majsterkowanie

Huśtawka DIY dla dzieci – projekt zrób to sam ze starą deskorolką

Huśtawka dla dzieci zrób sobie projekt DIY ogród majstrować starą deskorolkę!

Być może znasz już trend związany z huśtawką dla dzieci, że kreatywni rodzice robią sobie we własnych ogródkach zabawę dla najmłodszych? Cóż, ten zabawny projekt DIY wymaga trochę wyobraźni, ale ty i twoje dzieci z pewnością go pokochacie. Mając to na uwadze, chcielibyśmy zaoferować Ci prosty przewodnik, który pomoże Ci rozpocząć lub udoskonalić własny projekt samodzielnego wykonania huśtawki dla dzieci. Więc jeśli jesteś podekscytowany zrobieniem oryginalnej huśtawki dla dzieci z bezpiecznych materiałów, kup sobie starą deskorolkę i zakasaj rękawy!

Huśtawka zrób to sam dla dzieci – instrukcje

huśtawka dla dzieci projekt diy ogród majstrować stara deskorolka deskorolka huśtawka dziecięca natura

Nawiasem mówiąc, huśtawka dla dzieci, którą tutaj opiszemy, nie jest tradycyjnym projektem, który można zobaczyć wszędzie. Wręcz przeciwnie, to tzw. „swurfer”, który umożliwia dzieciom bujanie się w pozycji stojącej. Dzięki tej niezwykłej kreacji Twoje maluchy będą miały wrażenie surfowania na fali. Pozwoli Ci również dużo się poruszać w ciepłe dni. W ten sposób gwarantowany jest efekt natychmiastowej miłości. Dzięki tym instrukcjom montaż huśtawki dla dzieci we własnym ogrodzie może być łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Użyj starej deskorolki

Huśtawka dla dzieci zrób to sam projekt diy ogród majsterkowanie stara deskorolka osie kółka rolki deskorolka;

Samouczek fotograficzny, który dla Ciebie przygotowaliśmy, jest bardzo wymowny i ilustruje kolejne kroki tego wspaniałego projektu DIY. Szczegółowe wyjaśnienia są zatem całkowicie bezużyteczne i dołączamy do zdjęć tylko kilka drobnych wyjaśnień. Jak podpowiada logika, pierwszym krokiem jest zdobycie niezbędnego sprzętu, który w tym przypadku składa się ze starej deskorolki i liny.

Huśtawka dla dzieci zrób to sam projekt diy ogród majsterkowanie stara deskorolka osie koła rolki rolka odkręć

Gdy już masz deskę, użyj śrubokręta przystosowanego do demontażu osi podtrzymujących koła. W razie potrzeby użyj narzędzia do usuwania obrzeży, aby odblokować zwrotnice. Nie będziesz ich już potrzebował, więc możesz je wyrzucić.

Huśtawka dla dzieci zrób sobie diy projekt ogród majsterkowanie stara naklejka na deskorolkę usuń szlifowanie!

Najpierw usuń wszystkie naklejki i inne przedmioty z powierzchni deskorolki za pomocą papieru ściernego lub szczotki drucianej. Prawdopodobnie będziesz musiał wywierać na nią dużą presję, jeśli używasz starej drewnianej deski. Następnie ponownie użyj kawałka papieru ściernego do drobniejszego polerowania, aby pojawiło się drewno.

Pomaluj przyszłą huśtawkę dla dzieci farbą

Huśtawka dla dzieci zrób to sam projekt diy ogród majsterkowanie stara naklejka na deskorolkę usuń farbę do szlifowania i polerowania!

Wszystko, co musisz zrobić, to pomalować byłą deskorolkę wybranym rodzajem farby do drewna. Pozwól mu dobrze wyschnąć, pozwalając kolorowej podstawie huśtawki dla dzieci na chwilę usiąść na kartonowym pudełku. W tym okresie można dodawać rysunki, naklejki lub inne tego typu ozdoby.

wiercić dziury

Zrób huśtawkę dla dzieci diy projekt ogród majstrować mierząc starą deskorolkę wiercąc otwory!

Następnie, używając zwykłych czterech otworów, do których przykręcono osie jako punktów odniesienia, zaznacz ołówkiem lub kredą, gdzie chcesz wywiercić nowe otwory. W tym pozwolisz liny przejść. Na koniec użyj wiertła, aby zrobić wejście do mocowania lin.

Huśtawka dla dzieci zrób sobie projekt DIY ogród majsterkowanie starą deskorolkę dodaj drewniane kołki!

Najpierw wytnij dwa drewniane kołki, aby miały taką samą szerokość jak deska deskorolki. Dwa kawałki drewna można również szlifować, ponieważ będą pełnić funkcję uchwytów. Oznacza to, że Twoje dziecko będzie mogło stać prosto podczas bujania się na deskorolce. Następnie umieść drewniane kołki na desce, w której wywierciłeś otwory. Użyj perforacji jako prowadnicy i zaznacz, gdzie zrobisz pozostałe otwory.

Przymocuj linę

Huśtawka dla dzieci zrób sobie diy projekt ogrodowy majsterkowicza użyj liny!

Po przewierceniu drewnianych uchwytów przetnij dwa długie kawałki liny, które powinny mieć około 6 stóp każdy. Dokładna długość zależy oczywiście od tego, gdzie chcesz zawiesić swoją przyszłą deskę surfingową. Aby dokładniej obliczyć, zmierz np. odległość między najniższą gałęzią drzewa w ogrodzie a ziemią, na której będzie unosiła się huśtawka dla dzieci. Pomnóż przez dwa, a następnie dodaj trochę więcej długości.

Huśtawka dla dzieci zrób sobie projekt majsterkowania w ogrodzie, wprowadź linę!

Patrząc na powyższy kolaż zdjęć, następną rzeczą, którą możesz zrobić, to wciągnąć linę do otworów. Na przykład zacznij od góry od dołu, luźnymi końcami skierowanymi do góry. Zwiąż liny, aby zabezpieczyć deskę i uniemożliwić jej przesuwanie się na boki.

DIY huśtawka dla dzieci diy projekt ogród majstrować węzeł liny

Następnie zastanów się nad dobrym położeniem drewnianych uchwytów. Twój wzrost powinien znajdować się gdzieś na ramieniu malucha, aby mógł bez problemu korzystać z huśtawki dziecka. Ponownie zawiąż węzły na odpowiednią wysokość, a następnie włóż je i zawiąż ponownie, aby umieścić je na miejscu.

Ukończ projekt

Huśtawka dla dzieci zrób sobie diy projekt rękodzieła ogrodowego powiesić starą deskorolkę!

Samo zrobienie huśtawki dla dzieci nie było tak skomplikowanym zadaniem, prawda? Teraz twoja deska ma uchwyty, których możesz użyć do ukończenia projektu DIY. Zawieś fascynującą pływającą deskorolkę na masywnej gałęzi i pozwól dziecku bawić się surfowaniem i huśtaniem w powietrzu. Dzięki podwójnej huśtawce dla dzieci przedstawiciele w każdym wieku mogą się na niej naprawdę dobrze bawić.

Huśtawka dla dzieci zrób to sam projekt DIY ogród majsterkowanie stara deskorolka w każdym wieku podwójne uchwyty!