Meble

Designerski fotel z funkcją spania – fLOP by Elena Sidorova

fotel-wielofunkcyjny-funkcja-snu-elena-sidorova

Mebel już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok jasnym kolorem. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, natkniesz się na sprytnie zaprojektowaną funkcję dodatkową – to Fotel design sprawdza się również pięknie jako rozkładana sofa! Zaprojektowany przez moskiewską projektantkę Elenę Sidorovą, wielofunkcyjny fotel „Flop” zachwyca prostą, ale skuteczną koncepcją produktu – jak pokazują poniższe zdjęcia!

Designerski fotel o podwójnym przeznaczeniu

Zgrabny-fotel-z-funkcją-spania-kompaktowy-projekt

„Flop” można rozłożyć dzięki elastycznym paskom i w razie potrzeby przekształcić w wygodną kanapę dla jednej osoby. Podkonstrukcja składa się ze sklejki i tkaniny obiciowej, wykonanej w 100% z owczej wełny. Jeśli „Flop” ma być używany jako fotel, materac i poduszki do spania można schować poza zasięgiem wzroku. Bardzo miłe miejsce do spania dla nieoczekiwanych gości, prawda? A kolor jest po prostu wspaniały – żółty oznacza optymizm i wspaniale przyciąga wzrok w pokoju.

Elegancki fotel w atrakcyjnym kolorze

Fotel-flop-elena-sidorova-design-żółta-owcza-tapicerka

Niezależnie od tego, czy zostanie postawiony jako wygodny fotel do czytania w domowej biblioteczce, czy jako kolorowy akcent w salonie, Fotel design wygląda świeżo, nowocześnie i młodzieńczo. Idealny mebel do pomieszczeń, w których ilość miejsca jest ograniczona, do małych mieszkań, w których z braku miejsca nie można urządzić pokoju gościnnego – np. do akademików lub kawalerek.

Fotel wielofunkcyjny Flop z podwójną funkcją

flop-fotel-design-wielofunkcyjny-elena-sidorova