Meble, salon

Modne, ekologiczne meble od Desiree

nowoczesne-salon-meble-ekologiczne

Przepiękny meble przyjazne dla środowiska są wściekłością w tych dniach. Pojawiają się na rynku w oryginalnych kształtach i eleganckiej kolorystyce i są pożądanym dodatkiem do wnętrza. Wreszcie należy wziąć pod uwagę ochronę środowiska i odpowiedzialność, jaką ponosi zarówno producent mebli, jak i klient.

Przyjazne dla środowiska meble do domu od Desiree

biały salon żółta dekoracja ścienna!

Desiree to stosunkowo młoda włoska firma, która oferuje fantastyczne portfolio i dla nich meble przyjazne dla środowiska jest znany. Zrównoważony design zapewnił producentowi wiodącą pozycję na rynku. Zakres produkcyjny Desiree Divani – pod którą firma nadal jest znana – zachwyca wysoką jakością, nowoczesnym wyglądem i różnorodnością modeli. Włoski zespół specjalizuje się w meblach tapicerowanych i oferuje sofy, wygodne łóżka, fotele, leżaki, sofy rozkładane i fascynujące taborety. Drewno i stal nierdzewna wykonane są z określonych rodzajów poliuretanów, które nie szkodzą środowisku.

Wygodny fotel – meble przyjazne środowisku

fioletowy pluszowy fotel

Witamy w świecie komfortu, wygody i przepychu. Tutaj z łatwością możesz cieszyć się wygodnymi fotelami włoskiej firmy Desiree – łączą klasyczne trendy z innowacyjnymi technologiami, ekscentrycznymi liniami i luksusowym designem. Ale centralnym punktem kolekcji jest niewątpliwie sofa. Jako główny materiał preferowana jest skóra. Sofa w stylu japońskim – niski model kontrastuje z tradycyjnymi projektami sof do salonu. Fotele to klasyczne połączenie elegancji i wygody. Styl retro jest dla meble przyjazne dla środowiska Zaprojektuj dobrą równowagę do nowoczesnego minimalistycznego pomysłu. Kompaktowe, trwałe i stabilne – ale też z awangardowym posmakiem, te modele przyciągają wzrok.

Kreatywne pomysły na sypialnię – projekt łóżka

Skórzane łóżko-brązowe-włoskie-meble

Kreatywne pomysły na projekt łóżka Desiree bardzo różnią się od sypialni, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Praktyczny meble przyjazne dla środowiska – Rozkładane sofy to funkcjonalne rozwiązanie dla małych mieszkań. Do wyboru są również dywany i eleganckie tkaniny jako ozdoba pokoju.

Praktyczna i wygodna, ze świetnym wyglądem i dbałością o naturę – kolekcja Desiree.

Od Abigail

Krzesła z tkaniny-włoski design

Krzesła z tkaniny włoski design

Nowoczesny włoski stół

nowoczesna-włoska-półka-stołowa-Desiree

Niebieski fotel i stołek

Fotel-stołek-niebieski

Skórzana sofa-biała

Sofa skórzana-biała-połysk

Eleganckie wygodne włoskie łóżko

eleganckie-wygodne-włoskie-łóżko

Brązowa rozkładana sofa w salonie

brązowa sofa rozkładana salon

Elegancki czarno-biały dywan

Dywan Chach czarno-biały