Meble

Designerski fotel z pufą – Fotel tapicerowany Polifemo marki Adrenalina

designerski fotel polifemo adrenalina tapicerka z czarnego poliuretanu

Ogromna, niezwykła rzeźba wznosi się jak cyklop z unikalnym okiem LED. To jest nowy Designerski fotel Polifermo, zaprojektowany przez Simone Micheli dla Adrenaliny. Epicka nazwa, która przypomina wszystkim przerażające homeryckie postacie z czasów starożytnych, ale w nowoczesnej wersji zawsze może być ekscentrycznym i zabawnym towarzyszem w podróży.

Designerski fotel z oparciem

POLIFEMO adrenalina białe poliuretanowe oparcie led light

Optycznie absolutnie zapierający dech w piersiach fotel Polifemo nie pozostawi obojętnym. Ma ciekawy i wizjonerski kształt, uzupełniony niebieskim lub czerwonym oczkiem LED na wysokiej kolumnie pełniącej funkcję oparcia.

Designerski fotel “Polifemo”

designerski fotel polifemo adrenalina lampa led

Metalowa rama jest wyściełana poliuretanem i wypełniona Fiberfil. Świecące „oczko” w fotelu zasilane jest diodą LED (standardowo kolor niebieski, kolor czerwony na zamówienie) z podłączeniem zasilania 220 V poprzez zintegrowanie kabla w dolnej części fotela. Tapicerka nie jest zdejmowana. Ale możesz wybierać spośród wielu kolorów, takich jak te fantastyczne, letnie i żywe motywy truskawkowe.

Komfort dla ciała

designerski fotel polifemo adrenalina pu skóra biały poliuretan

Dostępna jest również pufa Polifemo – mały walec z metalową ramą, również wyłożony włóknem szklanym i pokryty jedną z ww. tapicerki z tkaniny lub skóry w szerokiej gamie kolorystycznej.

Fotel z wyściółką poliuretanową

Tapicerowany fotel poliuretanowy biały led eye light

Ten designerski fotel świetnie sprawdzi się w awangardowych i nietypowych salonach w domach prywatnych lub studiach telewizyjnych, w klubach muzycznych czy butikach i sklepach. Wszędzie tam, gdzie wymagany jest efekt wizualny i zaskakujące akcenty.

Oświetlenie LED na oparciu   

Krzesło tapicerowane poliuretanem polifemo białe adrenalina

Motyw truskawkowy  designerski fotel pufa polifemo adrenalina truskawkowy wzór tapicerki designerski fotel polifemo adrenalina czerwony wzór truskawkowy Tapicerka fotela POLIFEMO zielona designerski fotel polifemo adrenalina tekstylny żółty designerski fotel polifemo adrenalina oparcie