majsterkowanie

35 pięknych pomysłów na rękodzieło z guzikami – twórz kreatywne dekoracje do swojego domu

majsterkowanie-pomysly-przyciski-kolorowe-biale-kreatywne-zrób-sam

ten Twórz pomysły za pomocą przycisków są zabawne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Małe kolorowe guziki lub duże guziki vintage – możesz nimi ozdobić niemal wszystko w domu. Pomysły na upcykling guzików są idealne, jeśli chcesz mieć niepowtarzalny styl w swoim domu. Tutaj znajdziesz 35 fajnych pomysłów na rękodzieło, które możesz łatwo zrobić w domu. I nie bój się mieszać i dopasowywać kolorów.

 Pomysły na rękodzieło za pomocą guzików – udekoruj buty

Pomysły-rzemiosło-guziki-dekoruj-płaskie-buty-fajny-pomysł

Za pomocą przycisków można tworzyć piękne obrazki, wyczarować kreatywne dekoracje, a nawet urozmaicić różne elementy garderoby i dodatki. Na przykład, jeśli stare baleriny lub trampki są dla Ciebie zbyt nudne, można je ładnie ozdobić kilkoma kolorowymi guzikami. Dzięki temu możesz zmienić swoje stare buty w nowe bez dużego wysiłku i pieniędzy. Najłatwiej przykleić guziki do buta za pomocą kleju w sprayu i pozostają tam przez długi czas.

 Pomysły na rękodzieło za pomocą guzików – stwórz swój własny, wyrazisty naszyjnik

majsterkowanie-pomysły-guziki-łańcuszek-duży-wiele-biały-przezroczysty

Masz w domu za dużo przycisków i nie wiesz dokładnie, co z nimi zrobić? Odpowiedź jest jasna: upcykling. Stare staje się nowe to popularny trend, który w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny. Zamiast wyrzucać stare guziki, możesz z nich samodzielnie zrobić piękny naszyjnik. Wybierz do niego kilka pasujących guzików i, jeśli chcesz, inną biżuterię, taką jak perły i cyrkonie. Następnie przeciągnij wszystko przez pasujący łańcuszek lub sznurek z zapięciem i sam możesz zrobić piękny, wyrazisty łańcuszek.

Pomysły na rękodzieło za pomocą guzików – kreatywny łańcuszek z kolorowymi guzikami

majsterkowanie-pomysły-guziki-łańcuszek-miedziany-kolor-czarny-kreatywny-piękny

Pomysły na łańcuszek guzików są szczególnie różnorodne i można je dopasować do każdej okazji. Czy to na co dzień, czy na imprezowy wieczór z przyjaciółmi, biżuteria kostiumowa DIY szybko zamienia się w prawdziwą atrakcję. Jeśli kolory twoich guzików nie pasują do danego projektu, możesz je po prostu pomalować i ozdobić według własnego uznania. Twoja kreatywność nie ma granic.

Pomysły na rękodzieło za pomocą guzików – udekoruj bombki błyszczącymi guzikami

Pomysły na rękodzieło-guziki-bożonarodzeniowe-piłki-złote-brokatowe-białe

Przyciski służą również do dekoracji domu i mogą być używane na każdą okazję. Aby uzyskać wspaniałą dekorację świąteczną, możesz na przykład zrobić piękne bombki z guzikami. Oprócz guzików potrzebne są również kulki styropianowe lub plastikowe i klej. Po prostu sklej guziki blisko siebie na kuli tak, aby styropian lub plastik był całkowicie pokryty. W ten sam sposób zrób kilka kulek w przyciągających wzrok kolorach i wykorzystaj je do stworzenia wspaniałych akcentów w dekoracji.

Poduszka na guziki

ozdobne guziki do poduszek zdobią zielone drzewo

Prostą poduszkę można łatwo przekształcić za pomocą wyobraźni i guzików. Przyszyj guziki do poduszki w kreatywnym stylu i zawiąż kokardę. Jeśli masz dobry szablon lub szablon, możesz wyczarować dowolny projekt. Możesz zacząć od prostego pomysłu, a dopiero potem wypróbować bardziej wyszukane projekty.

Kwiatowe lustro z guzikami

Trzymaj się pomysłów rzemieślniczych za pomocą przycisków kwiatowych ramek lustra

Niektóre pomysły na rękodzieło z guzikami nadają się również do rękodzieła z dziećmi. W artykule zebraliśmy dla Ciebie kilka odpowiednich pomysłów. Zamień proste drewniane lustro w designerskie dzieło, dodając stare gałki. Pozwól dziecku pomalować ramkę i nakleić na nią warstwę guzików. Wypełnij puste miejsca mniejszymi przyciskami, aby uzyskać warstwowy wygląd.

  Zrób miskę z guzików z masy perłowej

guziki z masy perłowej miska klej do majsterkowania

Błyszczące guziki z masy perłowej są idealne do rękodzieła, ponieważ są cienkie, płaskie i ładnie się prezentują. Możesz nim ozdobić miski, wykonać biżuterię, samodzielnie wykonać kreatywne fototapety lub ozdobić proste ubrania. Do klejenia można użyć kleju w sprayu, ale klej na gorąco również bardzo dobrze się z nim komponuje.

elegancki abażur;

Uszyj abażur z białych guzików

Jeśli podoba Ci się wygląd dużych i małych guzików, możesz wykorzystać je do urozmaicenia różnych akcesoriów domowych lub wykonać je samodzielnie. Taki elegancki abażur doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni i może być wykonany z guzików w różnych rozmiarach i kolorach oraz z małej nitki.

