Meble, sypialnia

Nowy wygląd sypialni od Flou

jasny-różowy-sypialnia-flou

Flou jest twoją nową najlepszą przyjaciółką, jeśli chodzi o to Wygląd sypialni jest możliwe – czy to akcesoria, meble czy cała koncepcja – oferują wszystko, abyś czuł się komfortowo i cieszył nocnym snem. Więc zbliż się o krok do pięknego świata Flou.

Nowy wygląd sypialni od Flou

biały luksusowy projekt sypialni

Szeroka gama wzorów oferowanych przez Flou z pewnością zapewni Ci mnóstwo pomysłów na własne Wygląd sypialni można znaleźć. Znajdź swój styl – klasyczny lub eklektyczny – projektanci Flou nadają każdemu pomieszczeniu nowoczesny wygląd i dobierają odpowiednią kolorystykę tak, aby w końcu wszystkie elementy współgrały i każdy miał przestrzeń do odpoczynku i relaksu.

Zmień wygląd swojej sypialni dzięki eleganckim schematom kolorów

nowoczesne-łóżko-czerwony-kolor-sypialnia-wygląd

Aby twoje Wygląd sypialni wygląda nowocześnie, nie wystarczy tylko modny kolor na ścianach. Ważne jest, aby kombinacje kolorystyczne pasowały do ​​siebie i aby zostały ustawione gustowne akcenty kolorystyczne. Staromodne, jasne sypialnie cofają się i są zastępowane delikatnymi pastelowymi kolorami. Dla kontrastu z neutralną kolorystyką kontrastują błękit, romantyczna czerwień lub srebrno-fioletowy.

Nowy wygląd sypialni dla pokoju dziecinnego

Pokój dziecięcy-zabawna-kolorowa-dekoracja-ściana

Dla dzieci proponujemy również kilka ciekawych wzorów, łączących wygodne łóżka z zabawnymi dekoracjami. Stwarza to przestrzeń, w której dzieci czują się komfortowo, otoczone jasnymi, zabawnymi kolorami, które pobudzają ich wyobraźnię. Retro akcenty w dekoracji przypomną rodzicom ich własne dzieciństwo.

Słodkie sny z modnym nowym wyglądem sypialni od Flou

Pokój dziecięcy-chłopcy-śmieszny-żółty-dywan

Pozostałe meble, bez których żadna sypialnia nie jest kompletna, to szafa i szafka nocna. Są bardzo wytrwałe i dopełniają resztę wnętrza. Nowa Wygląd sypialni można uzupełnić o wygodne materace i kołdry firmy Flou. A jaki projekt sypialni? Flou jak ty najbardziej?

Abigail

Meble z naturalnego drewna w sypialni

meble-z-drewna-do-sypialni-fioletowa-narzuta

Mocny fioletowy kolor – szafa w sypialni

sypialnia z naturalnymi drewnianymi meblami

Niebiesko-biały pokój dziecięcy

niebiesko-biała-sypialnia-dzieci