ślub

Zabawna dekoracja ślubna DIY – dekoracja stołu z taśmą washi

DIY dekoracje ślubne taśma washi kolorowe kartki na miejsce

Taśma washi ma wiele zalet i daje nieograniczone możliwości przy zdobieniu. Możesz go użyć do dekoracji praktycznie wszystkiego, co chcesz, od ciastek po karty. Możesz tego faktycznie użyć DIY dekoracje ślubne upiększ stół!

Dekoracja ślubna DIY – z taśmą washi i słoikami z dżemem

DIY-Hocheitsdeko-sztućce-napoje-talerze-taśma-przylepna-ozdobna

Będzie więc naprawdę kolorowo, wesoło i jasno. Potrzebujesz do tego dużego talerza, mniejszego talerza bocznego, szklanki, sztućców, 3 różnych rodzajów taśmy washi i nożyczek. Najpierw musisz wyciąć różnej wielkości trójkąty z tych różnych rodzajów taśmy washi. Następnie zacznij układać to na zewnątrz panelu i rób to, aż utworzysz dookoła obwódkę z taśmy washi.

I jeszcze jedna wskazówka – tę wspaniałą ozdobę można wykonać również na inne okazje – na przykład jako ozdobę stołu na Wielkanoc, na Dzień Matki lub jako ozdobę na dziecięce przyjęcie urodzinowe. Prosta i kreatywna dekoracja z pewnością ucieszy wszystkie dzieci – i oczywiście mogą pomóc w rękodzielnictwie.

Dekoracja ślubna DIY – najpierw wytnij różne motywy z taśmy samoprzylepnej

DIY dekoracje ślubne dżem słoiki sztućce dekorowanie pomysłów

Talerz możesz ozdobić wycinając z taśmy trójkąty i używając ich do ukształtowania krawędzi talerza. Alternatywnie możesz również użyć całych pasków. Sztućce, zarówno metalowe, jak i plastikowe, można równie dobrze ozdobić. Jeśli planujesz dekorację w stylu vintage z wazonami ze słojów, dopraw je wzorzystą taśmą klejącą.

 Następnie można nimi ozdobić słoiki po dżemie, lampiony, a nawet talerze

DIY dekoracje ślubne słoiki z dżemem vintage wazony pomysły rzemieślnicze

Użyj szerokich lub wąskich pasków, jak chcesz i stwórz dekorację według własnego gustu. W zależności od użytych kolorów możesz stworzyć idealny nastrój na każdą porę roku.

 Nie może być bardziej romantycznie – z kolorowej taśmy samoprzylepnej zrób serce

DIY pomysły na dekoracje ślubne na talerze z taśmą serca

Ten pomysł jest również bardzo oryginalny, w którym serce jest wykonane z samoprzylepnych pasków po wewnętrznej stronie płytki. Użyj jesiennych kolorów na jesienne wesele, białego, niebieskiego lub srebrnego zimą i odważnych lub delikatnych kolorów wiosną i latem.