majsterkowanie

Sam pomaluj koszulkę farbą do tekstyliów – 22 kreatywne pomysły

Od obrazków, zabawnych powiedzeń, modnych wzorów po ulubione postacie z kreskówek. To, co przedstawiamy na naszych koszulkach, jest sposobem na pokazanie naszego stylu i upodobań. Dlatego malowanie własnej koszulki jest tak zabawne. Monochromatyczny T-shirt nie kosztuje dużo pieniędzy, ale przy odrobinie kreatywności może przyciągnąć wzrok. Jeśli szukasz pomysłów, jak je zdobyć Sam pomaluj koszulkę wtedy wybiłeś tu złoto. Pokażemy Ci kilka świetnych przykładów, które pokochałyby dzieci i dorośli.

Sam pomaluj koszulkę – świetny pomysł z naklejkami

Sam pomaluj koszulkę farbą tekstylną-dzieci-dziewczyna-wstążka-kropki

Twoja wyobraźnia nie ma ograniczeń przy wyborze motywów do samodzielnie namalowanej koszulki. Jednak abstrakcyjne wzory i kształty geometryczne, takie jak trójkąty i koła, można tworzyć bardzo łatwo i szybko. Eksperymentuj z różnymi technikami. Na przykład za pomocą naklejek można uzyskać ciekawe efekty, jak pokazano na powyższym obrazku. Z taśmą malarską. Użycie szorstkiej, suchej gąbki i farby do tkanin tworzy chłodny, pozbawiony tekstury wygląd. Dzięki gumce ołówka małe kropki powstają bardzo szybko. Sprawdź poniżej inne zabawne sposoby malowania T-shirtów. Zapoznaj się również dobrze z instrukcjami podczas pracy z barwnikami tekstylnymi i puść wodze fantazji.

Sam pomaluj koszulkę – gąbką i farbą do tekstyliów

Sam pomaluj koszulkę farba tekstylna-chevron-wzór-gąbka-żółty-szary

Możesz samodzielnie pomalować koszulkę gąbką i farbą do tkanin i zaprojektować ją w bardzo wyjątkowym stylu. Oto prosty projekt DIY na białą koszulkę w jodełkę. Aby to zrobić, musisz najpierw wyciąć z czystej gąbki wąski i duży szewron. Następnie użyj linijki i pióra z ukrytym atramentem, aby narysować proste linie w miejscu, w którym chcesz umieścić projekt. W ten sposób możesz mieć pewność, że ciśnienie jest dokładnie pośrodku.

Teraz wybierz dwa kolory tekstyliów, które dobrze ze sobą współgrają lub tworzą ładny kontrast. Przed malowaniem włóż gruby kawałek tektury do wnętrza koszulki, aby farba nie krwawiła i nie poplamiła losowo pleców. Następnie stemplujemy wzór gąbką, zaczynając od jednego z kolorów, pozostawiając go do wyschnięcia, a dopiero potem nakładając drugi kolor. Pozwól koszulce całkowicie wyschnąć, wyjmij karton i gotowe.

Zaprojektuj własne koszulki dla par – 11 fajnych pomysłów na projekt

Kreatywny projekt koszulki do naśladowania – 33 inspiracje

Zaprojektuj t-shirt – w ten sposób urozmaicisz nudne projekty

Twórz wspaniałe wzory za pomocą farby do tkanin i gumki do ołówka

koszulka-pomaluj się-tkanina-kropki-ołówek-szablon-serce

Kolejną świetną technikę malowania własnej koszulki znajdziesz w powyższych instrukcjach. Aby to zrobić, gumka ołówka służy do tworzenia ładnego wzoru z małymi kropkami. Dzięki szablonowi w dowolnym kształcie techniką tą można przenieść piękne motywy na monochromatyczne T-shirty. Do barwienia można użyć dowolnego koloru tkaniny, a nawet zaprojektować mieszankę kolorów.

Malowanie koszulki ze wzornikiem

Sam pomaluj koszulkę farbami tekstylnymi-trójkąty-neonowe kolory

Malowanie koszulek to twórcza aktywność na dziecięce przyjęcia urodzinowe

T-shirt malowanie urodzinowego motywu jednorożca dla dzieci

Odtwórz sukienkę Anny na koszulce

Sam pomaluj koszulkę-farba do tekstyliów-dzieci urodziny-anna-eiskoenigin-film

Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na drogie kostiumy na Mardi Gras lub Halloween, możesz spróbować samemu zrobić kostiumy z tanich materiałów. Na przykład farbą do tkanin i odrobiną umiejętności malowania możesz samodzielnie pomalować jednokolorową koszulkę i przekształcić ją w kostium ulubionej postaci.

