Makijaż, WIDEO

Sposób wykonania makijażu: Naturalny makijaż oczu z wycięciem i różowe usta

Wytnij zagięty makijaż oczu w matowych, nagich odcieniach instrukcji

Najnowszy trend, który można łatwo nadrobić, nazywa się Cut Crease. W tym wariancie makijażu oka załamanie powieki podkreślone jest ciemnym kolorem, natomiast ruchoma powieka jest wykonana w jaśniejszym odcieniu. Bardzo ważne jest, aby jaśniejsze i ciemniejsze cienie wyraźnie się od siebie wyróżniały. Połączenie obu tonów sprawia, że ​​oczy wydają się większe i bardziej otwarte. Krój zagnieceń ma bardzo różne pomysły kolorystyczne, które mogą być mniej lub bardziej zauważalne. Dziś pokażemy Ci, jak wykonać naturalny makijaż oczu typu cut-creas w matowych odcieniach nude.

Narzędzia i produkty do makijażu z zagnieceniami

Produkty do makijażu i narzędzia do makijażu:

Korektor

Proszek utrwalający

Cień do powiek w kolorze ochry, matowy

Ciemnobrązowy cień do powiek, matowy

Cień do powiek w kolorze nude, matowy

Cień do powiek w kolorze srebrnym, połyskujący

czarny kohl

Czarny żelowy eyeliner

Zalotka

Tusz do rzęs

Nawilżacz

Podkład wypełniający pory

Żel do brwi

Puder brązujący

róż

Zakreślacz

Konturówka do ust w zgaszonym różu

Różowa szminka

Gąbki do makijażu

Płaski pędzel do podkładu

Pędzel do zagnieceń

Szczotka blendera

Płaski pędzel do cieni, mały

Płaski pędzel do cieni, średniej wielkości

Pędzel rozmazujący

Szczotka kątowa

Duża, puszysta szczoteczka do twarzy

Szczotka kątowa

Pędzel kabuki

Szczotka wentylatora

Pędzel do ust

Korektor do powiek jako baza pod cienie

Najpierw zagruntuj powieki. Korektor doskonale sprawdzi się jako baza pod cienie. Postukaj nim w ruchomą powiekę aż do brwi, a następnie zblenduj go gąbką do makijażu. Na koniec ułóż korektor za pomocą pudru i płaskiego pędzla do podkładu.

Za pomocą pędzla do zagnieceń nałóż ochrowobrązowy cień do powiek na załamanie powieki. Rozmyj twarde linie za pomocą pędzla blendera. Użyj szarego cienia do powiek, aby jeszcze bardziej podkreślić załamanie. I ponownie zblenduj cień do powiek pędzelkiem do blendera.

Makijaż Cut Crease Eye w Nude Matte Instrukcje dotyczące makijażu

Teraz nałóż korektor na całą ruchomą powiekę. Najlepszym sposobem na to jest użycie małego, definiującego pędzla do cieni do powiek. Rozciągnij Cut Crease Emphasis do zewnętrznego kącika oka i ukośnie w kierunku końca brwi, jak rodzaj eyelinera. Używając czystego pędzla do cieni, nałóż cień w kolorze nude na korektor.

Następnie cieniujemy dolny kontur oka cieniem w kolorze ochry i tym samym podkreślamy. Najlepszym sposobem na to jest użycie pędzla smudger. Możesz dodać do tego trochę szarego cienia do powiek. Użyj płaskiego pędzelka do cieni do powiek, aby zebrać srebrny cień do powiek i umieścić go w wewnętrznym kąciku oka.

Zrób sobie Cut Crease Eye Makeup Narysuj eyeliner

Użyj czarnej kohl, aby podkreślić zewnętrzną jedną trzecią dolnej i górnej linii rzęs. Teraz narysuj eyeliner żelowym eyelinerem i skośnym pędzelkiem do eyelinera.

Kształtuj i nakładaj rzęsy

Na koniec zagnij rzęsy zalotką, a następnie nałóż tusz na górne i dolne rzęsy.

Ukształtuj brwi w idealny podkład przed nałożeniem makijażu

Nałóż krem ​​nawilżający na całą twarz i okrężnymi ruchami wmasuj w skórę podkład wypełniający pory. Nanieś podkład na środek twarzy i rozprowadź równomiernie gąbką do makijażu. Przeczesz brwi żelem do brwi i przetrzyj gąbką do makijażu brwi, aby usunąć nadmiar żelu.

Zakryj cienie pod oczami korektorem i ułóż pudrem

Nałóż korektor na wystające partie twarzy (kości policzkowe, grzbiet nosa, łuk kupidyna, środek czoła). Wszystko dobrze wymieszaj za pomocą gąbki do makijażu. Nałóż puder utrwalający na obszar pod oczami. Na resztę twarzy użyj dużego, puszystego pędzla do pudru.

Konturuj twarz, nałóż puder i rozświetlacz

Nakreśl twarz pudrem brązującym i skośnym pędzelkiem. Delikatnie przesuń szczoteczkę pod kości policzkowe i na czoło. Użyj pędzla kabuki, aby nałożyć róż. Pędzlem wachlarzowym nałóż rozświetlacz na kości policzkowe, grzbiet nosa i łuk Kupidyna.

Narysuj usta konturówką i wypełnij pomadką

Śledź usta kredką do ust w kolorze zgaszonego różu. Rozmyj kontur nieco bardziej miękko za pomocą pędzelka do ust. Następnie wypełnij usta różową szminką.

Makijaż oczu typu cut crea w matowych odcieniach nude idealnych dla niebieskich oczu

Przewodnik po trendach makijażu oczu Cut Crease