Wieniec na drzwi lub po prostu dekoracja do domu

złote guziki wieniec majstrować drzwi do domu

A dlaczego nie zrobić wieńca na drzwi jako dekoracji? Bardzo dobrze do tego pasują guziki o różnych wzorach i w różnych kolorach. Dowolna kombinacja rozmiarów i wyglądu może również stworzyć piękne dekoracje.

taca

Trzymaj się pomysłów na rękodzieło za pomocą przycisków na dole tablicy do serwowania

Jeśli chcesz nadać desce do serwowania specjalny gwizdek, zakryj całe dno guzikami. Użyj przycisków o różnych rozmiarach, aby wypełnić powstałe luki.

Zakryj świat

Trzymaj się pomysłu na rzemiosło za pomocą przycisków w stylu vintage?

Jeśli stary globus nie spełnia już swoich funkcji, możesz zamienić go w świetną ozdobę mieszkania. Nasze pomysły na rękodzieło z guzikami są tutaj świetną okazją.

Turkusowe guziki

Pomysły na rękodzieło guziki dekoracja kominka obraz turkusowy

Bardzo popularnym pomysłem na rękodzieło, który nadaje się również do rękodzieła z dziećmi, są ładne obrazki z guzikami. Do zdjęcia potrzebujesz płótna o dowolnym rozmiarze i dobrego kleju. W zasadzie można też przyszyć guziki, ale obrazek ładniej wygląda z klejem.

Ozdobne kwiaty wykonane z guzików

Pomysły na rękodzieło za pomocą drutu z bukietów guzików

Ten słodki bukiet jest miłym prezentem lub ozdobą Twojego domu. Nawet dzieciaki mogą pomóc przy rękodziełach. Przeciągnij drut kwiatowy przez jeden otwór w guziku, a następnie przez drugi otwór. Zrób to dla każdego stosu. Owiń wokół siebie kwieciste druciki, aby połączyć guziki i uformować łodygi.

Udekoruj pudełko z biżuterią

udekoruj pudełko z biżuterią za pomocą guzików

Dziewczyny uwielbiają umieszczać naklejki na swoich pudełkach z biżuterią i skrzyniach ze skarbami. Jeśli przykleisz guziki w zabawnym kształcie na górze pudełka, będziesz robił stare pudełko od nowa. Dwie warstwy przycisków dodają tekstury i głębi.

Magnesy na guziki do tablicy notatek

majstrować z przyciskami magnes tablica notatek tablica ogłoszeń

To łatwy sposób dla dzieci, aby pokazać swoją osobowość na tablicach z pinami i notatkami lub szafkach. Upewnij się, że kupiłeś silne magnesy, które utrzymają ciężar przycisków.

Przyklej ramkę i wazon

Pomysły na rękodzieło guziki wazon naklejka ramka na prezent

Zrób zegar

Szyj pomysły rzemieślnicze za pomocą przycisków zegara

Guziki z masy perłowej na szarej poduszce

Pomysły na rękodzieło, aby ozdobić guziki szarą poduszkę z masy perłowej

Niebieska ramka na zdjęcia

Pomysły na rękodzieło przyciski dla dzieci ramka na zdjęcia

Dekoracja na kominku

Przyciski pomysłu na rękodzieło dekoracja kominka szklany świecznik

Udekoruj urocze ramki do zdjęć dużymi i małymi przyciskami

Trzymaj się pomysłów rzemieślniczych za pomocą przycisków ramka na zdjęcia dla dzieci

Pomysły na rękodzieło za pomocą guzików – udekoruj zasłony

Pomysły na rękodzieło ozdabiają zasłony guzikami

Kalendarze majsterkowicze

Pomysły na rękodzieło przyciski szpilki tablica kalendarza

Klosz z czarnymi guzikami  

Pomysły na rękodzieło abażur z guzikami udekoruj elegancko!

Akcenty na zasłonach

Pomysły na rękodzieło dekoracja domowa kurtyna pomysł szycie kolorowych guzików

Czy jesteś zmęczony swoimi zwykłymi zasłonami? Za pomocą odrobiny kleju do tkanin i kilku kolorowych guzików dodasz ładne akcenty. Zamiast przyklejać guziki, można też przyszyć guziki do zasłony, ale ten wariant zajmuje trochę więcej czasu.

Obrączki na serwetki wykonane z guzików

Pierścienie na serwetki wykonane z guzików tworzą pomysły

Wazon

udekoruj szklany wazon z guzikami

Kurtyna wykonana z guzików

Pomysły rzemieślnicze z projektami drzwi kurtynowych z guzikami

Wieniec na drzwi czerwony biały

Przyciski pomysłów na rękodzieło turkusowo-czerwono-białe

Mini doniczka

Pomysły na rękodzieło guziki drut do doniczek

Pomysły na rękodzieło guziki mini doniczka sztuczne kwiaty

Wypełnij wazon na kwiaty guzikami

Ozdoby z guzikami wypełniają wazon z kwiatami

Powłoka przycisku

Pomysły na rękodzieło guziki muszelkowe guziki klejone

Zrób samemu kwiaty guzikowe

Pomysły na rękodzieło przyciski wazon na kwiaty instrukcje