Makijaż

Uzupełnij usta, aby były pełne – 4 pomocne wskazówki

Wskazówki dotyczące makijażu ust dla większej objętości

Kto nie chce pełnych ust, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale także uwodzą Cię do namiętnych pocałunków. Niestety nie każda kobieta ma szczęście mieć naturalnie pełne usta. Ale mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Dzięki odpowiednim produktom i technikom możesz Makijaż ust, że otrzymują więcej obfitości. Daje to wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody, ale zawsze będzie popularny, bez operacji.

Zdobądź odpowiednie przybory do makijażu do makijażu ust

Przybory-do-makijażu-do-makijażu-usta-pomadki-błyszczyk

Abyś mogła umalować usta, aby wyglądały na pełniejsze, potrzebujesz konturówki do ust lub możesz użyć konturówki do ust. Powinien mieć ten sam kolor co twoje usta lub ciemniejszy odcień. Użyj konturówki do konturowania ust i stwórz iluzję, że są pełniejsze. Ponieważ kolor odpowiada kolorowi jej ust, kontrast nie jest zauważalny. To z kolei sprawi, że Twoje usta będą wyglądać naturalnie.

Makijaż ust – naturalne kolory

Usta-makijaż-naturalne-kolory-końcówki-pełność

Nie tylko konturówka do ust powinna mieć naturalny kolor, gdy nakładasz makijaż na usta, aby uzyskać większą pełnię. Należy również wybrać naturalny odcień szminki lub błyszczyka, który nakładasz później. Najlepsze są beże, kolory skóry i blady róż. Jednak zanim to zrobisz, konieczne jest nałożenie ołówka do korekcji ust. Daje to ustom bazę, która zapewnia dłuższą trwałość konturówki i szminki.

Prawidłowo podkreśl kontur ust

Usta-makijaż-kontur-zakreśl poprawnie

Kiedy malujesz usta, nakładając konturówkę do ust, należy pamiętać o kilku rzeczach. W żadnym wypadku nie należy oprawić górnej i dolnej wargi. Zamiast tego nałóż ołówek tylko wzdłuż górnej wargi (od kącika ust z jednej strony do drugiego kącika ust). Tak więc górna warga tworzy akcent. Z drugiej strony dla dolnej wargi podkreśl tylko środkową część. Zawsze podążaj za naturalną krawędzią ust, aby uzyskać kontur. Powinieneś zrobić wszystkie te rzeczy, aby upewnić się, że wyglądasz naturalnie, a nie śmiesznie.

Makijaż ust – poszczególne warstwy

Konturówka do ust-makijaż-konturówka do ust

Po zakończeniu konturowania nałóż konturówkę lub konturówkę w dwóch warstwach na resztę ust. Oznacza to, że makijaż utrzymuje się dłużej. Następna jest szminka, która, jak już wspomniano, również powinna mieć naturalny kolor. Na koniec możesz dodać błyszczyk. Osłabi to jednak efekt pełnych ust i ich naturalnego wyglądu poprzez połysk. Z tego powodu zaleca się, aby podczas makijażu pominąć błyszczyk.

Naturalnie podkreśl pełne usta

Usta-makijaż-odpowiednio-subtelny-kolor-błyszczyk

Usta cieliste z błyszczykiem

Usta-makijaż-nago-wygląd-bardziej-pełność

Wybierz naturalny odcień szminki

Efekt-makijażu-usta-dla-pełniejszej-pełności