegancki-biały-okrągły-stół-jadalny

 Mascheroni to włoska pracownia, która zgromadziła talenty w dziedzinie projektowania mebli i wnętrz. Wszyscy pracownicy, projektanci i doradcy klienta pracują przede wszystkim z uwzględnieniem życzeń klientów i starają się oferować indywidualne rozwiązania projektowe dla nowoczesnych ludzi. Twoim głównym celem jest stworzenie wygodnej atmosfery, w której będziesz się dobrze czuł. ten Designerskie meble od Mascheroni charakteryzują się kreatywnymi, ale klasycznymi modelami.

Designerskie meble z modeli i kolorów Mascheroni

nowoczesne meble biurowe skóra krokodyla

ten Designerskie meble od Mascheroni nada każdemu pomieszczeniu luksusowy wygląd. Szczególnie nadaje się do dużych rezydencji, gdzie dzięki eleganckim liniom i szlachetnym tkaninom tworzą niepowtarzalną atmosferę. Firma meblowa specjalizuje się w projektach luksusowych i oferuje szeroką gamę mebli. Niezależnie od tego, czy są to sofy, fotele, krzesła, łóżka, meble biurowe, biurka czy małe stoły do ​​jadalni, stoliki kawowe i elementy dekoracyjne – masz wszystko.

Krzesła – nowoczesne designerskie meble od Mascheroni

zielony fotel włoski design

Zaczynamy od wygodnych krzeseł Mascheroni – na wszystkich fanów włoskich mebli designerskich czeka spora kolekcja wzorów. Są wyrafinowane i gustowne, o prostej konstrukcji i zaprojektowane w bajecznych kolorach. Niektóre modele wykazują podobieństwa do klasycznych i tradycyjnych stylów, takich jak wiktoriański czy kolonialny, podczas gdy inne wprowadzają do wnętrz nowe, minimalistyczne wzory. Krzesła projektowane są zgodnie z mottem „Moje krzesło w biurze to mój tron”. ten Designerskie meble od Mascheroni są stworzone dla tych, którzy wiedzą, czego chcą i jak to zdobyć.

Biurka i stoły w stylu włoskim

futurystyczny-praktyczny-stół-biurowy

Mascheroni prezentuje autentyczne meble z klasycznymi i zaawansowanymi technologicznie dodatkowymi funkcjami do nowoczesnego biura. W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz biurowych jest co najmniej tak samo ważne jak wystrój wnętrz i tworzy przytulną atmosferę, w której zarówno pracownicy, jak i klienci czują się komfortowo.

Łóżka Mascheroni – autentyczne designerskie meble w sypialni

Luksusowa-włoska-biała-sypialnia

ten Designerskie meble od Mascheroni oferują ekskluzywne łóżka do klasycznej sypialni. Jej propozycje do nowoczesnej sypialni to kryształowe żyrandole, lustra do dekoracji i narzuty wykonane ze szlachetnych tkanin. Ciekawe ornamenty na ścianach służą jako dekoracja. Czujesz się jak król w sypialni Mascheroni.

Większość designerskich mebli od Mascheroni są dostarczane z dodatkową dekoracją w ramach podziękowania od włoskiej firmy. Ciekawe wazony i eklektyczne żyrandole z pewnością zafascynują klientów.

Abigail

Czerwone skórzane meble w szafce

czerwone meble szafkowe

Nowoczesna szafa od Mascheroni

nowoczesna-szafa-mascheroni

Klasyczne drewniane meble do sal konferencyjnych

klasyczne meble drewniane do sali konferencyjnej

Ponadczasowa elegancja łóżko Mascheroni

ponadczasowa elegancja łóżko Mascheroni