Makijaż

Inner Corner Eyeliner: Trend w makijażu dla ekscytującego i stylowego wyglądu!

Oczy są zwierciadłem duszy, a spojrzenie jest zwykle warte tysiąca słów. Ponieważ w zeszłym roku nie wolno nam było wychodzić z mieszkania bez maseczki, nie jest zaskoczeniem, że podczas wykonywania makijażu bardziej niż kiedykolwiek skupiamy się na okolicach oczu. Chociaż latem zwykle nosimy mniej makijażu, nie zaszkodzi dowiedzieć się o najnowszych trendach i być może dla odmiany wypróbować jeden lub dwa zestawy. Po tym, jak szczenięca kredka do oczu wywołała ostatnio poruszenie w świecie mody, w ostatnich tygodniach uwagę wszystkich fashionistek przykuł zupełnie nowy trend. Chcesz nieco urozmaicić swój klasyczny eyeliner? W takim razie zdecydowanie powinieneś przeczytać dalej! Eyeliner Inner Corner jest na ustach wszystkich i gwarantuje efekt wow! Więc co kryje się za trendem kosmetycznym? Wyjaśnimy ci to poniżej!

Inner Corner Eyeliner to letni trend w makijażu

Letnie trendy w makijażu 2021 niebieskie spojrzenie na eyeliner

Jeśli chodzi o makijaż, rysowanie idealnego eyelinera to absolutna dyscyplina! Nieważne, czy trochę poeksperymentujesz ze swoim makijażem, nauczysz się czegoś nowego, czy po prostu chcesz, aby Twoje oczy znalazły się w centrum uwagi podczas noszenia maseczek na twarz – kredka do oczu zawsze wywołuje efekt wow i natychmiast poprawia nasz wygląd. Klasyczne kocie oko było już hitem w latach 60. i nigdy tak naprawdę nie wyszło z mody. Ale czym jest Inner Corner Eyeliner? Otóż ​​kredka jest właściwie narysowana w wewnętrznym kąciku oka, co z kolei zapewnia dramatyczny i wyrazisty wygląd.

Zastosuj wewnętrzny eyeliner w rogach

Trendy w makijażu oczu w kąciku wewnętrznym 2021

Od klasycznych po grafikę i przyciągające wzrok – kredka do oczu może być zastosowana we wszystkich możliwych wariantach, dzięki czemu podczas nakładania makijażu można naprawdę wypuścić parę. Aby uzyskać idealny eyeliner, potrzebujesz nie tylko dużo praktyki, ale także pewnej ręki i oczywiście cierpliwości. Ale kiedy już go udoskonalisz, zawsze możesz wypróbować nowy wygląd i dobrze się przy tym bawić. Jak już wspomniano, w przypadku Inner Corner Eyeliner kredka jest po prostu rysowana w wewnętrznym kąciku oka. Zamiast więc zaczynać eyeliner w wewnętrznym kąciku oka, musimy nieco wyciągnąć końcówkę. To, jak dalece faktycznie zależy od Twojego gustu i stylu. Więc użyj ołówka, aby narysować przedłużenie górnej linii rzęs i delikatnie połącz linię z dolną linią.

Trendy w makijażu lato 2021 zastosuj Inner Corner Eyeliner

Najlepszą rzeczą w Inner Corner Eyeliner jest to, że masz absolutną swobodę podczas nakładania makijażu. Trend wygląda szczególnie pięknie i dramatycznie, oczywiście z zakrzywionym kocim okiem. Ale to nie jest konieczne – wygląd może być bardzo rzucający się w oczy, a także całkowicie subtelny i prosty – wszystko zależy od gustu. Aby jednak końcówka w wewnętrznym kąciku była ładna, precyzyjna i cienka, najlepiej użyć bardzo cienkiego eyelinera. Czy linia i tak jest za gruba? Bez paniki! Wystarczy namoczyć drobny pędzelek w płynie do demakijażu i poprawić kreskę.

Kolorowy eyeliner jest modny

Różowa kredka do makijażu oczu lato 2021

Latem po prostu nie mamy dość jasnych i promiennych kolorów! Dotyczy to nie tylko naszych stylizacji, ale także makijażu. Jasny róż, lśniąca biel lub delikatne pastelowe kolory – wyraziste eyelinery są w tym roku bardzo popularne! Jeśli więc chcesz pozostać na czasie, koniecznie zainwestuj w jaskrawy, wyrazisty eyeliner. Wybór koloru zależy wyłącznie od Ciebie.

Stosowanie letnich zdjęć do makijażu oczu z niebieskim eyelinerem

Inner Corner Eyeliner w kolorze niebieskim po prostu krzyczy latem i od razu wprawia w dobry nastrój. Ponieważ wygląd sam w sobie naprawdę przyciąga wzrok, reszta makijażu powinna być subtelna i prosta. Trochę podkładu, tuszu do rzęs i cielistej szminki i gotowe – to wszystko, czego potrzebujesz!

Makijaż oczu z różnicą: Reverse Cat Eye

Odwrotne trendy w makijażu kociego oka lato 2021

Dobrze, wszyscy znamy Kocie Oko. Ale co powinno oznaczać odwrócone kocie oko? Cóż, to zupełnie nowy trend w makijażu, który wywołał również szum w mediach społecznościowych. W połączeniu z Inner Corner Eyeliner uzyskujesz naprawdę ładny wygląd i dosłownie rozświetlasz oczy! Poniżej wyjaśnimy, jak działa odwrócone kocie oko. Aby uzyskać udany efekt, potrzebujesz kremowej kredki, pędzla do eyelinera i eyelinera z bardzo cienką końcówką.

Odwrócony eyeliner, jakie są trendy w makijażu oczu 2021

  • Najpierw narysuj ołówkiem linię na linii wodnej i delikatnie zblenduj ją pędzlem.
  • Następnie narysuj kreską eyeliner na dolnej linii wodnej, która zwęża się do punktu przy wewnętrznych i zewnętrznych oczach – kocie oko.
  • Aby uzyskać klasyczny efekt smokey, możesz zmieszać dolną kredkę z pędzelkiem i czarnym cieniem do powiek.
  • Nałóż tusz do rzęs i Twoje odwrócone kocie oko jest gotowe!

Inner Corner Eyeliner: Najpiękniejszy wygląd do nakładania makijażu

Trendy w makijażu 2021 Inner Corner Eyeliner Wskazówki dotyczące nakładania eyelinera

Trend w makijażu na elegancki wygląd

Makijaż oczu zastosuj letni eyeliner w kącie wewnętrznym

Kolorowy eyeliner jest idealny na lato

Neonowy eyeliner trend letni makijaż oczu

Umieść swoje oczy w centrum uwagi za pomocą niebieskiego eyelinera

Niebieski eyeliner trend lato 2021 zdjęcia makijażu oczu

Wewnętrzna kredka do oczu w kolorze niebieskim nadaje spojrzeniu orzeźwiającego akcentu

Letni eyeliner wygląda trendy w makijażu oczu 2021

Gwiazdy też mają obsesję na punkcie trendów kosmetycznych

Nakładają się letnie trendy w makijażu Inner Corner Eyeliner

Wewnętrzna narożna kredka do oczu w kolorze czarnym zapewnia super dramatyczny wygląd

jaki makijaż oczu latem Inner Corner Eyeliner