Makijaż

Makijaż na Boże Narodzenie – porady dla każdego kształtu twarzy

Makijaż-na-świąteczne-wskazówki-twarzy-mocny-kolor-szminki

Czy jesteś jedną z tych kobiet, które lubią robić własny makijaż i lubią wypróbowywać nowe pomysły? Następnie w tym artykule mamy kilka do tego Świąteczny makijaż dla różnych kształtów twarzy, które mogą być pomocne w okresie świątecznym, aby dopasować się do festiwalu. Bo jak wiadomo nie tylko strój i fryzurę należy dobrać odpowiednio, ale także makijaż musi być odpowiedni.

Należy uważać, aby kolory Świąteczny makijaż dopasuj do swojego stroju niż do koloru włosów i oczu, a także kształtu twarzy. Ta ostatnia odgrywa ważną rolę, ponieważ w zależności od tego, czy Twoja twarz jest okrągła, kwadratowa, owalna czy w kształcie serca, niektóre obszary wymagają podkreślenia, a inne mniej. Więc teraz poznaj kilka wskazówek, które pomogą Ci dobrać odpowiedni makijaż i zrealizować swój Świąteczny makijaż pomoże.

Świąteczny makijaż na okrągłą twarz

Makijaż-na-Boże Narodzenie-kirsten-dunst-okrągła-ciemna-szminka-kości policzkowe

W przypadku okrągłej twarzy, gdzie górna i dolna część mają tę samą szerokość, odpowiedni jest makijaż, który nadaje jej ostrzejsze akcenty, ponieważ nadaje twarzy większej wyrazistości. Aby to zrobić, możesz użyć ciemnej szminki, której możesz dodać dodatkowego blasku błyszczykiem. Pomadkę lub konturówkę należy stosować tylko w okolicy kącików ust i powinna być tylko trochę ciemniejsza niż kolor pomadki. Podkreśl także oczy. Do tego nadaje się makijaż oczu z efektem smokey eye, do którego użyjesz ciemnych kolorów, takich jak fioletowy, czarny lub granatowy. Możesz również zastosować róż. W tym celu należy jednak pamiętać, że należy go nakładać z lekkim nachyleniem w stosunku do kości policzkowych. W ten sposób Twój wygląd wyjdzie z jednego Świąteczny makijaż zrównoważona, ostra charyzma.

Gwiazdy o okrągłych twarzach to na przykład Charlize Theron i Kirsten Dunst.

Świąteczny makijaż – podkreśl oczy na owalnej twarzy

makijaż-podłużna-twarzy-owalny-kształt-podkreślenie-oczy-jessica-alba

Owalne twarze wydają się szczuplejsze. Ponieważ podbródek jest szczególnie widoczny na owalnej twarzy, która jest wydłużona i ma bardziej miękkie linie, należy ją podkreślić głównie w górnej części. Aby to zrobić, możesz nałożyć ciemny cień do powiek, który rozciąga się na całą powiekę. Wskazane jest również nakładanie dużej ilości tuszu, ale tylko na górnej linii rzęs, w przeciwnym razie Świąteczny makijaż najprawdopodobniej nie wyjdzie tak, jak oczekiwano, jeśli nałożysz go również na dolną linię rzęs. Dlatego najlepiej unikać tam tuszu do rzęs. Usta natomiast należy w miarę możliwości pozostawić w swoim naturalnym kolorze, po prostu nakładając przezroczysty błyszczyk lub balsam do powiek. Jeśli Twoja twarz jest bardzo owalna, możesz również nałożyć dużo różu, aby podkreślić kości policzkowe.

Znaną pięknością o owalnej twarzy jest Megan Fox

Makijaż-na-świąteczny-owalny-kształt-podkreślony-oczy-Megan-Fox

Świąteczny makijaż – podkreśl usta na twarzy w kształcie serca

Makijaż-na-świąteczny-serce-twarz-usta-podkreślenie-rzęsy-tuszowane

Przy takim kształcie twarzy górny obszar jest szerszy niż dolny. Z tego powodu należy podkreślić dolny obszar. O ile nie nosisz makijażu, najbardziej zauważalną częścią tego kształtu twarzy są kości policzkowe. Dlatego nie jest konieczne podkreślanie kości policzkowych, dlatego unikaj stosowania różu. Aby uzyskać niższy zakres dla Świąteczny makijaż Aby podkreślić, nie możesz się pomylić z konturówką do ust i odważnym kolorem szminki. Jednym z takich kolorów jest jaskrawa czerwień, która w tej chwili również jest bardzo aktualna. Jeśli chodzi o oczy, unikaj eyelinera i wybieraj pastelowe kolory, które są mniej zauważalne. Takimi są np. jasnoróżowy, miętowy, jasnoniebieski lub kolory skóry.

