majsterkowanie

Elastyczna przegroda papierowa – nowoczesna ścianka działowa firmy Molo

System ścian działowych innowacyjny projekt salonu

Przedstawiamy Ci elastyczny Przegrody papierowe, kto może zdefiniować różne obszary w domu. Projekt Molo jest innowacyjny i super praktyczny.

Przegroda papierowa o elastycznym kształcie

Pomysł na projekt wnętrza biura z przegrodą papierową

Softwall to nazwa nowego projektu autorstwa Molo – ten Przegrody papierowe jest w rzeczywistości elastycznym systemem ścianek działowych, który można rozbudowywać i zwijać. Ściana działowa może osiągnąć długość 50 metrów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, która inspirowana jest japońską sztuką origami, ścianę można skompresować do „długości” 5 cm. W ten sposób bierze Przegrody papierowe nie więcej miejsca niż kołdra. System jest dostępny w wersji standardowej i na zamówienie i w razie potrzeby może osiągnąć wysokość 3 metrów. Model dostępny jest w kolorze czarno-białym i może być wykonany z papieru lub tkaniny. Projekt cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w Europie, ale także w USA.

Nowoczesne przegrody papierowe znajdują zastosowanie w domu i biurze

Ściana w stylu feng shui z papieru Paravent

Dzięki nowemu systemowi Przegrody papierowe szerokie zastosowanie w naszym codziennym życiu – świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Możesz cieszyć się przestronnym salonem, a w razie potrzeby podzielić różne obszary. Również w biurze można oddzielić salę recepcyjną od sali konferencyjnej. Przegroda pokojowa jest dostarczana ze zintegrowanym oświetleniem LED zgodnie z wymaganiami klienta. Papier został specjalnie przetworzony, a przegroda jest niezwykle trwała. Projekt można czyścić próżniowo, ale nie należy go myć wodą.

 Przegroda wykonana z papieru – lekka i elastyczna

System ścianek działowych z papieru w kolorze żółtym

Innowacyjny system składania – dystrybutor pokojowy może osiągnąć wysokość do 3 metrów

Składana konstrukcja ścianki działowej Molo Design

System ścianek działowych z papieru

Projekt systemu partycji powierzchni biurowej

Biała ściana papierowa – inspirowana stylem japońskim

Składany system ścianek działowych o nowoczesnym wyglądzie

Dystrybutorzy papieru – przyjazna dla środowiska alternatywa

Składany system projektowania ścian działowych