Makijaż

Make-up Tricks – Jak Marilyn Monroe używała wtedy makijażu

marilyn-monroe-ca-1952-photo-nickolas-muray-george-eastman

Makijaż to świetny sposób na podkreślenie wyglądu i blasku twarzy. Dzięki kilku sztuczkom makijażowym możesz jeszcze bardziej poprawić swoje naturalne rysy. Udowodniła to również jedna z najpiękniejszych kobiet, Merilyn Monroe. W tym artykule pokażemy Ci kilka Sztuczki makijażowe tych ślicznych pań, które możesz wykorzystać również z dzisiejszym makijażem na co dzień.

Sztuczki makijażowe dla vstare usta

marlyn-monroe-makijaż sztuczki pełne czerwone usta

Jak wiecie, szminka to jeden ze znaków towarowych Marilyn Monroe. Ale czy wiesz też, że jeden z? Sztuczki makijażowe stylistki makijażu Merilyn nakładała pięć odcieni szminki? W ten sposób usta wydają się pulchne i większe. Należy jednak pamiętać, że najciemniejszy odcień należy nakładać w kąciku ust, podczas gdy niuanse stają się jaśniejsze i jaśniejsze w kierunku środka ust.

Makijażowe sztuczki z wazeliną

marlyn-monroe-makijaż sztuczki inspiracja

Możesz sprawić, by Twoja skóra wyglądała na świeższą i bardziej miękką, używając tylko wazeliny. Nałóż go na twarz przed makijażem, a uzyskasz rozświetloną skórę.

Wygląd kota

marilyn-monroe-pełne-usta-subtelny-makijaż-oczy

Aby uzyskać ten efekt, użyj sztucznych rzęs, ale przyklej je tylko do zewnętrznej części górnej linii rzęs. To także jeden z przydatnych Sztuczki makijażowe przez Marilyn Monroe. Na koniec nałóż dwie warstwy tuszu do rzęs na całe rzęsy.

Makijażowe sztuczki podkreślające twarz

marlynmonroe-makijaż-czerwone-błyszczące-usta

Ta sztuczka działa bardzo dobrze na twarzach w kształcie serca, takich jak twarz Marilyn, ponieważ sprawia, że ​​dolna część twarzy jest węższa, co sprawia, że ​​wydaje się ona ogólnie węższa. Aby to zrobić, najpierw nałóż korektor na górną część twarzy. To podkreśla łuki brwi. Następnie do pudru wybierz ciemniejszy odcień, który podkreśli rysy dolnej partii.

Uzupełnij oczy

monroe-marilyn-makijaż-inspiracja

Jeden z Sztuczki makijażowe jest dla oczunałóż czarny lub brązowy eyeliner. Powinno zaczynać się od wewnętrznego kącika oka i rozciągać się na całą powiekę, po czym umiejętnie dodać krzywiznę. W ten sposób stylistka makijażu podkreśliła również oczy Marilyn Monroe.

Sztuczki makijażowe – Stwórz cień

Marilyn Monroe czerwona warga updo

Możesz stworzyć iluzję cienia, nakładając brązowy eyeliner na dolny, zewnętrzny kącik oka. W ten sposób będzie się wydawało, że rzęsy rzucają naturalny cień. Na koniec jest jeszcze jeden krok, w którym wypełniasz obszar między górnym eyelinerem a uzyskanym cieniem białą kohlą.

Makijażowe sztuczki – rumieniec

Marilyn-Monroe-niebieskie-oczy-różowe-usta

Do różu powinieneś wybrać naturalny kolor. Jeśli chcesz naśladować Marilyn, wybierz kolor koralowy na policzki. Piękno sięgnęło po ten odcień, ponieważ sprawia, że ​​skóra wygląda świeżo i zdrowo.

marlyn-monroe-makijaż porady