Makijaż

Eyeshadow Tips – Makijaż oczu w zależności od kształtu oka

Wskazówki dotyczące cieni do powiek makijaż oczu kształt oczu

Oczy odgrywają ważną rolę w ludzkiej charyzmie. Są także zwiastunem wszelkich emocji. Ponieważ oczy są uważane przez płeć przeciwną za najbardziej atrakcyjną część ciała, dla nas kobiet szczególnie ważne jest, abyśmy je wyróżniali poprzez prawidłowe wykonanie makijażu oczu. Ważną rolę odgrywa w tym kształt oczu. Dzisiaj damy Wam kilka do wyboru Wskazówki dotyczące cieni do powiek, którą należy wziąć pod uwagę podczas nakładania makijażu na oczy, w zależności od kształtu oczu. Korzystanie z praktycznego Wskazówki dotyczące cieni do powiek masz możliwość lepszego podkreślenia oczu, a także ukrycia ewentualnych wad.

Cienie do powiek – kształt migdałów

makijaż oczu w kształcie migdałów olivia-wilde

Czy masz taki kształt oczu? Wtedy naprawdę możesz liczyć na szczęście. W takim przypadku masz możliwość zastosowania dowolnej kombinacji kolorów, stylu i techniki. Jeśli jednak chcesz podkreślić oczy, oto kilka rzeczy do zrobienia Wskazówki dotyczące cieni do powiek zachować:

Wybierz dowolny kolor i nałóż go w trzech odcieniach. Jaśniejszy odcień należy nakładać na wewnętrzny kącik oka, a najciemniejszy na kącik zewnętrzny. W międzyczasie pozwól niuansom dobrze się ze sobą zmieszać za pomocą średnio ciemnego odcienia. Jeśli chcesz, aby Twoje oczy wyglądały na nieco większe, po prostu nałóż odrobinę tego samego ciemnego odcienia na dolną powiekę. Akcent powinien znajdować się na zewnętrznym obszarze.

Eye-Migdałowy Kształt-Makijaż-Tips-Megan-Fox Eyeshadow Tips

12 prostych i skutecznych wskazówek do makijażu oczu

Makijaż oczu – 21 pomysłów na podkreślenie niebieskich oczu

Oszałamiający makijaż oczu latem – 100 pomysłów na zmianę stylizacji

migdałowy-kształt-oczy-makijaż-cień-do-powieków-angelina-jolie

Porady dotyczące cieni do powiek – azjatycki kształt

makijaż-oczy-wskazówkach-kształt-azjatyckich-Ziyi-Zhang

Również w tym kształcie oczu możesz wybierać odcienie, które łączą się ze sobą. Powinny być ponownie tego samego koloru. Stwórz tak zwany efekt ombre, w tym przypadku przesuwając niuanse od dołu do góry. Nałóż więc jaśniejszy odcień na powiekę i pozwól mu przyciemnić się w kierunku brwi. Efekt, jaki daje jasny cień do powiek, to podkreślenie kształtu brwi.

oczy-azjatycki-kształt-cień do powiek-Sandra-Oh azjatyckie-oczy-makijaż-żółto-brązowy

Porady dotyczące cieni do powiek – okrągłe oczy

makijaż-oko-oko-katy-perry

W przeciwieństwie do migdałowych oczu, do tego kształtu lepiej użyć tylko jednego koloru i tylko jednego odcienia. Znowu nie powinno być ciemno. Sprawi, że będziesz wyglądać na zmęczoną. Nałóż cień na górną powiekę, ale uważaj, aby nie wypełnić całego kształtu powieki.

Porady dotyczące cieni do powiek — małe oczy

porady-do-makijazu-małego-oczu-taylor-swift

W przypadku małych oczu należy szczególnie uważać na kohl lub eyeliner. To może sprawić, że Twoje oczy będą wyglądać na jeszcze mniejsze. Co Wskazówki dotyczące cieni do powiek Jeśli chodzi o to, należy pamiętać, że nigdy nie należy łączyć więcej niż dwóch kolorów. Najlepiej wybrać miękkie odcienie. Najjaśniejszy z nich należy nałożyć na zewnętrzny koniec powieki. Jeśli jeden kolor jest dla Ciebie zbyt nudny, możesz również nałożyć ciemniejszy odcień na wewnętrzną połowę powieki.

cień do powiek - taylor-swift

Porady dotyczące cieni do powiek — dopasowane oczy

ciasno-oczy-makijaż-jennifer-aniston-przykład

Za pomocą dwóch cieni do powiek optycznie odseparujesz oczy od siebie. W tym celu nałóż jasny cień na wewnętrzną część powieki, a ciemniejszy na zewnętrzną część.

Porady dotyczące cieni do powiek — szeroko rozstawione oczy

amanda-seyfried-makijaż-oczy szeroko rozstawionych

W tym przypadku jest odwrotnie. Ciemny cień do powiek należy do środka, a jasny na zewnątrz. W ten sposób oczy wydają się bliżej siebie.

Konturowanie i podkreślanie twarzy: instrukcje i profesjonalne porady

Instrukcje dotyczące makijażu oczu: Wskazówki dotyczące makijażu na imprezowy look