Makijaż

Prawidłowo narysuj eyeliner, aby uzyskać wyraziste i uwodzicielskie oczy

Pomysły na makijaż oczu i trendy-eyeliner Eyeliner Makijaż wieczorowy

Eyeliner to klasyczna metoda makijażu, która nigdy nie wychodzi z mody. W tej chwili jest szczególnie popularny. Sprawia, że ​​oczy są bardziej wyraziste i atrakcyjne. Jednak większość kobiet ma trudności z jego zastosowaniem. Jak kobieta musi poprawnie narysować eyeliner? Oto kilka pomocnych wskazówek, jak najlepiej to zrobić.

Prawidłowo narysuj eyeliner – idealne na każdą okazję

Makijaż dla jasnych oczu-rzęs prawidłowo rysuje czarny eyeliner

Eyeliner jest popularny zarówno jako makijaż na co dzień, jak i na wieczór. Dzieje się tak dlatego, że w zależności od koloru i kształtu pasuje na każdą okazję. Eyeliner nadaje elegancki i jednocześnie dramatyczny wygląd, ale nadal dobrze komponuje się z delikatnym, naturalnym makijażem. Dlatego przy prawidłowym użytkowaniu może być dyskretny i stylowy.

Naciągnij eyeliner prawidłowo, aby uzyskać uwodzicielski wygląd

Retro eyeliner-czarny eyeliner jak instrukcje rysowania

Klasykiem są „kocie oczy”, na które wiele hollywoodzkich gwiazd sięga po wielkie występy.

Instrukcje dotyczące eyelinera

instrukcje rysowania różowego eyelinera do makijażu wieczorowego

Oczywiście eyeliner nie musi być czarny. Na imprezy ze znajomymi możesz wypróbować bardziej kolorowe warianty, takie jak niebieski, zielony, srebrny lub złoty. Usuń eyeliner przed snem, aby pory mogły oddychać.

Jakie są rodzaje eyelinera??

Wydłuż brwi, nałóż makijaż oczu błyszczącym eyelinerem

Istnieją różne rodzaje eyelinera, w zależności od sposobu jego zastosowania:

  •  Eyeliner typu Kajal: Ma kształt ołówka i jest najlepszy dla początkujących, ponieważ jest łatwiejszy do nałożenia niż inne rodzaje. Jednak możliwe są tylko cienkie linie i nie trwa to tak długo.
  • Eyeliner w płynie: klasyczny sposób z miękką szczoteczką. Jest najtrudniejszy do nałożenia, ponieważ wymaga dokładności i pewnej ręki. Tam najłatwiej zobaczyć błędy. Możesz je skorygować wacikami zamoczonymi w płynie micelarnym lub płynie do demakijażu.
  • Eyeliner z pędzelkiem: Pudrowy eyeliner można nakładać cienkim pędzelkiem do makijażu. Tutaj osiąga się zadymiony efekt. Tutaj potrzebujesz więcej doświadczenia

Jak najlepiej nałożyć eyeliner?

Makijaż imprezowy-żółty kolorowy eyeliner-błyszczyk do ust

Aby móc prawidłowo narysować eyeliner, ważne jest, aby mieć cierpliwość i pewną rękę. Nie rozpaczaj, jeśli na początku nie wyjdzie tak dobrze. Z czasem zrozumiesz to. Niektórzy profesjonalni wizażyści zalecają nałożenie najpierw podkładu, potem eyelinera, a na końcu kilku warstw tuszu do rzęs, aby uzyskać wyrazisty wygląd.

Prawidłowo nałóż biały eyeliner na imprezę

Eyeliner można nakładać na różne sposoby. Możesz najpierw nałożyć cienką kreskę na początku powieki cienkim pędzelkiem, a następnie prześledzić ją eyelinerem. Możesz też zacząć od razu z eyelinerem, nakładając kilka kropek i na koniec łącząc je ze sobą. Oczywiście eyeliner można również narysować bezpośrednio jako cienką kreskę, którą następnie zagęścić.

Jasny typ skóry-piegi-końcówki do makijażu-podkreślenie oczu

Zwróć uwagę, że grube linie powiek nie są odpowiednie dla małych oczu, podczas gdy szersze powieki mogą poradzić sobie z grubymi liniami powiek. Możesz pominąć eyeliner w kierunku nosa lub pozwolić, aby stał się bardzo cienki. To złagodzi efekt. Aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd, użyj kredki do powiek na zewnętrznym końcu.

Prawidłowo nałóż eyeliner - złoty cień do powiek