Makijaż

6 motywów świątecznych do malowania twarzy wraz z instrukcją samodzielnego ich wykonania

malowanie twarzy motywy świąteczne pomysły instrukcje zrób makijaż sam

Kto powiedział, że malowanie na dziecięcych twarzach można nakładać tylko na karnawał lub Halloween? Jest to również dozwolone i właściwe przy innych okazjach, a Boże Narodzenie oczywiście nie jest wyjątkiem. Dzieci uwielbiają malowanie twarzy, więc proszę, uszczęśliw je świątecznymi chwilami i zaskocz popołudniowym makijażem! Do malowania twarzy pasują motywy świąteczne, które można wykorzystać w tym celu i jednocześnie wzmocnić świąteczną atmosferę. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci niektóre z tych pomysłów i możliwości wraz z instrukcjami, które ułatwią Ci zadanie. Zawsze nakładaj odpowiedni krem ​​jako bazę przed nałożeniem makijażu, aby chronić skórę, aby malowanie było łatwiejsze i łatwiejsze do późniejszego usunięcia. Zacznij od razu!

Malowanie twarzy Motywy świąteczne – malowanie twarzy reniferów

malowanie twarzy motywy świąteczne renifer wideo pomysł brązowe malowanie twarzy łatwe

Kolory wymagane do wykonania makijażu: biały, miedziany lub jasnobrązowy, espresso, czerwony metalik

Bardzo popularnym motywem jest renifer. Nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Jeśli chcesz wymalować dziecięcą buzię tym motywem, zacznij od nosa, na który za pomocą gąbeczki rozprowadzasz odrobinę białego makijażu. Lekko rozprowadzić biały makijaż twarzy w kierunku policzków oraz w okolicy nad wargą, a także na czole między oczami a powiekami. Następnie podkreśl czoło jasnym odcieniem brązu lub lśniącym odcieniem miedzi. Zaznacz jednocześnie kształt uszu i pozwól, aby brązowy makijaż twarzy równomiernie zmieszał się z bielą powiek w zewnętrznych i wewnętrznych kącikach oczu. Następnie weź kolor espresso i zaprojektuj kilka pasemek wzdłuż odcienia miedzi. Między innymi wydłużysz brwi w kierunku nosa.

Tym samym odcieniem espresso i pędzlem pomaluj poroże na czole i nosie w formie linii na białym obszarze. Następnie zakończ rysowanie uszu metaliczną czerwono-białą farbą. Za pomocą espresso narysuj kilka dodatkowych konturów przerywanym ruchem. Tworzy to piękny wzór futra. Użyj cienkiego pędzelka, aby wykończyć nos i prześledź linie wzdłuż brwi. Dodajesz też kilka rzęs jednocześnie. Jeśli ten pomysł na malowanie twarzy jest przeznaczony dla chłopców, możesz również pominąć rzęsy. Ale bardzo dobrze radzą sobie z malowaniem twarzy dziewcząt. W samouczku wideo nadal możesz obejrzeć pozostałe kroki, dzięki którym możesz ukończyć renifera jako malowanie twarzy na motywy świąteczne.

malowanie twarzy motywy świąteczne rudolph jeleń dziewczyna poroże z pałąkiem na głowę

Jeśli chcesz szybciej wykonać świąteczne motywy do malowania twarzy, możesz również wypróbować tego renifera. Tylko obszar nad nosem i policzkami ma odcień miedzi. Okolice pod oczami można nadać subtelnemu różowemu makijażowi. Wtedy nadal potrzebujesz czerwonego nosa i kilku białych kropek. Połącz nos i usta ciemnobrązową kreską i nałóż czerwonawą szminkę. Połącz makijaż z opaską na głowę z porożem.

