Meble

Designerski szklany stolik kawowy – jak pryzmat, który załamuje światło

designerski stolik kawowy wykonany ze szklanego pryzmatu maurie novak kolorowe elastyczne linie

Musiałeś się nauczyć na lekcjach fizyki, że kiedy wiązka światła uderza w pryzmat, zostaje rozbita na jego spektrum kolorów. Ten designerski kawałek naśladuje tę koncepcję załamania światła i tworzy piękne złudzenia optyczne. Ten Designerski stolik kawowy ze szkła został zaprojektowany przez Maurie Novaka dla Projekt MN zaprojektował nowe studio architektoniczno-projektowe w Melbourne w Australii. Z „Pryzmat Stół” W rzeczywistości nie może załamywać promieni świetlnych, ponieważ nie jest wykonany z kryształu, a jedynie ze szkła i stali nierdzewnej. Ale co jeszcze jest? Dodano trzeci materiał, aby naśladować pojęcie promieni światła.

Designerski szklany stolik kawowy inspirowany załamaniem światła

designerski stolik kawowy szklany pryzmat maurie novak spektrum światła kolorowe

Chociaż promieni światła nie można trzymać i dotykać, te „promienie” to kolorowe gumki. Są przymocowane do ramy ze stali nierdzewnej i tworzą różne wzory. Wizualizacja koncepcji jest równie niesamowita, jak efekt końcowy. Projektant bawi się percepcją widza i tworzy efektowne efekty 3D.

Designerski stolik kawowy ze szkła, stali nierdzewnej i… gumek

designerski stół do salonu z niską szklaną koncepcją załamania pryzmatu

Ten Designerski stolik kawowy ze szkła opowiada historię. Z każdego punktu widzenia wygląda inaczej i reprezentuje nową kombinację kolorów i wzorów. Projekt urzeka swoją prostotą. Tkanie i skręcanie gumek tworzy geometryczną kompozycję, która jest znacznie więcej niż dynamiczna. Mieszanie kolorów na warstwach stwarza wrażenie ciągłego ruchu. To nie jest stół w salonie do układania wazonów i pamiątek. Dzięki szklanym płytkom użytkownicy widzą kolorowe pasma ze wszystkich stron. Stół jest aktualnie dostępny w sprzedaży.

inny z każdego punktu widzenia

Designerski stolik kawowy ze szkła prisma look maurie novak

Gumki przymocowane do pręta ze stali nierdzewnej

designerski stolik kawowy inspirowany szklanym pryzmatem załamania

kreatywny obiekt meblowy

designerski stolik kawowy szklany pryzmat ze stali nierdzewnej kolorowa elastyczna nić

Maurie Novak stół do salonu szklany pryzmat elastyczna nić

Designerski stolik kawowy Maurie Novak ze szkła z pryzmatem ze stali nierdzewnej