majsterkowanie

Wykonanie nowoczesnej dekoracji mieszkania – beton spotyka miedź

nowoczesna dekoracja mini doniczka paski metalowe sukulenty

Nowe trendy pojawiają się raz za razem i determinują nasz styl życia. Jeśli jesteście już ciekawi, co ma do zaoferowania nadchodzący sezon jesienny w zakresie dekoracji, to chcielibyśmy Was o tym poinformować. Mieszanka różnych materiałów rośnie. A co lepiej pasuje do jesieni niż atrakcyjna miedź o czerwonawym kolorze. Metalowe powierzchnie wspaniale łączą się z szarym betonem, co tworzy ciekawy kontrast. Chcielibyśmy Wam przynieść wspaniałe i nowoczesna dekoracja Zaprezentuj pomysły, z których część możesz nawet wykonać samodzielnie, aby udekorować swój dom w szczególny sposób.

Nowoczesna dekoracja w postaci doniczek

nowoczesna dekoracja beton-pasinga-doniczka-pomysł-miedziany-papier-paski

Takie donice są obecnie oferowane przez różnych producentów. Na przykład te modele pochodzą z Pasinga. Możesz więc kupić nowoczesną dekorację, jeśli nie masz czasu na samodzielne wykonanie. Możesz dodać miedziane akcenty do każdego pomysłu na dekorację na trzy różne sposoby:

Nowoczesna dekoracja wykonana z miedzi i betonu

nowoczesna dekoracja diy-pomysły-beton-kolory-ombre-kaktus-sukulenty

Wariantem na nowoczesną dekorację jest użycie prawdziwego metalu. Rury lub drut są odpowiednie i można je zginać według własnego uznania i używać ich na różne sposoby. Jest też samoprzylepna folia miedziana, którą można wykorzystać do ustawiania akcentów, a z drugiej strony farby i spraye. Musisz sam zdecydować, który wariant jest dla Ciebie najlepszy.

Doniczka do zawieszenia

nowoczesna dekoracja umbra-geometryczna-roślinna-doniczka-metalowa

Przewody są idealne między innymi, jeśli chcesz wykonać takie rusztowanie. Beton można również przerabiać na różne kształty. Nawet początkujący mogą to zrobić! Do nowoczesnej dekoracji wystarczy odpowiedni pojemnik w pożądanym kształcie, do którego wlewa się beton. Wolną przestrzeń pośrodku na nowoczesną dekorację roślinną można uzyskać umieszczając w niej rurę lub inny przedmiot i wylewając wokół niego beton.

Lampa betonowo-miedziana

nowoczesna-dekoracja-biurka-lampa-zrób-to-sam-rurki-miedziane-przemysłowe

Jeśli nadal nie wierzysz, że niezwykle łatwo jest samodzielnie wykonać nowoczesną dekorację z betonu i miedzi, to ten przykład z pewnością Cię przekona. To lampa na biurko, która będzie wyglądać wspaniale, zwłaszcza w nowoczesnych stylach wyposażenia. Poniżej znajdziesz instrukcje dotyczące przebudowy.

wylewanie betonu

nowoczesna-deco-lampa-wykonanie-betonu-proste-instrukcje

Aby móc samodzielnie majstrować przy nowoczesnej dekoracji, potrzebujesz szybkiego cementu, miedzianych rurek i złączy, gniazdka, kabla i żarówki. Zdobądź też plastikową folię na podstawę lampy. Włóż złącze i zalej go betonem. Trzymaj rurę mocno, aby się nie ześlizgnęła. Rura powinna być wyższa niż poziom betonu.

Zamontuj lampę

nowoczesne-deco-elementy-budowlane-miedziane-rurki-minimalistyczne

Po wyschnięciu betonu można montować nowoczesne dekoracje. Możesz zobaczyć jak dokładnie na powyższym obrazku. Kabel przechodzi przez rurę i stopę betonową. Ta lampa jest tylko przykładem i można ją dowolnie przekonwertować. Na przykład możesz inaczej ukształtować metalowy stojak. Podczas montażu upewnij się jednak, że jest równowaga i że lampa może stać.

Zrób sam piękną dekorację

nowoczesne-deco-wazony-majstruje-jesien-nastrój-inspiracje

Połączenie betonu i miedzi doskonale nadaje się również do wazonów. Nowoczesną dekorację można wypełnić plastikowymi kwiatami w pasujących do siebie kolorach, tworząc idealny jesienny nastrój. Taka dekoracja DIY jest stylowa i naprawdę przyciąga wzrok. W tym przykładzie kwiaty zostały wbite w jeszcze wilgotny beton.

Nowoczesna lampa stołowa do jadalni

nowoczesna-dekoracja-oświetlenie-minimalistyczne-japonia-lampa-stołowa-optyka-długie paski

Podłużne lampy są bardzo popularne do oświetlania stołu w jadalni i jednoczesnego jego dekorowania. Do stworzenia tak nowoczesnego wystroju można wykorzystać betonową belkę i ramę wykonaną z miedzi. W miedzianej ramie można schować świetlówkę. Podczas wylewania betonu nie zapomnij zostawić dziury na kabel.