Jemioła jako pomysł na malowanie twarzy na Boże Narodzenie

malowanie twarzy motywy świąteczne jemioła zielone liście instrukcje diy

Wymagane kolory: jasnozielony, ciemnozielony, czarny, biały, czerwony

Taka jemioła jest również szybka i łatwa do wykonania, a najlepiej zrobić to w okolicy skroni po jednej stronie twarzy. Świetny pomysł, jeśli szukasz małych motywów do malowania twarzy. Najpierw narysuj kształt liścia jasnozielonym makijażem. Nie musi to być idealne, bo i tak później narysujesz kontury na czarno. Następnie przetrzyj kilka akcentów ciemną zielenią, które dobrze wtapiają się w jasną zieleń. W dowolnym momencie narysuj trzy czerwone kropki, które reprezentują jagody. Weź cienki pędzel i prześledź krawędzie liści i jagód. W kolorze białym możesz dodać akcenty, takie jak gwiazdki lub kropki, podczas gdy czerwony odcień przeznaczony jest na usta i kilka innych wzorów i motywów według uznania.

Grinch do malowania twarzy dla chłopców – naśladuj motywy

motywy świąteczne malowanie twarzy chłopiec grinch zielony santa hat instrukcje zrób to sam

Wymagane kolory: kwaśny zielony, ciemnozielony, biały, czerwony, czarny

Istnieją motywy świąteczne do malowania twarzy, które z pewnością zadowolą każde dziecko. Na przykład Grinch jest szczególnie odpowiedni dla chłopców. Za pomocą gąbeczki nałóż najpierw jasnozielony makijaż nad nosem oraz wzdłuż czoła i na powieki. Również za pomocą gąbeczki dodaj kilka odcieni o ciemnozielonym kolorze na wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka. Następnie weź biały makijaż i nałóż go na czoło, naciskając i skręcając ruchy wzdłuż górnej części trującej zielonej krawędzi. Na lewym policzku jest biały punkt. To futro i pompony kapelusza. W przypadku czerwonego kapelusza ponownie podnieś czerwoną farbę i zanurz również krawędź pędzla w czarnej farbie. W ten sposób zaprojektujesz czerwono-czarną ramkę tylko raz. Możesz również najpierw narysować czerwoną obwódkę kapelusza, a następnie cieńszym pędzlem czarny kontur.

Następnie za pomocą pędzla i ciemnozielonego makijażu zaprojektuj brwi oraz ponure fałdy nosa, policzków i czoła DIY Grinch. Za pomocą czarnej farby możesz jeszcze narysować pewne kontrasty i kontury, takie jak granice między czerwonym kapeluszem a futrem lub brwiami i wewnętrznym kącikiem oka. Możesz również przyjrzeć się temu bliżej w filmie.

Malowanie twarzy motywy świąteczne – Makijaż Olafa

motywy świąteczne malowanie twarzy olaf malowanie twarzy jasnoniebieski bałwan brokat

Wymagane kolory: jasny pastelowy niebieski, biały, pomarańczowy, czarny metalik, czarny

Jeśli chcesz ponownie nauczyć Olafa malować dzieci, możesz skorzystać z tej instrukcji. Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych motywów do malowania twarzy na Boże Narodzenie. Nałóż pastelowy błękit na czoło aż do podbródka, tworząc półkole. Użyj grubego pędzla i białego makijażu, aby pomalować ciało bałwana jako motyw świąteczny do malowania twarzy. Użyj pomarańczy do nosa. Cienką szczoteczką i metaliczną czernią ponownie rysujesz oczy i usta, a także zęby, kontury ciała, ramiona i włosy. Użyj zwykłej czerni na guziki, źrenice oczu i brwi. Użyj miękkiej ostrości, aby rozmyć kontury, które narysowałeś metaliczną czernią.

Na koniec możesz dodać dowolne dekoracje w kolorze białym. Mogą to być takie ozdobne motywy, ale także płatki śniegu, kropki i inne kształty. Idealnym wykończeniem jest trochę srebrnego brokatu, którym po prostu nakładasz palcem na kolory.

Pomysły na malowanie twarzy – proste motywy z motywem „Kraina lodu”

motywy świąteczne malowanie twarzy mrożona dziewczyna kwiaty płatki śniegu brokat

Istnieje wiele szablonów do malowania twarzy, których możesz użyć na temat Krainy Lodu. Możesz też łatwo wymyślić coś samemu. Jedyną ważną rzeczą jest używanie właściwych kolorów. Użyj go do zaprojektowania zimowych motywów, a otrzymasz świąteczne motywy do malowania twarzy, które spodobają się każdej dziewczynie.