Meble

Designerski regał z płyt OSB o asymetrycznym kształcie

Designerski regał Indra Płyty OSB Bradley Bowers

Kiedy projektanci myślą nieszablonowo, rezultat jest często bardzo elastyczny, a projekt – o ciekawym, nietypowym kształcie. Projektant mebli i wzornictwa przemysłowego Bradley Bowers oczywiście myślał nieszablonowo i wpadł na swój własny pomysł Designerski regał zaprojektowany z płyt OSB. Półka stojąca INDRA odchodzi od tradycyjnych półek ściennych i narożnych, aby stać się dynamiczną częścią Twojej przestrzeni życiowej.

Designerski regał o asymetrycznym kształcie

Indra Designer królewskie płyty OSB, asymetryczne kształty

Postaw go na środku pokoju i może służyć jako funkcjonalny przegroda pokoju. Lub, zachowując niewielką odległość od ściany, możesz uzyskać dostęp do łatwo dostępnych półek z obu stron. To nie tylko funkcjonalny mebel, ale przyciągający wzrok w Twoim mieszkaniu. INDRA porusza się i ewoluuje jak historie zawarte w książkach, które zawiera. Stworzona w odpowiedzi na surowy język projektowania tradycyjnych półek i przestrzeni mieszkalnych, INDRA ożywia przestrzeń.

Designerski regał INDRA i atrakcyjna wizualnie faktura płyt OSB

Designerska półka na książki Panele OSB geometryczne kształty kąty

Projektant szukał materiału, który byłby przemyślanym dopełnieniem koncepcji INDRA. Ta geometryczna Designerski regał wykonana jest z płyt OSB (Opłyta strukturalna rientowana ), która prezentuje wyjątkowe właściwości strukturalne oraz przyjemną widoczną teksturę. Płyta wiórowa była pierwotnie produktem ubocznym przemysłu sklejkowego o wyjątkowych walorach konstrukcyjnych i wizualnych. Naturalny wzór zachodzących na siebie zrębków uzupełnia stale zmieniające się kąty w INDRA i nadaje regałowi kolejną warstwę ruchu i dynamiki.

spontaniczny pomysł i szkic od projektanta

   Szkic płyt OSB projektanta Indra

mały prototyp wykonany z tektury

Indra designerski model regału w formie asymetrycznej

Wynik – regał INDRA

Designerski regał Indra Panele OSB Bradley Bowers rozdzielacz pokoju

 Zdjęcia autorstwa Neox Image

Designerska półka „Sendai Crystal” przypomina wysokie bambusowe kije