Meble

Designerski fotel HUSK w trzech wersjach – wewnętrznej, zewnętrznej i krzesła

fotel łuska patrizia urquiola czarna poduszka z tworzywa sztucznego

Z Designerski fotel HUSK z B. & B Włochy to przytulny mebel składający się z dwóch podstawowych elementów – plastiku pochodzącego z recyklingu oraz dużej, miękkiej poduszki. Projektant Patricia Urquiola  ogłosił, że Husk jest wynikiem długiego procesu rozwoju. To uniwersalny fotel, który jest w stanie pięknie uzupełnić nawet klasyczne sofy.

 Designerski fotel HUSK w salonie

designerski fotel łuskowy z taboretem czarny czerwony salon

Designerski fotel HUSK – wersja w kolorze białym

łuskowy fotel relaksacyjny ze stołkiem białe poduszki zagłówek

Krzesło relaksacyjne z otomaną

designerski fotel łuska ze stołkiem salon biały beż

Unikalna konstrukcja oferuje różne opcje, takie jak ciała stałe lub obrotowe, różne rozmiary, z zagłówkiem lub bez, a także różne kolory i powierzchnie. Miękka, intensywnie kolorowa poduszka oferuje zachęcający design i wygodę siedzenia. Luksus spotyka się ze zrównoważonym rozwojem, a rezultat jest taki Designerski fotel HUSK.

Wersja krzesła Husk

łuska krzesło jadalnia bb włochy czarna poduszka

husk krzesło wersja jadalnia biała czarna elegancka

husk krzesło stół bb italia projektant patrizia urquoila

łuska krzesło projekt wersja jadalnia taras stół jadalny

Urquiola eksperymentuje z materiałem i kształtem, a swoim niepowtarzalnym stylem tworzy kolejną falę nowoczesnej klasyki. Po zaprezentowaniu fotela Husk w 2011 roku na targach w Mediolanie, poszerzyła kolekcję o szykowną wersję krzesła w 2012 roku. Podobnie jak jego fotelowa wersja, Husk ma uformowaną skorupę, która dosłownie działa jako zewnętrzna „pokrycie”, do którego pasuje poduszka. Krzesło Husk doskonale uzupełnia elegancki stół jadalny.

Wersja zewnętrzna z łuskąbb italia husk fotel wersja zewnętrzna biały beżowy

Fotel BB Italia Husk Outdoor wersja biały stolik

okrągłe kolorowe stoliki boczne

Designerski fotel Husk Wersja outdoor Patricia Urquiola

Jeśli szukasz wysokiej jakości mebli ogrodowych na swój taras, werandę lub taras, spójrz na fotel Husk Outdoor Armchair. Projekt nie został zmieniony, jedynie materiały są odporne na warunki atmosferyczne. Mały okrągły stolik Husk stanowi uzupełnienie zestawu mebli ogrodowych i będzie Ci towarzyszył podczas każdej rozmowy i chwili relaksu.

nadają się do każdego obszaru

fotel łuska projektant patrizia urquiola bb italia

designerski fotel husk biuro projektowe Designerski fotel łuska nogi z drewna beżowe poduszki bb italia fotel łuska tył plastikowy biały designerski fotel łuska czerwona czarna rama czerwona poduszka fotel Husk poduszka Patricia Urquiola BB Italia