Meble, sypialnia

Top 5 projektów stolików nocnych do sypialni

minimalistyczny stolik nocny

Nowoczesne, minimalistyczne sypialnie składają się z dwóch ważnych elementów – łóżka i Stolik nocny.  Na pierwszy rzut oka minimalistyczna sypialnia może wyglądać nieco dziwnie i pusta, ale po bliższym przyjrzeniu się zrozumiesz, że ideą wnętrza jest prosty design. Prostota w żadnym wypadku nie oznacza nudy – ciekawe kształty i projekty wielu projektantów sprawiają, że meble emanują elegancją i stylem.

Nowoczesne modele stolików nocnych

nowoczesny-drewniany-stolik-nocny

Nowoczesny Stolik nocny nie jest dodatkiem, ale cechą wystroju sypialni i reprezentuje równowagę kolorów, mebli i dekoracji, zapewnia komfort, którego wszyscy potrzebujemy i ukrywa wszystkie nasze prywatne rzeczy, które chcemy zachować tylko dla siebie. Więc ten mebel powinien być praktyczny, a nie tylko piękny.

minimalistyczny stolik nocny

stylowy stolik nocny

Przedstawiamy 5 najlepszych projektów, które można znaleźć w magazynach wnętrzarskich. Jeśli szukasz nowego stolika nocnego, te zdjęcia z pewnością Cię zainspirują i być może wpadniesz na nowy pomysł pasujący do Twojego pokoju. Najważniejsze, że pasuje do łóżka i pasuje do Twojego gustu.

Luksusowy stolik nocny

Projekt luksusowego stolika nocnego w sypialni

Ten Stolik nocny zachwyca kształtem i kolorem. Różowy odcień w połączeniu z czarną polerowaną powierzchnią ukazuje separację między wszystkimi obudowami i tworzy dynamiczną strukturę. Projekt jest idealny dla osób, które chcą wyraźnie oddzielić swoje rzeczy lub potrzebują koloru w sypialni. Super elegancki szklany Stolik nocny służy jako dziwna dekoracja. Niezwykłe kształty z jednej strony tworzą ekscentryczny i awangardowy klimat, a z drugiej oferują praktyczne miejsce do przechowywania naszych rzeczy.

Szklany stolik nocny

Projekt szklanego stolika nocnego