Meble, tarasy

Meble ogrodowe o innowacyjnym designie

nowoczesne meble ogrodowe - innowacyjny design

Polimorficzna, kinetyczna instalacja została zaprojektowana bardzo zaawansowany. Nowy, nowoczesny stołek o rzeźbiarskim designie. Szczególnie fascynujące są jego właściwości kinetyczne. Projektanci opisują swoje dzieło jako instalację inspirowaną huśtawką i zabawką dla dzieci „Slinky”. Więc widzi to Meble ogrodowe innowacyjny i jednocześnie zabawny

Innowacyjne i elastyczne meble ogrodowe również mogą być wygodne

Ławka ogrodowa o innowacyjnym kształcie

ten Meble ogrodowe konstrukcja podąża za obustronną ławką, która kilkakrotnie zmienia swój kształt, tworząc w ten sposób różne powierzchnie do siedzenia. Każda część tej ławki jest połączona z drugą za pomocą skomplikowanego systemu śrub obrotowych. Upraszcza to ruch pionowy segmentów. Efektem końcowym jest elastyczny kształt, który według projektantów „aktywowany jest przez interakcję z osobą siedzącą”.

Nowoczesna instalacja do Twojego ogrodu

innowacyjny projekt zewnętrzny do ogrodu

To jest bezsporne Meble ogrodowe Bardzo skomplikowana konstrukcja. Projektanci myśleli nie tylko o wygodzie, ale także o bezpieczeństwie – z wyprzedzeniem badali za pomocą komputerowych programów symulacyjnych, jak ławka będzie się uginać w różnych pozycjach siedzących. Na szczęście dla Ciebie produkcja ławki nie była taka trudna – została wykonana z listew z tarcicy. Ze względu na luki między różnymi szczegółami, światło i cień współgrają ze sobą – i masz dzieło sztuki w ogrodzie. Ten rewolucyjny projekt jest wszechstronny i może być instalowany w prywatnych rezydencjach, a także w szkołach, parkach, a nawet biurowcach.

Od Jaz

nowa instalacja kinetyczna do ogrodu

nowoczesna drewniana ławka do ogrodu

Ruchoma ławka ogrodowa wykonana z drewna