Meble kuchenne

Nowoczesna lub tradycyjna kuchnia projektantów z Berlina

błyszcząca-czarno-fioletowa-kuchnia

ten Designerska kuchnia od Berloni jest tutaj, aby odświeżyć wnętrze Twojego domu i stać się uroczym dodatkiem retro do wystroju wnętrz. Jeśli szukasz nowych pomysłów na projekt kuchni, z pewnością zafascynują Cię te ekscytujące kompilacje tradycji i nowoczesności.

Designerska kuchnia od Berloni – wygodna i stylowa

kuchnia z otwartymi półkami

Firma Berloni powstała około 50 lat temu, kiedy bracia Berloni otworzyli własny sklep meblowy. W dzisiejszych czasach producent kuchni nieustannie opiera się na tradycyjnych technikach produkcji, które gwarantują wysoką jakość produkcji. Projektant wnętrz włoskiej firmy stawia na elegancki wygląd modeli, które tworzą przytulną atmosferę, a jednocześnie są wyposażone w innowacyjne schowki i trwałe fronty.

Klasyczna designerska kuchnia od Berloni

kuchnia z otwartymi półkami

Stylowe, klasyczne, designerskie kuchnie Berloni są zaprojektowane zgodnie z tradycyjnymi standardami. Ozdoby na drzwiach szafek, urocze dekoracje i styl retro definiują modele. Arcydzieła włoskich producentów mebli wyposażone są we wszystko, czego może potrzebować gospodyni domowa i jej rodzina. W stylu vintage lub rustykalnym, shabby chic lub klasycznie eleganckim – jesteś rozpieszczany wyborem. Romantyczny nastrój tworzą pastelowe kolory i schematy kolorystyczne, które znamy od naszych dziadków.

Designerska kuchnia w stylu vintage tworzy romantyczną atmosferę

klasyczna-zabytkowa-kuchnia-Gaia-Berloni

Tosca to typowy vintage Designerska kuchnia, gdzie drewno dębowe łączy się z miękkimi tkaninami, oświetlenie w stylu retro tworzy specyficzną atmosferę i naprawdę czujesz się jak w domu. Szklane drzwi i szafki w stylu retro, nawet urocze małe okienka nad blatem, przypominają lata 60. XX wieku, kiedy firma została faktycznie założona.

Uwagę zwracają dwa inne klasyczne modele, tym razem w kolorze białym – Grangala i Gaia. Odbijają promienie słoneczne, a całe wnętrze świeci. Grangala jest dość masywna, podczas gdy Gaia ma elementy jak z mozaiki.

Nowoczesne designerskie kuchnie od Berloni

nowoczesna kuchnia panelowa z drewna

Nowoczesne designerskie kuchnie od Berlini to kuchnie, które inspirują prostym kształtem i minimalistycznym wyglądem. Ideą innowacyjnego projektu jest zaoferowanie gustownego wnętrza z pomysłowymi schowkami. Ginevra, Afram Brera i Nicolle to tylko kilka modeli, które zachwycą wszystkich fanów minimalizmu.

Od Abigail

Biały blok kuchenny Berloni

biały blok kuchenny Berloni

Biała klasyczna kuchnia narożna Nicole

biała-klasyczna-narożna kuchnia-Nicole

Rustykalna kuchnia włoska

rustykalne-włoskie-kuchenne-meble-drewniane

Rustykalna przytulna narożna kuchnia

rustykalna-przytulna-drewniana kuchnia narożna

Klasyczna kuchnia-Athena by Berloni

klasyczna-kuchnia-Athena-Berloni

Designerska kuchnia Sinetempore w tradycyjnym stylu Valcucine