ślub

Wybór tortu weselnego inaczej – pomysły i projekty, które dają wgląd we wnętrze

Inny rodzaj tortu weselnego z różami w kolorze białym i różowym w środku

Nie każdy chce klasycznego ślubu. Zamiast tego wiele par młodych szuka ciekawych i nietuzinkowych pomysłów, które sprawią, że ich wesele będzie wyjątkowe i niezapomniane dla gości. Ślub staje się oryginalny nie tylko dzięki motywom do dekoracji, ale także dzięki sukniom ślubnym w nietypowych kolorach i oczywiście ze specjalnymi tortami weselnymi. A jeśli i Ty chciałbyś zaprojektować tort weselny inaczej, to pomysły, które dziś dla Ciebie przygotowaliśmy, mogą być właśnie dla Ciebie. Są to ciasta z ciekawym motywem, które dają wgląd w to, co wydaje się być w środku, z tym, że warstwy spodu ciasta i kremu nie wychodzą na światło tak, jak oczekiwano, a raczej zabawne lub romantyczne dekoracje kwiatowe lub motywy typowe dla mężczyzn. Istnieją trzy warianty tego tortu z motywem na wesele z efektem niespodzianki i chcielibyśmy je dziś Wam przedstawić.

Tort weselny inny – krój, pół wzory

Stwórz inny romantyczny tort weselny z podzielonym wzorem

Jeśli chcesz inaczej zaprojektować tort weselny, tutaj możesz zobaczyć fajny wariant. Taki model to naprawdę romantyczny tort weselny z kwiatami, który łączy klasyczne elementy z oryginalnym designem. Jak już widzieliście na powyższym obrazku, cały tort z motywem na wesele jest zmniejszony o połowę przed projektem. Następnie wnętrze udekorowane jest pięknymi kwiatami. Można do tego wykorzystać zarówno sztuczne kwiaty z tkaniny lub plastiku, jak i kwiaty jadalne z cukru. Jeśli chcesz, możesz również użyć prawdziwych kwiatów, aby ozdobić tort z motywem kwiatami. Upewnij się jednak, że nie są to trujące okazy.

Połącz tradycyjny tort weselny z innowacyjnymi pomysłami

Dwie połówki tortu z motywami na wesele niekoniecznie muszą być całkowicie od siebie oddzielone. Wystarczy rozciąć ją tylko z przodu, a następnie ozdobić dekoracją tortu weselnego. Do zaprojektowania wystarczy również szczelina w torcie. Nie mniej ładnie. Jeśli chcesz użyć tortu weselnego w inny sposób, obie figurki ciasta można umieścić na jednej z dwóch połówek i trzymać razem linę. Potem wydaje się, że ciasto się rozpada, a nowożeńcy starają się trzymać go razem liną.

Inny rodzaj podzielonego tortu weselnego z mnóstwem jadalnych kwiatów z cukru

Co ciekawe: podzielony tort weselny jest również często używany do świętowania rozwodu. Tutaj jednak dwie połówki są ozdobione pasującymi figurkami z ciasta. W związku z tym nie wyglądają na trochę zakochanych i szczęśliwych, ale odwracają się do siebie plecami, a nawet celują w siebie. Naprawdę zabawny sposób na zakończenie niezręcznego rozwodu.

Połącz dwa wzory na tort z motywem na wesele

zabawny tort z motywem na wesele z superbohaterami pod białą kremówką

Nie mniej ciekawy jest ten wariant, w którym klasyczne i oryginalne motywy ponownie łączą się ze sobą. Wspaniałą rzeczą w takim modelu jest to, że w końcu zostaje uwzględniony pan młody i powstaje zabawny tort z motywem dla mężczyzn. Chodzi o pokazanie typowego hobby czy upodobań Pana Młodego z tortem i w ten sposób zaprojektować tort weselny inaczej. Takimi motywami mogą być superbohaterowie (jeśli twój przyszły mężczyzna lubi superbohaterów), marki samochodów, kluby piłkarskie i tym podobne. Druga część, która również zajmuje nieco większą powierzchnię, ma wygląd tradycyjnego tortu weselnego w kolorze białym i jest wykonana z kremówki. Ta część sprawia wrażenie, jakby chodziło o szmatkę, która została umieszczona na torcie i podciągnięta, aby zajrzeć do środka.

