majsterkowanie

Wystawa szklana – inspirowana rewolucją przemysłową

Wystawa sztuki Elements Genewa

Collapscapes to nazwa innowacyjnego projektu, który został zainspirowany rewolucją przemysłową. ten Wystawa szkła bada procesy ściśle związane z industrializacją.

Wystawa szkła bada skutki industrializacji

Oryginalny pomysł na projekt zakładu chemicznego

Kiedy rozpoczęła się rewolucja przemysłowa, procesy przemysłowe były ograniczone w przestrzeni. Jednak firmy często miały dużo wolnej przestrzeni, w której mieściły się maszyny. Z biegiem czasu sytuacja się zmieniła. Obecnie trend jest wyraźny – hala produkcyjna jest coraz mniejsza, a procesy produkcyjne – zmechanizowane. Collapscapes został zainspirowany tym faktem. ten Wystawa szkła a filmy na ten temat były prezentowane w Brukseli i Genewie. Futurystyczne kompozycje szklane odzwierciedlają zakład chemiczny, wydobycie leja, zbiornik gazu. Kompozycje te ujawniają typowe cechy nowoczesnej architektury przemysłowej. Odwiedzającym wystawy prezentowane są również mapy 3D, rysunki i filmy.

Wystawa szkła łączy film i sztukę współczesną

Wystawa inspirowana rewolucją przemysłową

Projekt został również uzupełniony o krótki film. Collapscape nie jest wytworem Hollywood, ale raczej sztuką nowoczesną, która również podąża i odzwierciedla industrializację w Hollywood. ten Wystawa szkła skupia się na architekturze, a nie historii rewolucji przemysłowej. Oprócz wystawy zostanie również zaprezentowany program Socrates. Program pisze dialogi. Collapscapes, projekt studia projektowego El ultimo grito, bada rolę designu i przedstawia postęp technologiczny w dziedzinie produkcji i komunikacji filmowej.

Studio projektowe El Ultimo Grido została założona przez projektantów Rosario Hurtado i Roberto Feo. Biuro z siedzibą w Londynie bada relacje między architekturą, kulturą i postępem technologicznym. Twoja praca jest teraz doceniana w całej Europie. Dwa lata temu duet założył sieć, w której publikowane są artykuły naukowe. W każdym razie jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do ich kreatywności – zwłaszcza sprytnych kombinacji kilku środków wyrazu – zafascynowały nas krótkie filmy 3D, dzieła sztuki i programy komputerowe.

Kompozycja szkła inspirowana rewolucją przemysłową

oryginalna hiszpańska firma sztuki współczesnej

Poszczególne eksponaty odzwierciedlają architekturę przemysłową

projekty kreatywne nowoczesne innowacyjne

Wystawa szklana inspirowana rewolucją przemysłową