Meble

Biurko “Lotos” – inspirowane mitologią

Biurko Lotus UNDA odcienie kości słoniowej

Biurko lotosu jest szkicem od UNDA Bezsenna konstrukcja. Firma architektoniczna z Portugalii, której projektanci inspirują się pięknem mitologicznego świata. I to nie przypadek. Od zarania dziejów ludzie zachwycali się pięknem, które leży u podstaw ich największego szczęścia i pogoni. Piękno zostało deifikowane, a kupując dzisiaj produkt UNDA, nie tylko wybierasz mebel, ale nabywasz fragment sztuki. Nadaje pomieszczeniu coś mistycznego – dramatycznego, emocjonalnego i pięknego. Dzięki tym eleganckim meblom firma staje się gawędziarzem w naszym prawdziwym świecie. Projektanci swoją misję w tworzeniu tej mistycznej, pięknej radości życia widzą poprzez tworzenie sztuki i legend, które odciskają piętno na architekturze, modzie i technologii.

Mistycznie piękny projekt biurka

Biurko Lotus Szafka UNDA

Biurko lotosu to projekt UNDA, inspirowany mitologią. UNDA realizuje swój projekt, Biurko lotosu, do refleksji mitologii we współczesnym designie. Eleganckie biurko w delikatnym odcieniu kości słoniowej odzwierciedla wagę kwiatu lotosu i stara się wyeksponować jego wartość poprzez oryginalny element wyposażenia. Lotos ma wiele znaczeń w mitach i legendach – od nowego życia po śmierć, od niewinności namiętności. Od delikatnego pąka po kwitnący kwiat, wszystko kojarzy się z młodością, pięknem i przyjemnością, z sezonem wzrostu i przemiany. Z Biurko od UNDA chce uchwycić przejście od mroźnej, mroźnej zimy do kwitnącej, ciepłej wiosny, którą tak bardzo kochamy. W tym tkwi paradoks biurka. Od mocnych linii klasycyzmu po dekonstrukcję nowoczesności w hybrydzie. Celem jest pokonanie wszelkich granic kreatywności poprzez innowacyjne nowe sposoby i reprezentowanie naszej tożsamości. Projekt ma w sobie coś, co modeluje kształt naszego serca.

Biurko Lotus od UNDA

Biurko Lotus Szuflada UNDA

Projekt tego Biurko lotosu jako odzwierciedlenie koncepcji UNDA: ten projekt zawiera wszystkie emocje, jakie odczuwa człowiek czytając bajkę lub podziwiając inne dzieła sztuki. I tego właśnie poszukuje UNDA w swoich pomysłach na mieszanie miękkich i delikatnych form z odważnymi strukturami. W ten sposób powstaje atmosfera, w której właściciele mebli są związani z marzeniem, które wyrażają.

Lotos-biurko-UNDA-złote-ozdoby

czarna wersja

Biurko Lotus UNDA wersja czarna

B. Angelov