Makijaż, WIDEO

Niebieski kohl wygląda szczególnie świetnie z niebieskimi oczami! Ten samouczek pokazuje

Instrukcja makijażu niebieskiego eyelinera z kohlem i eyelinerem

Dla niektórych nakładanie eyelinera to pestka. Ale jeśli chodzi o używanie kolorowych eyelinerów, staje się to trochę trudniejsze. Powodem tego jest to, że jaskrawe kolory eyelinera nie wyglądają tak subtelnie i swobodnie jak czarny lub brązowy. Niebieski eyeliner był modny w latach 80., ale dzisiaj powraca. To, czy ten makijaż oka wygląda bardzo pochlebnie, czy raczej nieodpowiednio, zależy przede wszystkim od odcienia niebieskiego i koloru oczu. Jeśli masz dylemat, czy niebieski eyeliner jest dla Ciebie odpowiedni, spróbuj spojrzeć poniżej. Nasz samouczek pokazuje, że niebieska kohl pasuje do niebieskich oczu. Połączenie czarnego żelowego eyelinera i brązowego cienia do powiek sprawia, że ​​niebieska kohl wygląda mniej nachalnie, a oczy pięknie lśnią.

Niebieski kohl wygląda promiennie

Niebieskie produkty i narzędzia do makijażu eyelinera

Produkty i narzędzia do makijażu:

Korektor

Proszek utrwalający

Cień do powiek w kolorze ochry, matowy

Cień do powiek w kolorze brązowym, matowym

czarny kohl

Czarny eyeliner, płynny

Niebieski eyeliner

Zalotka

Tusz do rzęs

Nawilżacz

Podkład wypełniający pory

Fundacja

Kredka do oczu

Żel do brwi

Puder brązujący

róż

Zakreślacz

Konturówka do ust w zgaszonym różu

Pomadka w starym różu, matowa

Płaski pędzel kabuki

Gąbki do makijażu

Płaski pędzel do podkładu

Pędzel do zagnieceń

Szczotka blendera

Pędzel ołówkowy

Płaski pędzel do cieni

Pędzel rozmazujący

Szczotka kątowa

Puszysty pędzel do pudru

Pędzel do ust

Wygląd niebieskiego makijażu kohl: instrukcje krok po kroku

Przygotuj powieki korektorem przed nałożeniem makijażu

Najpierw nałóż palcami korektor na powieki. Następnie rozprowadź równomiernie gąbką do makijażu. Następnie nałóż puder utrwalający płaskim pędzlem do podkładu.

Makijaż oczu trzema różnymi pędzlami

Teraz za pomocą pędzla do zagnieceń nałóż ochrowy cień do powiek na załamanie powieki. Dodaj ten odcień również do zewnętrznych kącików oczu. Rozmyj twarde linie za pomocą pędzla Blendera. Użyj pudru brązującego, aby podkreślić załamanie powieki. Brązowy cień w kształcie trójkąta nałóż na zewnętrzny kącik oka i za pomocą pędzelka do załamań rozsmaruj go w kierunku zewnętrznego kącika oka. Zmiksuj cień do powiek za pomocą pędzla do blendera.

Podkreśl dolny kontur oka za pomocą pędzla do rozmazywania i ołówka

Uzupełnij dolny kontur oczu brązowym cieniem do powiek w kolorze ochry. Odcień zewnętrznej linii rzęs pudrem brązującym i pędzelkiem ołówkowym. Rozmazuj przejścia cieni do powiek za pomocą pędzla do smudger.

Narysuj linię wzdłuż górnej linii rzęs czarną kohl

Narysuj eyeliner za pomocą płynnego eyelinera Instrukcje

niebieski kohl wzdłuż linii eyelinera tworzy piękne akcenty kolorystyczne

Użyj czarnej kohl, aby narysować cienką linię nad linią rzęs i odtworzyć górną linię wody. Za pomocą czarnego eyelinera w płynie narysuj eyeliner w kształcie jaskółczego ogona. Nałóż niebieską kohl wzdłuż linii eyelinera i rozetrzyj kreski pędzlem smudger. Przejrzyj go ponownie niebieską kohlem, aby uzyskać nieprzezroczysty kolor.

Wymodeluj rzęsy, nałóż tusz i wyczesz brwi

Podkręć rzęsy zalotką i nałóż tusz na górne rzęsy.

stwórz idealny podkład z korektorem do podkładu i pudrem

Teraz przygotuj twarz z balsamem i podkładem wypełniającym pory. Podkład wetrzyj w środek twarzy. Użyj płaskiego pędzelka kabuki, aby delikatnie rozprowadzić je na twarzy.

Teraz uczesz brwi i użyj ołówka do brwi, aby wyrównać wszelkie jasne plamy. Na koniec rozczesz włoski brwi żelem do brwi.

Zakryj korektorem cienie pod oczami, a następnie nałóż korektor na środek czoła, grzbiet nosa i łuk kupidyna. Rozetrzyj produkt płaskim pędzelkiem kabuki i rozetrzyj go gąbką do makijażu. Na koniec nałóż puder utrwalający za pomocą pędzla do pudru.

Nakreśl rysy twarzy różem bronzerem i rozświetlaczem

Podkreśl kości policzkowe i czoło pudrem brązującym i skośnym pędzelkiem. Następnie użyj tego samego pędzla, aby delikatnie pogładzić nos i podbródek. Za pomocą pędzla kabuki nałóż róż na kości policzkowe i kilkakrotnie pogłaszcz nos. Nałóż niewielką ilość rozświetlacza na grzbiet dłoni i opuszkami palców rozprowadź produkt na kościach policzkowych. Podkreśl także czubek nosa.

Niebieski eyeliner w połączeniu ze starymi różowymi ustami

Za pomocą konturówki do ust w kolorze brudnego różu najpierw obrysuj usta, a następnie wypełnij je. Połącz przejścia pędzlem do ust. Na koniec nałóż szminkę.

Niebieski eyeliner w połączeniu ze starymi różowymi ustami