ślub

Wybieranie obrączek pasujących do odcienia skóry – na to należy zwrócić uwagę!

Wybierając biżuterię, kobiety zazwyczaj szukają kolorów, które idealnie dopełnią ich strój. Ale jeśli chodzi o obrączki, wybór jest trudniejszy. W końcu jest to jednorazowy zakup i biżuteria, którą państwo młodzi będą nosić przez całe życie. Jaki metal, jaki kolor, jaki styl, jaki kształt, jaki powinien być lakier? Jest tak wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Jest jedna rzecz, której nie powinieneś przeoczyć: typ skóry. To, czy biżuteria Ci schlebia, zależy od idealnego połączenia odcienia skóry i koloru metalu.

Kto właściwie powiedział, że obrączki zawsze muszą być takie same??

Obrączki ślubne obrączki z materiału, z którego metal kolor;

Wybierając obrączki, powinieneś wybrać kolor metalu i kamień, który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej partnerki. Co jeśli oboje macie różne typy skóry? W takim razie nie wahaj się i wybierz różne kolory metalu. To wcale nie jest złe, w końcu oboje jesteście indywidualnymi osobowościami i macie różne preferencje. Więc ta mała rzecz nie powinna przeszkadzać w twoim szczęściu. W końcu istnieje wiele innych sposobów, w jakie twoje pierścienie mogą wyglądać na razem. Możesz więc zdecydować się na tę samą obróbkę powierzchni i kształt lub włączyć osobisty grawer. Na przykład za pomocą konfiguratora online możesz skonfigurować swój Składaj obrączki indywidualnie i wypróbuj różne kombinacje w zabawny sposób. Oba pierścienie można zmieniać całkowicie niezależnie, z podglądem na żywo 3D. Ważne jest, aby znaleźć element łączący, który symbolizuje ich wspólnotę.

Jak określić odcień skóry?

Należy wspomnieć, że odcień skóry nie pasuje do koloru skóry. Odcień skóry to odcień skóry, który jest odbijany lub wzmacniany przez biały kolor. Na kolor skóry mogą mieć wpływ czynniki środowiskowe, takie jak pogoda czy słońce. Z drugiej strony odcień skóry jest ściśle związany z twoim pochodzeniem etnicznym. Najłatwiejszym sposobem określenia odcienia skóry jest przyjrzenie się kolorowi żył na spodzie nadgarstka. Najlepiej założyć biały top i stanąć przed lustrem.

różne obrączki w srebrze pierścionek męski matowy polerowany pierścionek damski z kamieniami

Masz fajny odcień skóry, jeśli twoje żyły mają kolor niebieskawo-fioletowy. Twoje włosy są prawdopodobnie blond, ciemnobrązowe lub czarne. Twoje oczy są najprawdopodobniej jasnoniebieskie lub brązowe. Jeśli Twoja skóra jest poparzona słońcem lub skłonna do szybkiego rumienia się, również znajduje się w tej kategorii. W przypadku jasnej i bladej skóry, metale takie jak Srebro, platyna lub białe złoto najlepiej, ponieważ doskonale podkreślają jasny odcień skóry.

szczęśliwa para pierścionek zaręczynowy kobieta o oliwkowej skórze i mężczyzna o jasnej skórze i kolorze włosów

Masz ciepły odcień skóry, jeśli twoje żyły są w większości zielone. Twoje włosy mogą być rude lub jasnoblond. Twoje oczy są najprawdopodobniej jasnoniebieskie, zielone lub orzechowo-brązowe. Jeśli możesz łatwo osiągnąć idealną letnią cerę, prawdopodobnie masz żółtawy lub oliwkowy ciepły odcień. Kolory, które najlepiej pasują do ciepłych odcieni skóry to Żółte złoto i różowe złoto.

Jeśli ty Pochodzenie afroamerykańskie, arabskie lub indyjskie najprawdopodobniej należysz do kategorii ciepłych odcieni skóry – chociaż niektóre Afroamerykanki mają ciemnobrązowy, hebanowy odcień z raczej chłodnym (niebieskawym) odcieniem.

Para nowożeńców różne obrączki pierścionek męski z żółtego złota pierścionek damski z białego złota z kamieniem

Jeśli twoje żyły wydają się niebieskie w niektórych obszarach, a zielone w innych, masz neutralny odcień skóry. Wtedy masz szczęście! Świetnie będą prezentować się zarówno w białych, jak i żółtych metalach. Nawiasem mówiąc, szczególnie piękne są dwukolorowe obrączki ślubne z kontrastującymi metalami szlachetnymi, takimi jak białe złoto z różą lub platyna z żółtym złotem.

Po ustaleniu, czy masz ciepłe czy chłodne odcienie, łatwo znajdziesz metaliczny kolor, który najlepiej pasuje do Twojego typu skóry. Polegaj na swojej intuicji, a znajdziesz idealne obrączki ślubne dla siebie i swojego partnera, które konkretnie reprezentują Twoją miłość i wspólnotę!

Obrączki ślubne w kolorze złotym z kamieniami o różnych wzorach dla Pary Młodej