ślub

Świętowanie kryształowego ślubu: romantyczne pomysły na 15 lat szczęścia małżeńskiego

Kryształowe wesele świętuje podróż organizuje pomysły

Wiele par nie obchodzi 15. rocznicy ślubu. Na uroczystą okazję rodzina zbiera się w ciasnym kręgu na kolację, goście przynoszą okulary jako symbol wciąż bardzo kruchego małżeństwa. W ten sposób para powinna uświadomić sobie, że musi nadal walczyć o szczęście małżeńskie, a miłość jest bardzo krucha. Oboje muszą codziennie pracować nad małżeństwem i wspierać się nawzajem. Inaczej pierwsza wspólna rocznica nie będzie świętowana wspaniale – uważamy, że to błąd. Dlatego dajemy Wam 15 pomysłów, jak uczcić kryształowe wesele. Niech sugestie Cię zainspirują!

Świętowanie kryształowego wesela: odnowienie przysięgi ślubnej

Kryształowe pomysły na uroczystość ślubu odnawiają śluby

Możesz uczcić swój kryształowy ślub, odnawiając przysięgę małżeńską. Dzięki darmowemu ślubowi, przeprowadzonemu przez wolnego teologa, dzień ślubu staje się prawdziwym świętem miłości. Ceremonia może być zaprojektowana zgodnie z życzeniem pary. Można go przeprowadzić w dowolnym miejscu, a para może wybrać piękną lokalizację. Na przykład bardzo popularne są wesela w winnicy lub na zamku. Jeszcze bardziej romantycznie robi się, gdy panna młoda i pan młody sami piszą przysłowia ślubne. A potem może świętować razem z rodziną lub cieszyć się wspólną kolacją. Sesję zdjęciową można również zorganizować tak, aby pozostało miłe wspomnienie.

Świętuj kryształowe wesele: zorganizuj romantyczną wycieczkę we dwoje

Świętuj kryształowe wesele, zorganizuj plan wycieczki

W gorączkowym codziennym życiu wiele par marzy o wyjeździe za granicę lub na łonie natury. Ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Życie rodzinne z małymi dziećmi jest często dużym wyzwaniem, jeśli chodzi o planowanie. Ale przed 15. rocznicą ślubu dzieci są zwykle na tyle duże, że można je zostawić same w domu. Para może zrobić sobie przerwę i wybrać się na wycieczkę.

Świętuj z dziećmi kryształowe wesele – zorganizuj wycieczkę rowerową dla całej rodziny

Świętuj kryształowe wesele, dzieci organizują poszukiwanie skarbów

A jeśli dzieci są jeszcze stosunkowo małe, rodzina może wybrać się razem na wycieczkę. Możesz pokazać maluchom szczególne miejsce – na przykład miejsce ślubu lub miejsce, w którym podróżowaliście razem jako para po raz pierwszy. Możesz też zorganizować poszukiwanie skarbów. Pozwól dzieciom pomóc w planowaniu. Sportowcy mogą jeździć na rowerze lub wspinać się.

Świętuj kryształowe wesele: przekaż pieniądze

Świętuj kryształowe wesele, podaruj pieniądze

Czy chciałeś razem zmienić świat 15 lat temu? Teraz masz szansę – przekaż pieniądze na inicjatywę charytatywną lub wolontariusz w kampanii darowizn. Wybierz uznaną na całym świecie organizację, która wystawia pokwitowania darowizn, zarządza kosztami administracyjnymi i publikuje roczne raporty. W ten sposób masz pewność, że Twoje pieniądze naprawdę spełniły swoje zadanie.

Świętuj kryształowe wesele – odwiedź miejsce pierwszej randki

Świętuj kryształowe wesele weź udział w pierwszej randce

Pamiętasz swoją pierwszą randkę? Świętuj 15. rocznicę ślubu w tym samym miejscu. Lub odwiedź restaurację, w której po raz pierwszy rozmawiałeś o weselu. Lub w innym miejscu, które jest dla nich bardzo ważne jako para. Spójrzcie razem na pierwsze zdjęcia, usłyszcie te same piosenki i zapamiętajcie pierwszy pocałunek. Czasem czas mija bardzo szybko. Nadszedł właściwy czas, aby spojrzeć wstecz na ostatnie kilka lat.

Świętowanie kryształowego ślubu – znalezienie wspólnego hobby

Świętuj kryształowe wesele weź udział w lekcji gotowania

Zaskocz swojego partnera nową formą spędzania wolnego czasu. Weź udział w lekcjach gotowania, rób garnki i wazony z gliny, ucz się afrykańskich bębnów. Istnieje wiele opcji dla par, które chcą być kreatywne w weekendy i po pracy. Wspólne doświadczenia zbliżą Cię. A może każdy z partnerów nauczy się czegoś nowego o drugim.

Świętuj kryształowe wesele – odtwórz stare zdjęcia

Świętuj kryształowe wesele odtwarzaj stare zdjęcia

Z pewnością widziałeś przynajmniej raz zdjęcia dorosłych odtwarzających zdjęcia Twoich dzieci w Internecie. Podobnie jak w przypadku zdjęć dzieci, możesz odtworzyć zdjęcia z miesiąca miodowego. Albo od pierwszych wspólnych wakacji. Za 15 lat na pewno będziecie mieć razem wiele pięknych i zabawnych zdjęć. Świętuj miłość podczas sesji zdjęciowej inspirowanej nią.

Świętuj kryształowe wesele piknikiem

świętujemy kryształową wyprawę weselną nad morze we dwoje

Zaskocz swojego partnera piknikiem. Zorganizuj wyjazd w zaciszne miejsce, gdzie możesz odpocząć i naładować baterie. Pieczołowicie przygotowane jedzenie, kwiaty i miły, ciepły, przytulny koc piknikowy gwarantują dobrą atmosferę.

Świętuj kryształowe wesele – zaproś gości na kawę

kryształowe wesele świętować słodycze jagody czekolada

Nie masz ochoty na wielką imprezę i wolisz świętować tę wyjątkową okazję z przyjaciółmi. Zaproś swoich gości na kawę i ciasto. Osłodź swoje życie truskawkami i czekoladą i wypij z nią kieliszek wina musującego.

Świętuj kryształowe wesele grając w paintball

kryształowe wesele świętujące pary paintballowe

Czy lubisz dużo razem robić? W takim razie różne weekendy przygodowe są właśnie dla Ciebie. Co powiesz na grę w paintball z przyjaciółmi? Oczywiście możesz też zrobić sobie zdjęcie później. Tak jak w romantycznej komedii filmowej „10 rzeczy, których w tobie nienawidzę”.

Świętuj kryształowe wesele – ukryj przesłania miłości w domu i ogrodzie

kryształowe wesele świętuje pomysły miłosne wiadomości

Zaskocz swojego partnera przesłaniem miłości. Możesz napisać do niego list miłosny i wyrazić swoje uczucia lub zorganizować poszukiwanie skarbów. Ukryj kwiaty, słodycze i inne drobne gesty wokół domu, aby mógł je przypadkowo zauważyć rano po przebudzeniu.

Kryształowe wesele świętujące okulary biwakujące w ogrodzie

Jeśli naprawdę nie masz czasu na podróże, nadal możesz zafundować sobie romantyczną przerwę we dwoje we własnym ogrodzie. Obozuj na własnym podwórku i zakończ wieczór winem?.

Kryształowa plaża weselna wydaje pomysły na sesję zdjęciową