Meble, tarasy

To niesamowite wiszące łóżko delikatnie ukołysze Cię do snu

Innowacyjny projekt autorstwa Johna Huff

piękne wiszące łóżko

Coś zupełnie innego, super innowacyjna konstrukcja łóżka, która jest idealna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ten bajeczny mebel prezentuje się pięknie Wiszące łóżko przez Johna Huffa. Zamiast stać na podłodze, ten piękny mebel jest zawieszony pod sufitem. Projekt pływający Wiszące łóżko prezentuje fantastyczną estetykę, ale nawet więcej. Według Johna Huffa (w wywiadzie na You Tube), jest to również bardzo dobre dla twojego zdrowia.

Niesamowite wiszące łóżko – duże i wygodne?

piękne wiszące łóżko w sypialni

Może delikatne kołysanie do snu to wymyślny pomysł, ale właśnie dlatego to niesamowite Wiszące łóżko był zaprojektowany. Jej zachwycający stożkowy kształt przypomina mały namiot lub wiszącą kapsułę, którą można udekorować na wiele ekscytujących sposobów. Łóżko jest niezwykle wygodne z regulowanym okrągłym materacem, aby zapewnić optymalne podparcie dla wielu kształtów i osób. Delikatnie kołyszący ruch Wiszące łóżkoOprócz tego, że jest uspokajający, wydaje się być dobry dla krążenia krwi. Sugeruje to, że możesz poprawić ogólny stan zdrowia podczas snu.

Zasłony można łatwo zmienić

piękne wiszące łóżko z czerwonymi zasłonami

Powrót do fantastycznego wyglądu des wiszące łóżko?Jak widać z tej pięknej galerii, to samo łóżko można ubierać na wiele sposobów, aby zadowolić wszystkie gusta. Możesz łatwo zmienić zasłony, ponieważ przesuwają się po ramie łóżka. W ten sposób łóżko można pozostawić w prostym, ale pięknym, prostym stanie lub można je wystylizować zgodnie z konkretnym projektem wnętrza.

idealne na relaks na świeżym powietrzu

Wiszące łóżko do relaksu na werandzie

D.on niesamowite wiszące łóżko? można zawiesić na solidnym suficie w sypialni lub na ramie na zewnątrz – na patio lub zadaszonym obszarze. Wyobraź sobie, że odpoczywasz na świeżym powietrzu z zasłonami, które chronią Cię przed zbyt dużą ilością słońca i paskudnymi, kłującymi owadami, podczas gdy jesteś wygodnie ukołysany w błogiej drzemce. To zdecydowanie krok w stosunku do prostego hamaka.

przez Jaz

Piękne wiszące łóżko idealnie stoi w ogrodzie …

piękne wiszące łóżko w ogrodzie

w namiocie…

piękne wiszące łóżko w namiocie

na plaży…

piękne wiszące łóżko na plaży?

na tarasie…

piękne wiszące łóżko idealne na zewnątrz

lub w sypialni

piękne wiszące łóżko - pomarańczowy projekt