majsterkowanie

Zbuduj sam industrialno-szykowne półki – praktyczne wskazówki dotyczące liny i desek

Sugestie materiałów budowlanych do półek ściennych zbuduj się nowoczesny praktyczny

Kiedy półka się psuje, wielu osobom znacznie łatwiej jest kupić nową niż naprawić starą. Domowe meble i artykuły gospodarstwa domowego nadal mają swój szczególny urok i są również dobre dla portfela. Tutaj pokazujemy, jak można zrobić bardzo ładną i praktyczną za pomocą liny i kilku desek Zbuduj własną półkę Móc.

 Zbuduj własną półkę – materiały budowlane i sposób budowy

Zbuduj własną półkę zaoszczędź pieniądze praktyczne materiały do ​​budowy półek ściennych

Aby kreatywnie realizować swoje indywidualne pomysły, musisz użyć odpowiednich narzędzi i materiałów do budowy półki. Podamy Ci kilka przydatnych pomysłów, które możesz zastosować w domu. Potrzebujesz czterech lin lub grubych lin o długości 30 cm i grubości ok. 2 cm. Przygotuj również cztery cieńsze liny – około 0,5 cm grubości i tej samej długości. Potrzebujesz jeszcze 2 drewnianych desek i płaskiego wiertła. Nie bez znaczenia jest oczywiście kolor lin. Wybierz ten kolor, który pasuje do Twojej przestrzeni. Tablice półek można również wstępnie pomalować. Potrzebujesz jeszcze 2 haczyków, nożyczek i oświetlacza. Jeśli masz już dla siebie materiały budowlane, możesz to zrobić w swoim domowym warsztacie Zbuduj własną półkę.

  Zbuduj własną półkę – instrukcje do pracy

Zbuduj warianty samodzielnie instrukcje materiały budowlane modna półka ścienna

Za pomocą płaskiego wiertła wywierć cztery otwory w czterech rogach każdej deski, które są wystarczająco duże dla lin. Następnie pomaluj deskę ze wszystkich stron. Weź jedną z cieńszych i jedną z grubszych lin i włóż je do otworów. Najpierw zawiąż 2 węzły w odstępie 30 cm. Przeciągnij końce liny przez otwory w pierwszej desce i zwiąż je pod spodem. Gdy półka będzie gotowa, przymocuj ją do ściany. Sprawdź naszą propozycję na zdjęciach. Więc możesz mieć świetny przez krótki czas i z niedrogimi przyborami Zbuduj własną półkę!

Praktyczny pomysł, który podkreśla indywidualny styl

materiały budowlane półka ścienna praktycznie zbuduj własne sugestie