Makijaż

12 prostych i skutecznych wskazówek do makijażu oczu

Zastosuj eye-up-kohl-cat-eye-mascara

Oczy uważane są za okno duszy. Dlaczego więc nie stylizować ich tak, jak chcesz, tak jak robisz to ze swoim strojem. Dziś mamy kilka świeżych wskazówek dotyczących makijażu Makijaż oczu, które świetnie sprawdzają się w codziennym życiu. Wszystko czego potrzebujesz to połyskujący cień do powiek w kolorze szampana i bordowym oraz trochę tuszu do rzęs. Dalej mamy wskazówkę dotyczącą zagnieceń.

12 wskazówek dotyczących makijażu oczu, których szybko się nauczysz

niebiesko-zielono-kolor-makijaż

Nałożenie makijażu na załamanie powieki nie jest szczególnie łatwe. W takim przypadku zostanie do tego użyty brąz Makijaż oczu używany do tworzenia najciemniejszej części oka. Cień do powiek stopniowo staje się coraz jaśniejszy w kierunku środka oka. Pozwól mu przelać się w ciemny cień do powiek w kolorze węgla drzewnego lub kohl.

Jak powiększyć głęboko osadzone oczy – 8 porad i przykładów świetnego makijażu

Makijaż Smokey Eye – jak gwiazdy robią makijaż

Smokey eyes dla niebieskich oczu – porady i instrukcje dotyczące makijażu

Pomysł na makijaż oczu jako makijaż w świetle dziennym

zielone-oczy-światło-makijaż-cienie

Kolejny wariant tego Makijaż oczu jest idealny do codziennego użytku lub do pracy. Aby to zrobić, potrzebujesz tła w kolorze skóry, brzoskwiniowego koloru dla załamania powieki, jasnoróżowego dla zewnętrznych kącików oka i ciemnobrązowego dla obszaru bezpośrednio nad eyelinerem. Uzupełnij ten makijaż oczu cienkim eyelinerem i tuszem do rzęs.

Makijaż przydymionych oczu

mocny-makijaż-wieczór-zielone-oczy

Jak się nazywa ciemny makijaż oczu? Najprawdopodobniej chodzi o wygląd smokey eyes. Istnieje nieskończona liczba przewodników po ciemności Makijaż oczu zadymiony wygląd, ale jest do tego szczególnie przydatna sztuczka. Pod dolną linią rzęs nakładaj tylko półcień lub kohl, zawsze od zewnętrznego kącika oka do jego wewnętrznego. Na koniec użyj połyskującego koloru skóry, aby podkreślić drugą połowę.

Naturalny wygląd

porady-do-makijażu-oczy-pomysł-zielony-oczy

Te instrukcje dla Makijaż oczu Aby uzyskać naturalny wygląd, alternatywną metodą jest nałożenie makijażu na oczy. Jasny eyeliner jest nakładany jako pierwszy, co zwykle jest ostatnim krokiem. Następnie nałóż cień do powiek w kolorze skóry. Następnie w zewnętrznym rogu górnej powieki dodaj ciemny cień jako akcent. Może to być brązowy, czarny lub węglowy.

Schemat makijażu

brązowe-oczy-makijaż-szary-brązowy-srebrny

Tutaj mamy do tego podstawy Makijaż oczu. Poszczególne obszary oka i miejsca, w których należy zastosować to, co pokazano. Zwróć uwagę, że zewnętrzne fałdowanie powieki obejmuje tylko zewnętrzne fałdowanie powieki i nic więcej z oka.

Makijaż wieczorowy

złoty-brąz-makijaż-wieczorny-makijaż

Ten efektowny wygląd to jeden z nielicznych przypadków, w których zakrywa się całe załamanie powieki. Ale można to zrobić tylko wtedy, gdy nie jest do tego używany ciemny kolor. Następnie na resztę powieki wybierz kolor jaśniejszy o dwa tony. Skończ z tym Makijaż oczu o ciemnym kolorze zewnętrznego kącika oka.

Różowa paleta

różowe-instrukcje-makijażu-pomysł-makijaż-oczy

Czy wiesz, że możesz również użyć makijażu, aby obrysować oczy? W tym przykładzie dla a Makijaż oczu Do załamania powieki użyto lawendowego cienia do powiek, a do wewnętrznych i zewnętrznych kącików oczu użyto delikatnego różu. Z drugiej strony środkowy obszar jest podkreślony kolorem skóry. Upewnij się, że wszystko dobrze do siebie pasuje.

Smokey Eyes 2

brązowe-oczy-porady-makijaż-pomysły-instrukcje

Nie wszystkie smoky-eye wyglądają jak Makijaż oczu są zaprojektowane w ten sam sposób. Są takie, które warto wybrać tylko na tę okazję wieczorem, ale także takie, które świetnie sprawdzą się na co dzień. Jeden krok po kroku polega na nałożeniu eyelinera na dolną linię rzęs i wewnętrzną linię rzęs. Użyj do tego tylko jednego kohla. Tego efektu nie da się osiągnąć kredką do oczu.

Mocny makijaż wieczorowy

makijaż-oczy-niebiesko-fioletowy-pomysł

Zastanawiałeś się kiedyś, co zrobić z tą ciemną kohlem, która nie jest eyelinerem? W tym przykładzie dla Makijaż oczu będziesz miał powód, aby go używać z najlepszymi wynikami. Celem jest tutaj stworzenie solidnej i ciemnej bazy, na której harmonijnie nanoszone są pozostałe kolory. Przy takim wyglądzie pawia będziesz używać wielu kolorów, z których wszystkie mają się wyróżniać.

Brązowy makijaż powiek na jasnych oczach

Pokrywka-linia-czarna-instrukcje-makijaż

To wygląda na to Makijaż oczu może zająć lata, aby w pełni się nauczyć, tylko po to, aby stać się główną stylizacją w twoim repertuarze. Można go wybrać na wiele różnych okazji, ponieważ pasuje zarówno na dzień, jak i na wieczór. Potrzebnych jest kilka kolorów szampana. W zależności od odcienia skóry nie odejdziesz zbytnio od podstawy.

Makijaż imprezowy

brązowe-oczy-niebieski-makijaż-makijaż-oczy

Błękit kobaltowy Makijaż oczu jest niezwykle popularny wśród miłośników imprez i nocnych marków. Jeśli planujesz podjąć się tego wyzwania, pamiętaj tylko o jednej rzeczy. Używaj tylko błyszczącego cienia do powiek. Wygląd będzie matowy, jeśli połączysz cień do powiek z połyskiem i matowym. Eyeliner powinien być ciężki i wyczyszczony.

Makijaż wieczorowy – ciemne cienie podkreślają zielone oczy

Makijaż oczu-mocny-instrukcje-makijaż wieczorowy

Zastosuj fioletowy, zielony i brązowy cień do powiek

Makijaż wieczorowy-kohl-czarny-tusz do rzęs-cień do powiek-zielony-brąz

Zastosuj zielony cień do powiek wokół oczu

Zastosuj makijaż-zielony-cień do powiek-kohl

Fioletowo-żółte cienie na oczach dopełniają letni look

Dzień przewodnika pomysłów na makijaż oczu

piękny-makijaż-pomysły-makijaż-oczu