Czerwone róże oddzielają kremówkę i czekoladę

Nawet jeśli chcesz zaprojektować tort weselny inaczej, może się zdarzyć, że pomysł superbohaterów i spółki jako dekoracji tortu weselnego nie jest dla ciebie odpowiedni i wydaje ci się to dość dziecinne. Wtedy nadal możesz użyć tego tortu z motywem i po prostu zaprojektować ciemniejszą stronę zamiast typowych męskich motywów. W tym celu najlepiej będzie to ciasto czekoladowe. Istnieje również wiele możliwości na ciekawy tort weselny z dekoracją. Użyj kwiatów lub owoców i wymyśl swój własny projekt, po czym możesz zamówić tort z motywem.

Inny rodzaj tortu weselnego z subtelnym wyglądem w środku

Lego w jasnych kolorach wysuwa się na pierwszy plan z tym motywem tortu na wesele

W ten oryginalny sposób można również zaprojektować tort weselny z kremówką. Znowu widz może rzucić okiem na to, co wydaje się być w środku, tylko tutaj droga jest inna. Fondant jest krojony w kilku miejscach lub powstaje wzór, który sprawia wrażenie, że fondant sam się zwinął. Nawet małe figurki jako dodatkowe dekoracje tortu mogą pozornie zwinąć pokrywę tortu z motywem na wesele.

Świętuj romantyczny ślub z motywem wróżek i użyj kolorowego tortu

Szczególnie podoba nam się tort weselny w kolorze białym z kolorowym wnętrzem. Wygląda jednocześnie romantycznie i wesoło, a dzięki dodatkowej dekoracji idealnie nadaje się na bajkowe lub bajkowe wesele. Spójrz na poniższe zdjęcia tortu weselnego, aby zebrać więcej inspiracji, jak udekorować tort weselny. Przekonasz się, że niekoniecznie musisz rezygnować z tradycyjnego tortu weselnego z różami lub innymi kwiatami, jeśli wybierzesz i zaprojektujesz inaczej tort weselny.

elegancki i zabawny z żółwiami ninja i złotymi ozdobami i dekoracjami

Zrób półtorty na wesele z mnóstwem kwiatów

Torty z motywem połówkowym to świetny pomysł na uroczystość weselną

Inny rodzaj tortu weselnego zapewnia wgląd w wnętrze tortu

Tort weselny z kwiatami i dzielonym wzorem wygląda bardzo romantycznie

Inny rodzaj tortu weselnego podzielony na dwie połówki z motywem marynistycznym i panną młodą

Inny rodzaj tortu weselnego z przerażającym efektem - Walking Dead jako motto

Pomysł na tort weselny z Harrym Potterem i tradycyjnym wzorem

Bogato zaprojektowany tort weselny ze złotą dekoracją w formie serc

Pomysł na ciasto imitujące górę oraz koronkowe i tortowe figurki jako dekorację

Inspiracja do zaprojektowania tortu czekoladowego z białym kremem i truskawkami

Inspiracja na bajkowy lub leśny ślub z motywem drzewa

Kryształowy tort z ametystem z cukru na wesele

Użyj świateł LED do dekoracji ciast i pingwinów

oryginalny tort z motywem dla mężczyzn na ślub z wzorem Harry'ego Pottera i rzutkami

Pokrojony tort weselny z dekoracją kwiatową i pięknym talerzem na ciasto

Sos czekoladowy i biała fondant z połyskiem ozdobią tort weselny w inny sposób

Ładne połączenie szampańskiego koloru i brązu z subtelnymi zdobieniami

piękny tort weselny w szampanie z białą koronką i superbohaterem dla mężczyzny

Propozycja dla Pana Młodego, który jest muzykiem - Ciasto imituje walizkę i gitarę

Propozycje i zdjęcia nietypowych ciast na uroczystość weselną

Poza panna młoda i pan młody z Batmanem z tortem weselnym

W tym męskie hobby w torcie - tort weselny z motywem sportowym

Pomysł na dekorację tortów weselnych z czekoladowymi truskawkami

Projekt półtora i fondant z pięknymi dekoracjami

Świętuj wesela Disneya z Myszką Miki i tortem weselnym w inny sposób

Panna młoda i pan młody kroją podzielony tort weselny z kwiatami

Wybór tortu czekoladowego na wesele i udekorowanie go fondantem i orchideami