Reese Witherspoon ma twarz w kształcie serca

Makijaż na Święta

Kwadratowa twarz po prostu potrzebuje lekkiego makijażu na Boże Narodzenie

subtelny-makijaż-na-świąteczny-kwadrat-twarzy-Olivia-Wilde

W większości przypadków kwadratowa twarz wygląda na krótką, a szczególnie widoczne są kości policzkowe i podbródek. Ponieważ ma ścisłe linie i jest kanciasty, powinien być a Świąteczny makijaż można wybrać tak, aby te linie wydawały się bardziej miękkie. Najlepiej mogą się do tego przyczynić delikatne, naturalne niuanse koloru różu. Twarz może wyglądać na bardziej owalną, nakładając róż okrężnymi ruchami. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli chodzi o usta. Najlepszy jest klarowny błyszczyk, a jeśli chcesz użyć konturówki do ust, powinien on mieć ledwo zauważalny kolor. Dodatkowo nie nakładaj go na całej długości ust. Naturalność jest również na porządku dziennym dla oczu. W przypadku tuszu do rzęs, na przykład, najlepiej pozostawić go tylko jedną warstwą i tylko na górnej linii rzęs. Użyj do tego Świąteczny makijaż Cień do powiek w jednym odcieniu skóry i nałóż czarny kohl tylko na wewnętrzną stronę dolnej powieki.

Gwiazdy o kwadratowym kształcie twarzy to Olivia Wilde, Jennifer Garner i Rachel McAdams.

Ważne wskazówki, jeśli robisz własny makijaż na Boże Narodzenie:

Makijaż-na-Boże Narodzenie-podkreślone-usta-owalna-twarz-miękkie-linie-Rita-Ora

Przygotowując się do sezonu świątecznego i planując swój strój, zrób to również Świąteczny makijaż włączać. Więc kiedy już wybierzesz ubrania, pomyśl o makijażu i sprawdź go w trakcie

– Nie powinieneś mieć do tego cienia ani szminki w odpowiednich kolorach Świąteczny makijaż powinieneś kupić je jak najszybciej w sklepie kosmetycznym. Bo jeśli chcesz regularnie robić makijaż w domu, będziesz go potrzebować.

Makijaż-na-świąteczny-okrągłe-oczy-podkreślenie-przydymiony-makijaż

– “Mucha nogi” mogą zmienić ogólny wygląd twojego Świąteczny makijaż ruina. Z tego powodu zdecydowanie powinieneś wcześniej sprawdzić, czy Twój tusz do rzęs nie wysechł. Jeśli tak jest lub jeśli nie jesteś pewien, najlepiej od razu kupić nowy.

– Przybory do makijażu również powinny być nowe. Ponieważ zawierają głównie resztki z poprzednich zestawów do makijażu, możesz w ten sposób szybko zrujnować swój makijaż na Boże Narodzenie. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz nakładać jasny cień do powiek.

– Ważna wskazówka do tego Świąteczny makijaż Aby nałożyć cień do powiek: Najpierw nałóż bazę na powiekę. Może to być na przykład makijaż. Następnie należy dodać trochę pudru, a dopiero potem sam cień, co zapobiega poceniu się powieki, co ostatecznie oznacza, że ​​cień wytrzyma dłużej.

Gwiazdy o okrągłych twarzach – Selena Gomez i Mila Kunis

Makijaż-na-świąteczny-mila-kunis-dymne-oczy-okrągła-twarz

Nicole Richie ma dość kwadratową twarz

nicole-richie-make-up-oczy-niebiesko-błyszczące-cienie do powiek-nagie-usta