majsterkowanie

Po prostu sam zrób wieszaki – 13 oryginalnych pomysłów

Instrukcje od kristymuprhy.com

Wieszaki-zrób to sam-pomysły-poroże jelenia-różowe-złote-akcenty

Czy masz też wrażenie, że na korytarzu jest coraz więcej kurtek i że haczyki po prostu już nie wystarczają? A czy przedmioty kupione w przedsprzedaży są dla Ciebie zbyt nudne? Następnie po prostu zaprojektuj to sam Wieszak na płaszcze. Pokażemy Ci kilka oryginalnych pomysłów, które możesz wykonać m.in. z przedmiotów gospodarstwa domowego. Są łatwe w wykonaniu i idealne dla entuzjastów projektów DIY. Wypróbuj je od razu. Przykłady są również idealne jako pomysły na prezent. Więc jeśli chcesz zaskoczyć kogoś czymś wyjątkowym, co ma osobisty charakter, możesz zrobić świetny wieszak na ubrania DIY.

1. Wieszak wykonany z pędzla

Zdjęcie za pośrednictwem dominicwilcox.com

Wieszaki-pomysły-zrób-zrób-to-maszyny-pędzle-malarskie

Możesz uzyskać kształt haczyka, używając kleju lub kleju szybciej schnącego, aby zagiąć włosie i utrzymać je w tym stanie. Czy wszystkie twoje stare pędzle są pomalowane farbą, której użyłeś? Nie ma problemu! Ponieważ tworzy to wspaniały, kolorowy efekt na ścianie.

2. Wieszaki wykonane z widelców i łyżek

Wieszaki do szafy-zrób-zrób-to-sam-pomysły-stare-widelce-drewniana deska

Możesz także użyć starych, nie nadających się do użytku sztućców, robiąc z nich wieszaki na ubrania. Widły są do tego szczególnie skuteczne, ponieważ można zginać i kształtować zęby widelca w ciekawy sposób.

3. Rzutki

Wieszaki do szafy-zrób-zrób-to-sam-pomysły-rzutki-stal

W przypadku nowoczesnego wariantu użyj rzutek. Twoje stare nadają się do tego, pod warunkiem, że są nadal w dobrym stanie. Metalowe strzały, które można kupić w sklepie, są szczególnie eleganckie.

4. Paragrafy Wieszaki-diy-pomysły-szpilki-buty-obcasy

Masz szpilki, które już dawno wyszły z mody, ale czy jesteś zbyt dobry, żeby je wyrzucić? Następnie po prostu użyj obcasów, aby przymocować oryginalne haczyki do ściany.

5. klucz

Haczyki do szafy pomysły na majsterkowanie klucze

Podobnie jak w przypadku widelców, możesz zgiąć klucze, aby użyć ich jako wieszaków na ubrania. Ten pomysł szczególnie nadaje się do garażu lub warsztatu do wieszania kurtki roboczej.

6. Zawór kranu

szafa-hak-diy-pomysły-zawór kran

Znasz te stare zawory kranowe, które mają wspaniały ozdobny kształt. Zamień je w skuteczne wieszaki na ubrania, przymocowując je do deski. Możesz je również wcześniej pomalować na kolor.

7. Pół czajniki

haczyki-szafa-zrób-zrób-to-sam-pomysły-pół-czajniki

To pomysł idealny do romantycznego stylu vintage. Przetnij stary porcelanowy czajniczek na pół lub użyj metalowego czajniczka i pomaluj go na biało. Nie uważasz, że to bardzo skuteczne?

8. Rury miedziane

Pomysł na www.remodelista.pl

Wieszaki na szafy-zrób-zrób-to-sam-pomysły-miedziane-rury-instrukcje

Miedź to bardzo przyjemny kolor. Z tego powodu doskonale nadaje się do ustawiania akcentów. Ze starych elementów można zrobić efektowne wieszaki na ubrania.

9. Wieszaki na płaszcze wykonane ze sznurka lub drutu

Pomysł na ohhappyday.com

Wieszaki-zrób to sam-pomysły-instrukcje-drut-sznur-pokój dziecięcy

Możesz zrobić wieszaki na ubrania z kolorowego drutu lub sznurka, które zawierają również osobiste powitanie. Bardzo prosty pomysł do naśladowania.

10. Poroże jelenia

Pomysł na camilestyles.com

Wieszaki na ubrania-zrób-zrób-to-sam-pomysły-poroże jelenia

Bardzo skuteczny jest również wieszak na płaszcz wykonany z poroża. Ten pomysł wcale nie jest tandetny. Masz również możliwość zaprojektowania go w kolorze.

11. Klamki o różnych wzorach

Wieszaki-do-zrób-zrób-to-sam-pomysły-stare-drzwi-gałki-szuflady

Zanim wyrzucisz starą szafę lub komodę, zastanów się, czego jeszcze możesz użyć. Na przykład odpowiednie są klamki. Jeśli drewno ma świetne usłojenie, możesz również użyć deski do przymocowania klamek. Masz już wieszak na ubrania DIY.

12. Udekoruj wieszak na płaszcz

Wieszaki-zrób-zrób-to-sam-pomysły-różne-drewniane-deski podłogowe

Nie wyrzucaj starych kawałków drewna! Zamiast tego kup ładne wieszaki na płaszcze do tego pomysłu (oczywiście pasują również domowe). Następnie dekorujesz je, układając różne kolorowe kawałki drewna. Otrzymujesz efektowną mozaikę wykonaną z drewna, którą możesz zaprojektować indywidualnie. To świetny sposób na wykorzystanie resztek drewna na coś pożytecznego.

13. Figurki zwierząt jako haczyki

Wieszaki-zrób to sam-pomysły-figurki-zwierząt

Jeśli chcesz zaprojektować wieszak do pokoju dziecięcego, możesz wykorzystać figurki do zabawy w postaci zwierzątek lub innych rzeczy. Spraw, aby Twoje dziecko było szczęśliwe!