Meble, salon

Drewniana rustykalna sofa marki Riva z Włoch

nowoczesne meble z Włoch

Co za ciekawe i niezwykłe połączenie. Ta sofa „Utah” prezentuje nowoczesne i kreatywne wykorzystanie technologii recyklingu. Ten bardzo współczesny, drewniany, rustykalna sofa zachwyca nie tylko estetyką, ale i historią. Drewniane elementy tej sofy to w rzeczywistości drewno z recyklingu z lagun w Wenecji.

Nowoczesna rustykalna sofa marki Riva z Włoch

nowoczesna brązowa skórzana sofa

Nazywane briccole, te drewniane deski są używane jako znacznik przez laguny. Briccolen należy wymieniać na nowe co 10 lat. Stare drewno wygląda wyjątkowo i rzeźbiarsko ze względu na długi czas przebywania w wodzie – dzieło sztuki natury. Drewno jest obrabiane, a następnie łączone ze skórą – tak powstaje nowoczesne drewno rustykalna sofa.

Rustykalna sofa wykonana z drewna pochodzącego z recyklingu

innowacyjne meble - sofa

Mieszanka starego i nowego materiału wygląda ekscytująco i elegancko. Zazwyczaj rustykalna sofa nie pasuje do każdego pomieszczenia, ale ten wzór można łatwo połączyć z nowoczesnymi meblami. Jest to szczególnie odpowiednie rustykalna sofa za minimalistyczny wystrój wnętrz.

Ciepło skóry i patyna drewna są zachęcające i przytulne. Styl jest odważny, a jednocześnie delikatny i wygodny. Riva to włoska firma specjalizująca się w produkcji ręcznie robionych mebli drewnianych. Lub, jak tłumaczą sami projektanci: „Recykling jest ważny. W tym ważnym historycznym momencie chcemy poddać drewno recyklingowi, odkryć je na nowo i stworzyć projekt dla przyszłych pokoleń”

stylowa skórzana sofa