Meble

Designerska drewniana szafka Orion przypomina konstelację o tej samej nazwie

Szafka designerska Orion Brabbu-zig zag otwierany do przechowywania-korpus z litego drewna

Ze względu na mnogość jasnych gwiazd i ich jednoznaczny układ, konstelacja Oriona (zwana również drabiną Jakuba) jest zdecydowanie jedną z najsłynniejszych konstelacji na niebie. Wspaniała konstelacja, przypominająca pochyloną klepsydrę, jest bardzo interesującym regionem dla obserwatorów nocnego nieba i można ją oglądać w Europie od około sierpnia do kwietnia. Po raz kolejny została nazwana na cześć luksusowej Szafka wykonana z drewna, zaprojektowany przez markę Brabbu. Mosiężna struktura przypominająca siatkę, która otacza szafkę, przypomina jasne gwiazdy reprezentujące pas mitycznego łowcy nieba.

Szafka wykonana z drewna w ekskluzywnym projekcie Brabbu

Designerska szafka wykonana z drewna Brabbu Orion, przymocowane wewnątrz lustra

Z Szafka wykonana z drewna Orion jest lśniącym punktem centralnym bez względu na to, gdzie jest umieszczony. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów o pierwszorzędnym wyglądzie. Korpus wykonany z matowego drewna orzechowego. Wyraźna poplamiona mosiężna siatka otacza drzwi szafki i nadaje meblom i pomieszczeniu fakturę. Ściany wewnętrzne wykonane są z forniru jesionowego i mają dołączone lustro.

Szafka wykonana z drewna – gwiazda w wyposażeniu

Szafka Brabbu Möbel-Design Orion z obrotowymi drzwiami z zygzakowatymi mosiężnymi dekoracjami

Atrakcją są obrotowe drzwi, które kończą się zygzakowatym kształtem. Jego ciepły odcień drewna i wygląd z połowy wieku zapewniają ciepło i bezpieczeństwo. Szafka ma wymiary: wysokość 161,1 cm, grubość 47,3 cm i szerokość 142 cm.

Designerska szafka z zygzakowatymi drzwiami Orion by Brabbu

Nowoczesna szafka z litego drewna o konstrukcji przypominającej siatkę-mosiądz

Znak Brabbu oferuje luksusowe meble inspirowane naturą, które swoją naturalnością uzupełniają współczesny miejski styl życia. Linie projektowe firmy obejmują różne modele – od kredensów, designerskich lamp i dywanów po dzieła sztuki i akcesoria. Wszystkie produkty opowiadają historię o naturze i świecie oraz podkreślają indywidualność.

Designerska szafka ścienna z drewna z obrotowymi drzwiami

Luksusowa designerska szafka-z obrotowymi drzwiami przód z drewna jesionowego z twardego drewna orzechowego