Meble

Designerski kredens z surrealistycznymi rysunkami

Kredens Perceptor Designer Tieme Rietveld Codex Inferno

Holenderski projektant Tieme Rietveld we współpracy z Codex Inferno stworzył unikalną ręcznie robioną Designerski kredens która jest idealnym połączeniem designu mebli i sztuki nowoczesnej. Od momentu spojrzenia na ten niezwykły projekt na zawsze zapadnie w pamięć jako wyjątkowy mebel o surrealistycznych kształtach.

Percepter – unikalny designerski kredens

Designerski kredens perceptor graffiti szary

Percepter, jedyny w swoim rodzaju Designerski kredens, stało się rzeczywistością dzięki nowoczesnemu, XXI-wiecznemu podejściu Talents of Codex Inferno. Łączą abstrakcyjne style, takie jak kubizm, surrealizm, tworząc własne kreacje.

Designerski kredens zaciera granice między rzeczywistością a wyobrażeniem

nowoczesny kredens ręcznie robione rysunki

Projektant Tieme Rietveld chciał stworzyć coś majestatycznego, łączącego grafikę i iluzoryczne detale. W wyniku połączenia jego poglądów z poglądami Codex Inferno powstał Percepter. Designerski kredens przedstawia artystyczną interpretację nowoczesnych mebli, mającą na celu rozmycie granicy między rzeczywistym kształtem a rysowanymi detalami. Jego wyjątkowość polega na tym, że jest ręcznie robiona i ręcznie rysowana oraz kształtowana jest przez granicę między rzeczywistością a wyobrażeniem.

Drzwi szafy są prawie niewidoczne

Designerski kredens zaciera granice drzwi szafy

Zabawne linie na Percepterze są uzupełnione surrealistyczną grafiką, która tworzy granicę między tym, co prawdziwe, a tym, co zostało namalowane, by zniknąć. Sztuka zyskała również praktyczną funkcję dekorując ten nowoczesny kredens.

Materiał, z którego wykonana jest wyjątkowa obudowa to polerowane i lakierowane panele MDF. Ten niezwykły ręcznie robiony  Designerski kredens sprzedawany jest w cenie 7999 euro.

 Surrealistyczne kształty i rysunki nadają mu artystyczny wygląd

Designerska kredens Perceptor Codex Inferno

niezwykłe kontury i odcienie

Designerski kredens o nietypowych odcieniach konturu

Designerski szklany stolik kawowy – jak pryzmat, który załamuje światło