majsterkowanie

Zrób samodzielnie ozdobną mozaikę przy pomocy formy do pieczenia

Zrób to sam odskocznie z gotowym produktem mozaikowym

Sprawdź ten wspaniały pomysł na Kamienie mozaikowe zrobić to sam. Możesz łatwo i stosunkowo szybko wykonać wspaniałe ozdobne pomosty z mozaikowymi wzorami na ścieżkę ogrodową lub po prostu jako dekorację. Pomysł można zrealizować za pomocą formy do pieczenia. Przeczytaj poszczególne kroki i spróbuj stworzyć piękne i niepowtarzalne odskocznie o okrągłym kształcie do ogrodu.

Mozaika zrób to sam – materiały do ​​​​użycia

mozaikowe ostoi, aby zrobić sobie porcelanowy talerz

Aby uzyskać Kamienie mozaikowe Do skutecznego wykonywania rękodzieła potrzebne są następujące materiały: nieprzywierająca okrągła forma do pieczenia, wazelina, folia samoprzylepna, stare płytki porcelanowe, kamienie ozdobne ze szkła, betonu, lakieru nawierzchniowego, nici metalowej, okularów ochronnych, gumy rękawice, maska ​​przeciwpyłowa, młotek, wiadro, szpatułka i woda.

Zdobądź elementy dekoracyjne do mozaikowych ostoi

Zrób to sam odskocznie z młotkiem do mozaiki

Zrób to sam odskocznie z mozaiką połamaną porcelaną

Aby uzyskać cząsteczki mozaiki dla Kamienie mozaikowe stare porcelanowe talerze i filiżanki pociąć na kawałki młotkiem. Uważaj, aby uniknąć skaleczeń.

Określ okrągły kształt

DIY mozaikowe odskocznie narysuj okrągły kształt

Weź okrągłą formę do pieczenia i umieść ją na folii samoprzylepnej. Następnie obrysuj ołówkiem kształt patelni, aby mieć nadrukowany dokładny rozmiar. Następnie odetnij kółko i umieść je na dnie formy do pieczenia.

Ułóż mozaikę

Ostoi z mozaiką do samodzielnego ułożenia formy do pieczenia

Zrób to sam odskocznie z klejem do mozaiki na plastiku

Po umieszczeniu folii na blasze do pieczenia lepką stroną do góry, ułóż na niej drobne ozdobne drobinki według własnego uznania. Upewnij się, że pozostawiłeś wystarczająco dużo miejsca między każdym kawałkiem. Jest to szczególnie ważne, aby Kamienie mozaikowe mieć na końcu naprawdę fajny wzór.

Wymieszaj masę betonową

Ostoi z mozaiką do samodzielnego wykonania mieszanki betonowej

Ostoi z mozaiką do wymieszania

Kolejnym krokiem jest wymieszanie mieszanki betonowej zgodnie z instrukcją. Postępuj dokładnie zgodnie z instrukcjami na opakowaniu i używaj wiader i rękawic.

Dodaj stabilną strukturę

Zrób to sam odskocznie z mozaiką odciętą metalową siatką

Wytnij prostokątny kawałek metalowej nici. Będzie to później służyć jako stabilna konstrukcja mieszanki betonowej.

Napełnij formę do pieczenia

Mozaika zrób to sam pokrywa ostoi z mozaiką

Zrób to sam odskocznie z mozaiką sprawiają, że powierzchnia jest prosta

Zrób to sam odskocznie z nadrukiem mozaiki z metalowej siatki

Zrób to sam kamienie z mozaiką wypełnij formę do pieczenia

Zanim zaczniesz napełniać, posmaruj wnętrze formy do pieczenia niewielką ilością wazeliny, aby beton później łatwiej wychodził. Następnie za pomocą szpachelki i rękawiczek wypełnij wnętrze formy mieszanką betonową. Rozłóż warstwę i umieść w niej prostokątny kawałek metalowej nici. Następnie przykryj kolejną warstwą betonu. Wyrównaj powierzchnię szpachelką. Pozostaw beton do wyschnięcia na dwa dni.

Dokończ ostatnie szlify

DIY mozaikowe odskocznie usuwają górną warstwę      Pokryj ostoi mozaiką, aby zrobić to sam lakier

Po wyschnięciu mieszanki betonowej możesz odwrócić formę do pieczenia. Treść powinna wychodzić bardzo łatwo. Ostrożnie usuń folię ochronną i przykryj warstwą lakieru zgodnie z potrzebami.