Zrób sam nowoczesną dekorację

nowoczesna-dekoracja-z-świecznikiem-stół-świece-instrukcje-zrób-pomysł na majsterkowanie

Ten świecznik jako nowoczesna dekoracja również można wykonać szybko i łatwo. Niezbędne materiały można znaleźć częściowo w gospodarstwie domowym, a częściowo w sklepie z narzędziami. Zaopatrz się w karton, szybkozłączkę, miedziane łączniki, folię miedzianą i, jeśli nie jest samoprzylepna, odpowiedni klej. Ponownie dekorację można zmienić zgodnie z Twoimi pomysłami.

Wyprodukuj bazę

nowoczesne-deco-wiadro-do-mieszania-betonu-ciasne-pudełko-znicze-dekoracja-stołu

Świecznik wykonany jest z betonu, który należy najpierw wymieszać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Gotowy beton wlewa się następnie do przygotowanego kartonu. Jeśli nie podoba Ci się wzór tektury, nowoczesną dekorację możesz wykonać również w innym pojemniku. Możesz również samodzielnie wybrać kształt.

Miedziane rurki do trzymania świec na miejscu

nowoczesny-deco-beton-wylewany-karton-szablon-szablon

Owinąć odcinki rur folią spożywczą. Uniemożliwia to ich wypełnienie betonem. W końcu powinny pozostać puste, aby pomieścić świece. Następnie włóż miedziane elementy do jeszcze wilgotnego betonu, upewniając się, że pozostają proste. Podczas pierwszej godziny fazy schnięcia należy regularnie spryskiwać powierzchnię betonu wodą i utrzymywać ją wilgotną, aby uniknąć pęknięć.

Klej na folii miedzianej

Nowoczesna-deco-folia-miedziana-sklejanie-dekoracja-z-do-do-świeca

Klej do folii metalowej jest następnie malowany na powierzchniach, które mają być sklejone. Użyj pędzla. Pozostaw klej do wyschnięcia (będzie nadal lepki), a następnie rozprowadź folię. Możesz je wygładzić szerokim pędzlem. Usuń folię spożywczą i umieść świece w świeczniku. Tak łatwo jest stworzyć własną nowoczesną dekorację.

Nowoczesne przedmioty dekoracyjne

nowoczesna-dekoracja-stojak-notatki-druciarz-biurko-identyfikator-imienny-beton-drut miedziany

Mały stojak na notatki jest jeszcze prostszy. Do tej ładnej i użytecznej nowoczesnej dekoracji potrzebny będzie drut miedziany i mały pojemnik do wylewania betonu. Na przykład dobrze nadaje się opakowanie owocowych krasnali. Uformuj drut w dwa rzędy zgodnie z potrzebami, aby można było przymocować znaczniki i przykleić go do mokrego betonu.

Nowoczesna dekoracja w salonie

nowoczesny-deco-travalo-stolik-boczny-miedziany-blat-plant

Oferowane są nawet meble wykonane z betonu i miedzi. Atrakcyjny stolik boczny Travalo marki Jonathan Sabine ma miedziany blat i nogi, a także betonową podstawę, na której można schować różne rzeczy. Stół może służyć jako inspiracja do stworzenia własnej nowoczesnej dekoracji w postaci mebli według tej zasady.

Nowoczesne figury dekoracyjne jako latarnie

nowoczesna-dekoracja-latarnie-pomysly-oryginalny-wzor-stolik-boczny

Ta niezwykła nowoczesna dekoracja służy jako latarnia do lampionów różnej wielkości. Trudną rzeczą w tym pomyśle jest znalezienie odpowiedniego pojemnika do wylewania betonu, który ma taki wzór. Do dalszego projektowania ponownie nadaje się folia lub lakier, którym powlekasz otwory.

Nowoczesny zegar i lampa

nowoczesny-deco-zegar-efektywnie-oprawka-klosz-szafka-dekoruj

Oprócz lampy biurkowej możesz również samodzielnie wykonać lampkę do stolika bocznego lub stolika nocnego lub lampę podłogową. Będziesz potrzebował domowej roboty stojaka i abażuru. Bardzo atrakcyjny jest również zegar ścienny Piatto firmy Moe Takemura. Ich minimalistyczny design sprawia, że ​​doskonale sprawdzają się jako nowoczesna dekoracja do równie nowoczesnych wnętrz.

Nowoczesna dekoracja mieszkania

nowoczesna-dekoracja-figury-projekt-i-szyldy-metalowy-akcent-miedziany-zloty

Zasadniczo z betonu można tworzyć różnorodne kształty. Możesz nawet zrobić szablony i pojemniki do samodzielnego nalewania, na przykład z tektury lub drewna. A następnie możesz udekorować gotowe betonowe figury indywidualnie miedzią, aby uzyskać idealną, nowoczesną dekorację według swoich pomysłów.

Śmieszne pisanki

nowoczesna-dekoracja-pisanki-betonowe-miedziane uszy-zajączek

To tylko jeden przykład tego, jak można wykorzystać nowoczesne dekoracje z miedzi i betonu do dekoracji domu na szczególną uroczystość. Zamiast malować jajka w tradycyjny sposób, można takie jajka zrobić. Z tych materiałów możesz również zaprojektować Świętego Mikołaja, renifera lub kwiaty. Wszystko czego potrzebujesz to troche wyobraźni.