majsterkowanie

Jak uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania w domu?

shabby-chic-kuchnia-biała-kuchnia-szafka-sprzęt-sprzęt-przechowywanie

Jeśli twój dom wymaga kilku zmian organizacyjnych, nie myśl zbyt szybko, że wszystkie opcje przechowywania są brzydkie lub będzie cię to kosztować dużo czasu i pieniędzy, aby wszystko uporządkować. Rozwiązania do przechowywania mogą być zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne, o ile podejmujesz mądre decyzje na ich temat. Jak więc zabezpieczyć dodatkowe miejsce do przechowywania w domu??

 Miejsce do przechowywania w domu: staraj się myśleć nieszablonowo

schowek-wysuwane-łóżko-z-szufladami-pokoju-młodzieżowego-fioletowe-ściany

Jednym z najlepszych sposobów na dodanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania w pokojach jest przekształcenie niektórych istniejących mebli w rozwiązania do przechowywania. Pomyśl o całej niewykorzystanej przestrzeni pod łóżkiem, może zmieści się kilka pojemników do przechowywania ubrań i butów, których w tej chwili nie potrzebujesz. Ławka w przedpokoju może pełnić podwójną funkcję, a także służyć jako stojak na buty. Jeśli w salonie lub jadalni jest mało miejsca, zastanów się nad zamianą stolika kawowego na coś mniejszego w stylu vintage. Zmiana doda Twojemu pokojowi odrobinę kapryśnego blasku, wtedy na pewno znajdziesz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania gier planszowych i zabawek dla dzieci.

Miejsce do przechowywania w domu: Możesz powiesić wiele rzeczy

ikea-stolik-kuchenny-haczyk-naczynia

Dodanie opcji przechowywania w małym lub zatłoczonym pomieszczeniu jest zawsze wyzwaniem. Jeśli jednak masz pustą ścianę i nie używałeś jej wcześniej, teraz jest na to czas. Półki świetnie nadają się do przechowywania różnych przedmiotów, książek i sztuczek. Rozważ wieszanie garnków i patelni w kuchni. Umieść tam półki, aby Twoja kuchnia nie wyglądała na zatłoczoną.

Wieszaki-dekoracyjne-klatka-dla-ptaka-metal-przedpokój-pomysły na projekt

Bądź kreatywny podczas zakupów

Jeśli interesuje Cię znalezienie najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych opcji przechowywania w swoim domu, nie kupuj pierwszej rzeczy, którą zauważysz. Odkryj wyjątkowe alternatywy! Na przykład, jeśli jesteś zapalonym ogrodnikiem, pomyśl o zainwestowaniu w innowacyjne kalosze, które schną w pomieszczeniach bez brudzenia podłogi. Są pewne drobiazgi, które pobudzają Twoją wyobraźnię, gdy myślisz o potrzebie nowych rozwiązań w zakresie przechowywania.

W razie wątpliwości dodaj nowe półki

pomysły organizacyjne

Jeśli okaże się, że Twoje szafy są za duże na przedmioty, które posiadasz, rozważ dodanie dodatkowych półek, aby lepiej wykorzystać dodatkową przestrzeń. Łatwo jest zainstalować pionowe przegrody w szafkach kuchennych i przechowywać na nich tace do pieczenia i pokrywki garnków.

Jeśli tylko się nad tym zastanowisz, znajdziesz w swoim domu mnóstwo nieużywanych zakamarków, które mogą służyć jako miejsca do przechowywania!

drewno-biała-kuchnia-meble-pomysły-przechowywanie-projekt-do-małej-kuchni

Przestrzeń do przechowywania w domu – praktyczne szafki kuchenne na kółkach

nietypowe-meble-przedpokoju-pomysły-wieszaki-drewno-optyka-dekoracyjna-biała

Niezwykłe akcesoria domowe do przedpokoju

łóżko-z-przechowywaniem-rozwiązania-pokoje-nastolatka-biurko-nowoczesne

 Łóżko ze schowkiem do pokoju młodzieżowego

kreatywne-pomysły-przestrzeń-do-domu-łazienka-meble-upcykling

Rozwiązania do przechowywania w łazienkach

białe-łazienkowe-kafelki-drewniane-półki-rustykalne-ręcznik-pomysły-przechowywanie

łazienka-poziom-podłogi-prysznic-mozaika-system-regałów-ręczników

łazienka-ściana-projekt-sufit-wysokie-regały-bez-drzwi

Przestrzeń-magazynowa-domowe-pomysły-drewniana-drabina-system-regałów-czerwony-malowanie