Meble

Designerski fotel pokryty dżinsem – kreatywność w najlepszym wydaniu

dwuosobowa sofa stolik kawowy regały na książki

Pokażemy Ci pomysł, który jest nową koncepcją Designerski fotel przedstawia. Oryginalność można wyrazić nie tylko poprzez kreatywną formę, ale także poprzez nietypowe połączenia materiałów.

Designerski fotel inspirowany meblami ze średniowiecza Fotel galeria zdjęć drewnianej podłogi

 Firma meblowa Zuo Modern przedstawiony jeden Designerski fotel, pod wpływem architektury średniowiecza. Trudno w to uwierzyć, ale to prawda – konstrukcja fotela Winchester została zainspirowana tradycyjnymi meblami z okresu średniowiecza. Może dlatego krzesło wygląda efektownie i wzniośle. Nowoczesnym elementem projektu jest denim, który pokrywa fotel. Eklektyczna mieszanka stylów sprawia, że ​​szlachetny mebel przyciąga wzrok. Wysokie oparcie wspiera ludzkie ciało – naprawdę można się zrelaksować i odpocząć po długim dniu pracy. Wsparty na metalowej konstrukcji fotel sprawia wrażenie solidnego i stabilnego – idealnie nadaje się do kącika do czytania, a nawet do szafki. Rustykalne meble skorzystają z projektu. Dlaczego nie postawić małego drewnianego stolika obok fotela? Wtedy wszystko, czego potrzebujesz, to mały regał i metalowa lampa oraz przytulny kącik do czytania. Jeśli dążysz do eklektycznego wnętrza o nowoczesnym wyglądzie, fotel Winchester może posłużyć jako akcent. Dopasowane lampy podłogowe dopełnią całościowy wygląd.

Designerski fotel Winchester – udana mieszanka stylów

rustykalna eklektyczna mieszanka stylów w projektowaniu ścian

Krzesło należy do serii Winchester – obejmuje sofę i fotel. Meble można ze sobą łączyć. Jeans jest elementem łączącym. Super wytrzymała i mocna tkanina jest również bardzo łatwa w pielęgnacji. Tapicerka jest łatwa do prania i przez długi czas zachowuje swój dobry wygląd. Nogi krzesła wykonane są w 100% z chromu. Metal dodaje projektowi nowoczesnego charakteru. Chrom i denim w połączeniu ze średniowieczną konstrukcją dają Designerski fotel niepowtarzalny wygląd.

Fotel z tapicerką z dżinsu

oparcie z chromowanej metalowej ramy, wysokie

Fotel z podłokietnikami

Konstrukcja metalowej ramy oparcia podłokietnika

Jeszcze w kolekcji – sofa dwuosobowa

kanapa dwuosobowa torby jeansowe poduszki tapicerowane

Designerski fotel HUSK w trzech wersjach – wewnętrznej, zewnętrznej i krzesła