Makijaż

Nakładanie szminki w kolorze skóry – na co uważać

w kolorze skóry niuanse-blyszczyk-naklej-jasna-twarzy-kolor-skry

Jeśli kładziesz duży nacisk na inną część twarzy, taką jak oczy lub policzki, najlepiej nałożyć makijaż na usta tak naturalnie, jak to możliwe. Do tego pierwotnie przeznaczone są usta w kolorze skóry. W międzyczasie stały się jednak popularnym trendem, dla którego nie musi być specjalnego powodu. W tym artykule chcielibyśmy wyjaśnić, w jaki sposób można korzystać z szminka w kolorze skóry najlepiej aplikować.

Nałóż pomadkę w kolorze skóry: tak to działa

jasny-goły błyszczyk-nałóż-kremowy-podkład-przydymione-oczy

1. Przed użyciem szminka w kolorze skóry nałóż, nałóż peeling na usta. To usunie stare i martwe komórki naskórka i sprawi, że usta będą gładsze.

2. Należy pamiętać, że niuanse koloru skóry nie kryją się dobrze. Z tego powodu zaleca się, aby jeśli chcesz użyć gołego błyszczyka, wcześniej nałóż kremowy podkład. Aby błyszczyk do ust lepiej się trzymał.

3. Następnie użyj konturówki lub konturówki, które dodadzą bardziej dramatycznego wyglądu. Ale powinien mieć ten sam kolor co twoje usta. Konturówka do ust sprawia, że ​​usta wyglądają na pełniejsze.

4. Noś szminka w kolorze skóry jak zwykle.

Podkreśl swoją delikatność szminką w kolorze skóry

Kolory skóry niuanse-pomadki-prawidłowe nakładanie-makijaż trendy

Czy uważasz, że posiadanie odcienia w kolorze skóry sprawia, że ​​wyglądasz na bardziej chorego? Mogą być dwa powody. Z jednej strony może być tak, że masz zbyt jasny odcień szminka w kolorze skóry wybrałem dla twojego koloru twarzy. W takim przypadku powinieneś otrzymać ciemniejszy. Z drugiej strony możliwe jest również, że reszta twarzy po prostu nie została odpowiednio umalowana i zaakcentowana. Więc po znalezieniu odpowiedniego odcienia i szminka w kolorze skóry Po aplikacji delikatnie podkreśl kości policzkowe różem i nałóż eyeliner i tusz do rzęs, aby rozświetlić oczy.

W kolorze skóry-szminka-Jennifer-Lopez-makijaż-dymione-oczy

Wybierz pomadkę w kolorze skóry w zależności od rodzaju skóry

permanentny-błyszczyk-aplikacja-kolorowa-skóry-niuanse-fryzura-kucyk

subtelne-cienie-do-skóry-szminka-Olivia-Wilde-na-czerwonym-dywanu

w kolorze skóry-pomadka-nakładanie-końcówki do makijażu-konturówka-kontur