majsterkowanie

Stolik kawowy DIY dla geeka – 4 kreatywne pomysły

Części komputerowe do samodzielnego stolika kawowego skutecznie oświetlają dekorację salonu!

Podczas gdy większość z nas woli ukryć swoją geekową stronę w domu, doceniamy pomysłowość potrzebną do stworzenia mebla, który w jakiś sposób przypomina nerda. A Stolik kawowy DIY wydaje się najłatwiejszym sposobem na udowodnienie swojej lojalności, czy to do gier komputerowych, procesorów czy LED. Poniżej przedstawiamy najbardziej imponujące przykłady jednego z nich Stolik kawowy DIY, które odzwierciedlają interesy właścicieli.

Stolik kawowy DIY wykonany z płyty głównej

diy stolik kawowy części komputerowe procesor salon

Kiedy jego Intergraph 6880 przestał działać, dumny właściciel tego ciekawego stolika kawowego postanowił ponownie wykorzystać jego części jako elementy projektu, w tym płytę główną, a także całą gamę innych części, które w innym przypadku nadawałyby się tylko na wysypisko. Z Stolik kawowy DIY z części komputerowych składa się z dwóch stołów. Wewnętrzny stół obsługuje wszystkie części komputera, płytkę drukowaną i napędy ze starej serii Intergraph 6000 z późnych lat 80-tych i wczesnych 90-tych, podczas gdy drugi na zewnątrz służy jako zewnętrzna rama stołu. Ze wszystkich stron dodano szklane i diodowe światła. „Na Intergraph 6880 nauczyłem się symulacji komputerowej, grafiki i animacji i widzę w nim swojego mentora” – mówi właściciel i konstruktor stołu.

Stolik kawowy DIY z kontrolera Playstation

Salon udekoruj stolik kawowy playstation biały kontroler,

Ten ponadgabarytowy kontroler składa się z arkusza sklejki, płyty MDF i forniru oraz ma szklany blat. Projekt trwał łącznie 20 tygodni i został przedstawiony jako ostateczny projekt dla szkoły. Kciuki kurczą się od samego patrzenia na kontroler.

DIY stolik kawowy playstation w oryginalny sposób

Tył stolika kawowego

stolik kawowy nintendo kontroler zrób to sam w salonie

Stolik kawowy Super Nintendo DIY

Stół ten oferuje nie tylko możliwość przechowywania w nim różnych rzeczy. Duży pad kierunkowy oraz przyciski A i B mogą być używane do sterowania Mario na dużym ekranie.

stół do ping ponga doprowadziły meble do salonu gry

Stół do ping ponga LED

Blat został zbudowany z 4096 diod LED, które reprezentują grę w ponga sterowaną przez cztery kontrolery Atari wbudowane w rogi stołu.