Jeśli Twoje dzieci chcą w tym roku przebrać się za swoje ulubione postaci z Krainy Lodu, oto instrukcje dotyczące kostiumów Anny, Elsy i Olafa. Najłatwiejszym sposobem na stworzenie idealnego kostiumu jest użycie szablonu z odpowiednim wzorem. Umieść szablon w koszulce i powtórz motywy i wzory na tkaninie za pomocą farby do tkanin i pędzla.

Sukienka Elsy – królowej lodu

koszulka-pomaluj-sam-tekstylna farba-urodziny-dzieci-elsa-eiskoenigi-kostium

Suknia królowej Elsy jest łatwiejsza do skopiowania niż sukienka księżniczki Anny, ponieważ ma niewiele elementów. Białą koszulkę można po prostu pomalować na niebiesko i doprawić brokatowym pudrem. Wystarczy przyszyć jeszcze kilka cekinów i gotowe. T-shirt Kraina Lodu możesz połączyć z niebieską spódnicą, aby uzyskać ładniejszy efekt.

Olaf – bałwan

Sam pomaluj koszulkę farbą tekstylną-dzieci urodziny-olaf-bałwan

Z drugiej strony dla małych chłopców strój taki jak bałwan Olafa jest idealny. Możesz sam pomalować białą koszulkę i zaprojektować ją jak ciało bałwana. W takim przypadku nie potrzebujesz nawet szablonu, ponieważ powinieneś po prostu narysować kilka kółek o różnych rozmiarach. Co więcej, ramiona i kilka guzików można pomalować na czarno, a kostium Olafa jest gotowy.

T-shirt staje się elegancką koszulą dziecięcą

koszulka-pomaluj-siebie-tekstylia-farby-dzieci-ołówek-guma-kropki

Za pomocą farby do tkanin i odpowiedniego szablonu możesz samodzielnie pomalować prostą koszulkę i przekształcić ją w ładną koszulkę dziecięcą. Aby to zrobić, potrzebujesz szablonu do kołnierza i jednego do plisy z guzikami. Można je następnie obrysować kropkami za pomocą gumki ołówka i dowolnego koloru tkaniny. Po usunięciu szablonu możesz stemplować małe kropki jako przyciski na panelu przycisków. Tak łatwo jest przekształcić białą bluzkę w elegancką koszulę na specjalne okazje.

T-shirt w kolorze tęczy

t-shirt-pomaluj-sam-tekstylia-farba-dzieci-taczowy-malarz-malarz taśma

Kolejnym narzędziem, które można wykorzystać do tworzenia kreatywnych wzorów na koszulce, jest taśma maskująca. Możesz go użyć do samodzielnego namalowania geometrycznych motywów na koszulce i wyczarowania kreatywnych projektów. Jednym z przykładów jest ta kolorowa tęczowa koszulka. W tym celu na przodzie przykleja się kilka pasków taśmy malarskiej, a następnie pokrywa się kolorami tęczy. Po wyschnięciu farby paski można oderwać, aby odsłonić piękny wzór. Więcej świetnych pomysłów znajdziesz w galerii zdjęć.

Kropki lub paski?

Sam pomaluj koszulkę farbami tekstylnymi-pomysły-kropki-paski-neonowe kolory

Trójkąty w pastelowych odcieniach w rzędzie pionowo

t-shirt-pomaluj-sam-tekstylnie-kolor-nowoczesne-trójkąty-pastelowe kolory

Zrób aztecki wzór na własnej koszulce

koszulka-pomaluj-sam-tekstylna farba-aztec-wzór-kolorowe-trójkąty

chaotycznie rozmieszczone trójkąty na koszulce

Sam pomaluj koszulkę - kolor tkaniny - abstrakcja - prostokąty - miętowa zieleń

Brokatowa farba do tkanin w kolorze srebrnym i złotym na czarnym t-shircie

t-shirt-pomaluj-sam-tekstylia-instrukcje-maluj-paski-taśma malarska

Namaluj wzór fleur-de-lis na koszulce za pomocą szablonu

T-shirt-pomaluj-sam-tekstylna-farba-szablon-fleur-de-lys-lily-flower-pattern

tylko trzy lub cztery paski jako akcent

t-shirt-pomaluj-sam-tekstylia-farba-zielone-paski-przekątna

Stwórz symbol Batmana za pomocą szablonu i farby do tkaniny

T-shirt-pomaluj-sam-tekstylia-farba-batman-symbol

zrób sam modną koszulkę Celiné

t-shirt-pomaluj-sam-tekstylny-farba-celine-paris-font

Sam opisz instrukcje dotyczące koszulki

t-shirt-pomaluj-sam-tekstylia-instrukcje-malowania-czcionka-celine-paris-czarny

szablon

t-shirt-self-paint-celine-paris-szablon